Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    от фото конкретно нашого візка.
    IMG_0271.JPG IMG_0273.JPG IMG_0274.JPG
     

    Вкладення:

    • IMG_0272.JPG
      IMG_0272.JPG
      Розмір файлу:
      94,7 КБ
      Переглядів:
      93
    • Подобається Подобається x 2
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, цікавлять відгуки про jane muum micro або інші моделі цієї фірми. Шукаю коляску-"нетанк" (легша від звичних 13-15 кг), із люлькою, яка при потребі складається (не корито пластикове, а щоб зминалося при потребі) і амортизація теж цікавить. Думаю поки над фірмою jane, але може ще якісь варіанти підкинете :girl_wink:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  3. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    В нас Жане, нетанк, але і не найлегша (важить 10-11 кг), амортизація чудова, але люлька то мабуть таки типу корита. Їздимо вже другий рік, задоволені. Єдиний мінус - зовсім неглибокий капішон.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Маєте на увазі, що сама люлька таки каркасна і при потребі її не зімнеш (ну щоб краще в машину влізла)? А у вас 2в1 чи 3в1? Якщо другий варіант розкажіть ще за автокрісло, будь ласка.
     
  5. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    2в1, думаю що люлька таки каркасна. Ми якось впихували в багажник, правда з трудом. Але у нас не найновіша модель -Jame Slalom Pro
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я давилася слюною недавно на мазекеа майчойс 3, ікспедіор, є новіші джорні, вагу ставлять в межах 9кг. Ми мали джобі скопійовану з найпершої такої моделі, кілька сторінок тому писала, що її мож було під такий вищий диван засунути, але стосовно мазекеа - це переважно старіші моделі, в яких шасі складається на пласко, хіба ікспедіор більш зручніший в тому плані. Решта з- звична книжка, а люлька вже тоді сплюскується.
    Я вже думала брати б.у. , трапилася лояльна ціна і дуже хороший стан, але мені все одно, піднімати в трамвай, то хіба тростинку, бо ж і ширший, габаритніший візок, але в тростині дитина не моде добре спати...таке

    Мінус для знайомих мам такого візка - капішон в форматі люльки - не батискаф, і зимова накривка - це просто накривка. Не вдасьться дитину законопатити так, щоб хіба просвіт лишився. Тоді як в прогулянці капішон стає глибшим від кута нахилу і дуже добре захищає від сонця, не потрібно шити додаткову секцію капішона. Але мене особисто таке не дуже хвилювало, бо я й так малих люляла взимку в раратетному роані на шкіряних ресорах, там дитина повністю проглядається, ко...просто хороший зимовий конверт, і та накривка вже не така і потрібна.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2018
    • Корисно Корисно x 2
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І знову я))). Отже, з візком суто на подвір’я ніби порішала): витягнула старий поломаний, який віддала практично новим, і користуватись яким вже точно не планувала, людина, що брала, мені його віддала, але теж не думала, що він мені згодиться. Коротше, коли я його отримала - відразу хотіла викинути, а потім приспічило малу в щось посадити на подвір‘і, чоловік витяг той візок. А він не такий вже і до викидання. Отже, розібрала, попрала, помила, колесо дротом прикрутила, і чудово, чесно.
    Ще маю той такий 3 в 1. Зараз він у нас на розхват, то чіпляємо по 10 разів на день то автокрісло, то люльку. Трохи воно мене вже напрягає, але і прогулянковий блок вчепити ще ніяк не наважусь. Таки дуже зручно, що автокрісло і люлька лицем до мами, а прогулянка ні(.
    Тепер мені треба такий якийсь візок, щоб легко було його з собою волочити кругом. Щоб був легким, зручним у подорожах, на підхваті щоб був. Не знаю чи то краще нормальне Бу взяти (дивилась макларени та бебе бені іззі), чи краще щось простіше, але нове. Бо знаючи свого чоловіка треба буде тому візку і по каміннях, і по горах), і не дуже бережно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Rodionochka я мала польський Dolti Dot, то витримав всі подорожі і по пляжі з піском також. У нього найдовше спальне місце серед таких візків 90см здається, мала спала до 2-х років, + він широкий, мала в комбінезоні у ньому нормально поміщалась. Капюшон опускається практично до ніг
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    прогулянку бу не легко знайти не вбиту. а я вже хочу валко бебі снап 4 тренд.
    IMG_0277.JPG
    але чоловік каже щоб не сходила з розуму, бо то те саме що я маю але стильніша і удосконаленіша.
     
  10. Fast

    Fast Well-Known Member

    Ось такий мені подобається

    image3-2.png
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Не знаю, але у сусідів побачила такого плану. Тільки мені здається, що коліщата там одинарні. Але реально, з квадратика одним махом руки (правда сильної, чоловічої) перетворюється у візок.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    Здається це Pockit від GB. Вона дуже компактна, в літаку люкс, але коли її тестувала в магазині то виглядала мені не дуже стійка, здається, що на бездоріжжі вона розвалиться швидко. Тому взяли іншу, теж дуже компактну, але трохи міцнішу.
     
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Візочки типу yoya зараз в моді. З таких можу похвалити Cam Cubo. Вона теж міні але по якості дуже добра.
    А ви яку вибрали?
     
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Так, тут цих yoyo теж багато, ми шукали щось компактне для подорожей, купили Pericles. Купували в Бельгії, то вони свою марку хвалили:) Але я задоволена, возик компактний, легко маневрує, є лежаче положення нормальне. Лиш колеса одинарні і невеличкі, але навіть по кам’янистих ділянках в відпустці їздить нормально.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, підкажіть якісь сайти, де ви купували візочки! Перевірені)
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Лапуся, бебізона
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть де можна глянути візочок Yoya або Yoyo вживу у Львові? Хочу купити в подорож, але навіть незнаю де шукати.
    І можливо в когось був такий, то поділіться досвідом користування)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Для подорожі можна в прокат взяти в прокат Качелька
    Ось yoya i Cosatto
     
  20. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Дуже дякую) ми вже купили Mioobaby glider


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk