Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Jane matrix має близько 80 см і не перетворюється на крісло.
    А Jane matrix Light 2, насправді дуже маленька середини 65 см.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Rodionochka для мене був ідеальний варіант мати люльку вдома, коли гуляємо біля хати, а коли їхати - на цю ж базу автокрісло. автокрісло займає 1 з 3х місць позаду. І їх можна ставити лише лицем назад, тобто спиною до лобового скла (ну тут принаймні так). Тобто у вас ще буде 2 місця для діток, і спереду для чоловіка. базу в багажник. Я пепеставляла автокрвсло разом зі сплячою дитиною на базу, і так гуляли. Не скажу, що надто зручно дитині спати в напівсидячому полож., але 2-3 години нормально. Реальна проблема стала взимку, коли малий підріс і в крісло в комбезв зимовому туго залазив. Конверти на крісло - я взагалі не могла туди всунути, місця не було. але я вдягала легший комбез, і накривала зверху теплим коцом. Так і перебули зиму ми. Так, в люльці зручніше, як вітер - бо автокрісло більш відкрите. Але ви не схочете довго на вітрі гуляти. Ми багато їздили, і я не уявляю я б то я тягала люльку з собою, перекладала малого сплячого. Тому, я б радила шукати варіант бази з кріслом і люлькою. Або перехідник на базу. Я не знаю, які в Укр варіанти є. але це зручно.
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    Я ще маю питання в досвідчених з автокріслом на візок.
    От кажуть що зручно перевозити дитину в машині, і не збудивши перекласти у візок. Але хіба в автокрісло можна класти дитину в зимовому верхньому одязі? Наскільки знаю, правилами безпеки це заборонено. Та й в машині пічка, на дворі мороз.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Я мала комбез, з двома замочками, які до п'ят розчипалися. Дитина в машині їхала розстебнута і зафіксована ремнями, надворі защипала, плюс мала теплий чохол на ноги в комплекті автокрісла. І на секонді ще нарила теплу вкладку в крісло.
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2017 ---
    Отаку
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2017 ---
    Але то чисто на пару годин в парк-супермаркет. Як їхали на довше перекладала в люльку.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 18 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Siania в мене в зимовому в крісло не влазив, то я вдягала комбез флісовий утеплений (замок можна розстібнути), і покривалом накривала (в машині розкривала). ну ясно що то не на мінус 20)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дівчата, а чохли на колеса то зручна річ? Живу в квартирі, візок тримаємо зразу при вході, але піску з нього повно. Колеса кожен раз мити не маю можливості. От думаю чи купувати собі ті чохли?
     
    • Баян Баян x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я чесно не змогла вдягнути ті чохли, щоб не натрусити піску. тому мені легше було зразу, поки старший роззувається махнути віником по колесах і тут же зібрати. на коврику це не дуже зручно, але якщо плитка - то краще
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи хтось возив візки максі-козі? як вони вам?
    мені треба візок-прогулянку для малої, вага значення катастрофічного не має - мені все тяжке.
    треба великий капішон, який РЕАЛЬНО закриває дитину від сонця, коли вона сидить, а не тільки коли спить. і маленьке сидяче місце, бо моя дитина вилазить з ремінців і вчіпляється бамперу, і той капішон що ми маємо - нічого не закриває, хоч він дуже глибокий, але його конструкція така, що кріпиться він ніби за сидінням, і як його не розкладай...одним словом не то. і всі прогулянки і тд - все те саме. а я шукаю, щоб дитяче місце було ніби втоплене всередину. і до того всього мають бути колеса як на бруківку.
    я вже сплакалася, що віддала один добрий візок, але що з того, як ці маленькі колеса - це були мої нерви при їзді. не пам"ятаю чи у Львові ми нею гуляли хоч два рази.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не знаю чи підійде тобі. але як нам вкрали нашу інглезіну еспресо. купила сайбекс топаз. бу в хорошому стані. Капюшон там мега. ремні регулюються. спинка тверда. колеса в діаметрі 15 см. якщо бруківка норомальна. то їде нором. якщо горбки то важкувато. і вага візка 7-8 кг. єдине не користуюсь тормозами і складати тре дві руки) а так візочок дуж класний) витримує Рому 16.5 кг і покупки продуктів
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а там справді капішон так підсовується догори? а можна до вас на тест-драйв напроситися?
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    можна, без проблем. РОмік одужає трішки, і можем в парку Франка здибатись, поки ми бум на майданчику, поїздите собі.потестаєте
    пс. капюшон піднімається і закриває сидіння аж до ніжок. взагалі жалію що раніш не звернула увагу на ці візочки.. найзручніший з усіх що мала
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Я все таки вирішила не експерементувати. З старшим мала quinny zapp xtra а з малою взяла quinny zapp xtra2

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Piama

    Piama New Member

    Дівчата підкажіть мені будь-ласка Треба терміново купити якусь не дорогу прогулочку б/у. бо їдемо у відпустку хоч на машині, але багато інших речей. Малому 8 місяців. Я дуже предуже відстала від калясок, бо зараз їздимо на танку-капелі старшої дитини. Так от треба каляску з хорошою амортизацією бо ями в нас тут. Примітила еспіро і сайбекс (тут писали) , брітакс... Підкажіть що краще взяти, дякую
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    З того, що Ви написали, брітакс. Але амортизація у всіх названих дуже відносна.
     
  16. Piama

    Piama New Member

    Глянула приблизно на олх. Espiro 1000грн. Cypex colisto і Cypex onyx 2 тис, незнаю яка між ними різниця. britax 3 тис. Хочу не дорогу,бо плануєм пересідати на велосипед весною крім того. Все таки думаю між еспіро і сайпекс ? Яка буде краща , немаю змоги дивитись в магазинах.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви дивіться, для чого Вам візок. Бо якщо просто для поїздки і пару разів біля дому, то беріть що-небудь, вони всі відслужать. Але Ви питаєте про амортизацію, а прогулянки з амортизацією, компактні і надійні коштують дорожче.
    Я просто тростин не люблю, не можу бути до кінця об'єктивна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Візьміть саму простеньку, троснинки не мають доброї амортизації. Тростинку будете мати щоб возити в машині, а танком і далі біля хати, танк то суперовий варіант і для спання на вулиці і по амортизаціі. Та й на зиму він вам добре послужить. Я б не брала якусь дорогу тростинку, всерівно у порівнянні з вашим візком то буде тарахтілка.
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а що скажете про візочки з люлькою фірми Cosatto? Цікаві такі, але чи практичні?
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вже мені голова йде обертом від тих візочків). Хочеться визначитись, купити і розслабитись. Сьогодні проізжала повз Бебізону і зайшла. Там акція на Жане Номад. Почитала, що ніби непоганий візок 2 в1. Що скажете? Брати чи ні)?