Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    на Грабовського, 11 є майстерня, де ремонтують практично всі візочки. Попередньо краще подзвонити і спитати чи замовити деталь 093 854 8283
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Fast

    Fast Well-Known Member

    А ну точно!
    Моя пір'їночка тільки-тільки до 10 кг дотягнула
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    що Ви маєте на увазі? 7кг візочок не витримає важкої дитини? треба важчий візок шукати?
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Тре дивитись.щоб рама міцна була.і колеса везли візочок а не ви.. візочок має бути розрахований на тяжку дитину. і тут не вага візка суттєва.
     
  5. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Так, це правда. Мала 6.5 кг chicco (вже не пам'ятаю моделі), то відвозила свого малого до 15кг. І ще після нас двоє діток від'їздили з невеличким ремонтом коліс. А далі навіть незнаю долю візочка, бо ще вроді його віддали возитись.
     
  6. olangel

    olangel Well-Known Member

    Дівчатка а може бачили десь у нас продаються візочки El Camino?!не знаю, що це і хто це, але ціна ну дуууже смішна і вага візочка 5 і 7кг. А мені треба щось дуже бюджетне щоб в маршрутку впхатись (бо і так маю 2 візочки) і на олх потрапила на такі[​IMG][​IMG]
    Останній по описах має 4.9кг...хочу подивитись на нього.
     
  7. Harring

    Harring Well-Known Member

    Поділюсь своїм досвідом, з донечкою обрала каляску в класичному стилі geoby katarina, закохалась коли побачила в інтернеті. За 2 роки використання поломок не було ,єдине змащували колеса ,бо підскрипували. Прохідність чудова і у зимку і по бруківці, місця для дитини багато. З мінусів досить важка +/-17 кг. І габаритна . Прогулка теж не надто зручна ,але люлькою задоволена була на всі 100% . Незважаючи на світлий колір і те , що я інколи користувалась громадським транспортом бруднилась не надто і чистилась добре. Продала швидко ,бо вигляд "на любителя" і без уваги з нею не залишалась ніколи.
    Потім купили Babyzen yoyo 6+ , бо хотіла щось максимально легке, але надійне. Задоволена нею дуже, користуємося уже майже рік, юзали і по центрі по бруківці і зимою , звичайно коли була заметіль і снігу по коліна, то пересідати на санки. Дійсно легко складається та розкладається, поломок теж не було .Фірма виробник дає гарантію на 2 роки використання на всі поломки ,але за умови, що ви перший власник. Всі матеріалом якісні , доці вага зараз 14 кг, то ще катаємось, бо розраховано до +/- 16 кг, хоча при закритому козирьку уже трохи не зручно, бо зависокі і впираємось
    Зараз знову перед вибором коляски для другої дитинки, то зупинилась на Be Cool Slide в кольорі boho , уже обирала, щоб була легка і маневрена , те що 3 в одному теж добре і не захмарна ціна, бо після моїх захцянок Cybex Geremy Scott і +/- тої цінової категорії , то мій чоловік зрадів , що за більш адекватні гроші я знайшла, те що мені подобається , бо я ДУЖЕ балувана. Читала мінуси про Be cool , що не надто велика корзина, але то мені не принципово , бо Babyzen буду ще юзати як прогулянку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    ви собі взяли вже візок? я теж погуглила той El Camino - нічо так. цікаво як по відгуках
     
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчатка, шукаємо хорошу тростинку.
    Тему перечитала, вибрала кілька моделей але в основному то вже старіші моделі.
    Хто має щось свіженьке, новеньке і задоволений?? Порадьте, будь ласкаааа.
    Дякую:girl_in_love:
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    сайбакс калісто
    IMG_9685.JPG IMG_9686.JPG
    з того всього що промоніторила то сайбакс як тростина. для маркетів і літків то yoyo
    IMG_9688.JPG
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене сайбекс топаз..( брала бу) ще хороші макларени...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Amaranta

    Amaranta Member

    Скажіть, чи хтось бачив такий візок у нас в магазинах (чи, може, хтось такий катає): "GB qbit plus"? Відгуки про нього непогані, але хотілось би глянути вживу.
    [​IMG]
     
  13. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Цікавлять відгуки про візки трансформери, типу чіко урбан. Хто мав?
    Дивлюсь зараз на оцей візок, спокушає, що це 3в1, але не знаю чи зручно, коли люлька складається в прогулянку. Це Kinderkraft Moov 3in1.
    „MOOV” – Kinderkraft
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Кума має. Дубовий, амортизації нуль Дитина виростає з люльки, значить і прогулка замала. А решта так нічо, компактна, якісно зрроблена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Та власне чіко я і не хочу, просто цікаво як то, коли з люльки робиться прогулянка.
    Оцей мув, що я розглядаю має надувні колеса, тому думаю амортизація там має бути.
    А ще, хто купляв візки в Польщі, цікавить Жешув, де саме ви купляли, магазини, гуртовні? Але не хочу магазин суто з польськими танками, а таке щось легше)
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    з однією дитиною мали 3в1, ні за що б більше не купила. для дрібних дітей може і нормально, але як написали вище - з люльки виросте то і прогулянка замала. в 7 міс дитина не влазила по ширині в плечах. дуже вичититувати, досліджувати треба щоб знайти нормальний візок. з дорожчих може емалюнга , перега , тевтонія.
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Маємо CAM fluido orsibello то люлька мені деже подобалась. Катались до 9 місяців. Авто крісдом довго користались в дома, як шезлонгом. А от прогулянка щось мені не дуже подобається, хочеться чогось легшого. Малеча зараз має 77 см і близько 10-11 кг. На другу дитину ніколи б не брала 3в1. Мрію про якусь супер легку прогулянку.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене 3 в 1, але окремими блоками. Задоволена дуже.
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В мене теж окремими блоками. . Кожного дня носити майже 9 кг на 2й поверх трохи важкувати. По сходинках не скачу, бо як такої амортизації нема та й коляски шкода.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    а я спокійно скакала, в мене тако ларет в горошки, на другий поверх запросто. Плюс прогулки великий капюшон, парасолька від сонця, велике спальне місце, великі колеса і гарна амортизація. При транспортуванні тяжко з тим блоком, але на таке мала тростину.