Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. siriuska

    siriuska Member

    Тепер багато хто купляє спочатку люльку а потім прогулянку, а не 2 в 1, але то все залежить від того коли дитина народиться, бо як виросте з люлюки а прогулянки немає тоді терміново треба її купляти.
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не обов'язково терміново. Є 8 місяців до пологів і мінімум 4-5 місяців після, щоб підібрати хорошу прогулянку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    хто катав такий візочок camarelo q12 evolution 3 в 1 ?
     
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Повідомлень багато, а я одна) Почала задумуватися над візочком. Підкажіть, будь ласка, де у Львові є великий вибір, хочу вживу подивитися, порівняти. В тих декількох магазинах, що я була є по 2-3 візочки, і то переважно одного виробника.
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Колись були на Шуварі в маг "шуварко" потім ще один маг, поверхом вище, може дівчата підкажуть, не пригадую назви. Там іх взагалі море. Інтерсіті на Чорновола,.там менше, лапуля, в сільпо на Науковій. Десь рік тому, у всіх тих магазинах було на що подивитися. Але там дешевший сегмент типу тако. Якщо хочете стоке, тевтонію і т.п. то, напевно, бебізона на батальній. Не знаю, правда що вони там в наявності мають.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    дівчата, а до якого віку ви катали в люльці? Бо зараз малому 4 міс, і він вже не завжди спить на вулиці. Як не спить, починає на ліктях привставати і злитися, що йому не видно навколо все. Може вже потрібно на прогулянку міняти?
     
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми перейшли десь в 5.5 міс., але то вже був майже травень, досить тепло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ми перейшли майже в 9 місяців. Возили на животі. То пів прогулянки малеча пасла коні. І то можливо ще б трози возила, але дитині трохи тіснувато було, люлька 80 см і дитинка 72 см і ще й одяг.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Ми перейшли в 5міс.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. siriuska

    siriuska Member

    Коліжанка має родити в липні, живуть на 5 поверсі без ліфта, що варта брати? який? і щоб не за всі гроші.
     
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    ого, на животі -це прикольно))
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Слінг.
    Тут без варіантів, або щось вирішувати з лишанням візка внизу десь
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Нє, то важко, слінг візок не заміняє. Сів на лавочку, дитинка спить, мама книжку читає. А з слігном що? Влітку ще й дико жарко. Мінімальний одяг має бути плюс памперс, притулена дитинка до мами на спинцітри полотна. Задоволення ще те так гуляти що мамі, що дитині. Як на мене слінг не альтернатива візку абсолютно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Можна довго обговорювати: )
    В мене всі лавки зі спинаками на районі були "на обліку"
    Як згадаю, що якщо піду з візком, а потім ще назад його тащити, то йшла мотати аж бігом.
    Ну і до пів року певно малюка мені, все, що важче за нього мені нести було зле. Максимум до 3-го, далі все, хоч сідай і плач.
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а в слінгу читати не можна? в мене сусідка має і возик і слінг. користує і одним і другим. але я перепрошую, вона мене знести-підняти може, а я заледве спускаю базу візочка, про підняти мовчу.
    @siriuska якщо хто має сили після пологів носити тяжке, то певно треба не дивитися на вагу візочка. в мене найлегший трансформер, щось з 8кг, і то, як розумієте, мені важко. + маленькі колеса і бруківка, то ще та радість. так і є, що в візочку дитина спить на балконі чи беремо в лікарню.
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    хочу візочок на літо, якогось дуже гарного кольору, не з малесенькими колесами, щоб легко збирався , можна було поспати і корзинка внизу, підкажіть щось таке)
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2017
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Косато
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    можете на Південному подивитись
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    кольори там дійсно гарнезні)
     
  20. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    В не повних 5 місяців, це було в кінці листопада, зараз всю зиму в прогулянковому, в мене просто велика дитина, йому було там тісно. Всі чомусь бояться на зиму переходити на прогулянковий, не знаю, все ок, дитина не мерзне, я не кутаю сильно. Ну і вам повезло, що дитина може неспляча там їхати, ми там тільки спимо(((
     
    • Подобається Подобається x 1