Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дівчата, а що скажете про вагу візочка? Вона дуже критично впливає на зручність використання?

    Яка вага вважається оптимальною? 13,5 кг - це нормально, багато чи мало? Ну і щось так думаю, що якщо візок дуже легкий, то і амортизація в нього гірша. Це так чи ні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, зараз такий шалений вибір візків, що навіть важко сказати, який самий-самий. Кожен мусить зважити всі за і проти, залежить від конкретних потреб. Від легкості візка не залежить його якість, якось так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. phobika

    phobika Well-Known Member

    Та власне, що вибір шалений. Тому і пробую для себе відшукати якісь ключові показники, вага для мене поки найбільш зрозумілий)

    Решта показників більш суб'єктивні.
     
  4. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Підкажіть, хто який мав візок-тростинку, який варто брати
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    цікавлять відгуки про такі візочки
    Baby Jogger Коляска City Mini Zip
    IMG_9467.JPG
    Коляска Baby Jogger City модель Mini Single

    IMG_9468.JPG



    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2017 ---
    Recaro Citylife Sunshine
    IMG_9469.JPG

     
  6. fillette

    fillette Well-Known Member

    Може хтось має візок Riko Nano і може розказати як він в користуванні. Не можу нічого вибрати, чоловіку цей сподобався.
     
  7. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    А в живу попробуйте глянути візочки,які вам в неті сподобалися, в мене Тако Бейбі Хевен, мене підкорила амортизація,дуже класна,але вже зараз бачу мінуси,бо нема ліфта,важка,а у вас є і широкий,то взагалі щастя,вага вам не страшна)))) а ще сумка дуже не зручна в мого візка,така тверда,ну і дивіться на люльку, в мене велика дитина, то вже з 5м в прогулянковому варіанті, це я про те чи генетично у вас не крихітка))) ми з чоловіком не маленькі, тому і син такий)))

    Надіслано від мого D6502, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    У кого візочок Anex sport? Які переваги і недоліки можете виділити з власного досвіду користування?
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То, якщо не помиляюся, дешевша цінова категорія, я мала експандер мондо, схожий, як на мене. Люлькою задоволена, а от прогулянка просто кошмар. Добре подивіться і помацайте прогулянковий блок. Чи сидіння не є під кутом з нахилом вперед, попробуйте чи не тверде, подивіться на паски безпеки, у мене , що вони були, що не було, гляньте собі як це все виглядає у дорогому візку, ну щоб приблизно зорієнтуватися, не має бути високо, прогулянка краща нижча, бо високо нормально коли дитинка маленька, а як більша і починає крутитися і перехилятися, то не дуже безпечно. В результаті ми купували нову прогулянку практично відразу.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    матусі, чи хтось має прогулянку Euro-Cart Volt або Quatro Mio? зовні дуже подобаються ці візочки, та може хтось вже має в експлуатації і поділиться деталями?
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    То ви для себе в майже 2 роки доці вибираєте прогулянку?
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    так. Десь в 1р2міс вона вперто перестала сидіти у візку. А зараз ми взяли на пробу в прокаті візок і вона нарешті в нього сідає!! Тому виглядає, що є сенс купити прогулянку.
     
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    А чого не тростинку. Вони таки компактніші і легко складаються. Бо вам, мабуть, не довго таки в ній їздити:) Навіть ті тростинки в яких списки опускаються вони якісь не такі громіздкі з вигляду. Але коли будете остаточно вибирати, то беріть дитину і з нею вибирайте. Садіть у візочок, дивіться чи не сповзає, чи ніжки є де нормально поставити. Я так з старшою вибирала - дитина була крупненька і в деяких виглядало, що той візок для ляльок. З манюнькою мо іншому - вона дрібота ще та і їй у всіх візочках аж забагато місця. Маємо те що нам дали в користування. І я не думала, що Таківська тростинка така зручна - нею можна всюди проїхати, заїхати і дитина в ній спить спокійно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    навіть не знаю. Я певно інтуїтивно хочу такого трохи "господарського" візка, щоб і на базар заїхати, і малій іграшок напхати. І ще мені дуже не подобаються ті тростинки (а вони в більшості всі такі), які мають спарені колеса. Ну навіть не знаю чого.
    а можете порадити щось доброго з тростинок?

    до речі, в мене ото любов з першого погляду - тростинки рекаро, такі кольорові і добротні на вигляд (і навіть зі спареними колесами). Але і ціна...
     
  15. Fast

    Fast Well-Known Member

    :) бо мити тре не 4 а 8 коліс:girl_haha: В старшої була дуже класна тростинка, але не можу пригадати яка. Може б і зараз таку купила :) зараз маємо тако flash - реальний всюдихід і розкладається до спання класно. А ціна взагалі доступна. Мені візуально не дуже, але в користуванні зручно.
    Гляньте може якісь не зі всіма спареними колесами.
    В мене чіко трансформер ще є. Думала до 2х років нею будемо їздити. Але дитина з більшим задоволенням в тако їздить. І керувати нею легше (в магазин, по сходах), правда коли дві руки везуть візок, але то у всіх тростинках так, або блокувати оберт коліс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    У Львові є якийсь універсальний сервіс з ремонту візків? В мене Mutsy поламався капюшон і я навіть не знаю, де можна ту деталь замовити і замінити.
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    по опису 10 кг - не важко вам?
    бо ми зараз маємо з прокату carello avanti - 9 кг, то трохи після прогулянки відчуваю, що фізично натаскалася чогось важкого. Хочу собі знайти шось хоча б на 7 кг.
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас бюджетна "парасолька" babyhit rainbow. Вага десь приблизно 7 кг. Спарені лише задні колеса.
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Та нє. Вона нормально їде. Можу дати покататись на декілька днів :) Важко хіба зносити, але я вже вмію з'їжати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ви враховуйте вагу дитини. З тростинок для діток віком два плюс хороші сайбекси і макларени..вони дорогущі. але можна знайти норомальну бу..