Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member



    Дівчата, а якими виробниками ви справді задоволені?
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    В нас була 3 в 1 пег-перего бук плюс. Автокрісло суперове, люлька теж ок. Амортизації нема, моя мала дуже будилась на ямах, то був величезний мінус. Тому не рекомендую нікому той візок.
    Потім ми купили jane trider. Для наших доріг ідеально, але дуже широке шасі, в наш ліфт погано влізає((( Але рама дуже міцна, надійна.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    IMG_1435.JPG
    якось криво завантажилось. ну веселіше, легше зняти випрати, бо я якось вирішила зняти всю обшивку , то ще той квест. пошили з боковими крильцями і дитина собі там часто голівку покладе і не б'ється об залізо, ну і трохи м'якше. матрас шила професійна кравчиня, в неі дуже круті матеріали. а дощовик то корея робить, він весь продуманий, там і кишені і все рощіпається. є ще зимові то геть теплі.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А де замовляли?
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    на єбеі я іх бачила. о тут іх багато і мій теж є Фотографії Аксессуары для колясок Manito, сумочки для мам! ну і от тут є Дождевики для колясок Manito, 2500 грн. Аксессуары для колясок купить Запорожская область - Kidstaff | №14075949
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Та де великі... Можливо в порівнянні з іншими типами возиків так. А от в порівняні з іншими польськими брендами возиків такого типу, в Аnex sport люльки акуратніші, але і менші в довжину в середині, ну і мілкіші.
    А ще вчора розпакувала прогулянку. І яка ж я злюча! Вона таки повністю не розкладається в лежаче положення... Та там взагалі далеко до лежачого положення! Аааа! І здається я знала той нюанс, але ж як купувала, не розуміла як воно все має бути на практиці і повелася на продавців. Мені здавалося, що нормально розкладається... Коротше, нікому не раджу купувати той Anex Sport.
    Зараз "несидячу" дитину туди пхати точно не ризикну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчатка, була вчора в бейбізона, дякую за інформацію про цей магазин. Зупинила свій вибір на тевтоніі cosmo v3, ціна зі знижкою, але лишився тільки коричневий та світлий кольори upload_2018-11-12_14-44-59.jpeg upload_2018-11-12_14-47-9.jpeg Дитина народиться десь кінець лютого, дівчинка, ціле літо буде люлька, десь середина осені вже можна садити на прогулянку, але ходити ще не буде, ходити почнемо напевно вкінці зими. Що вибрати: світле чи темне. Розумію, що темне практичніше, але дівчинка і літо ... Світле? Порадьте щось, може хтось має світлий візок, чи задоволені? Ага, мутсі ще не бачила вживу, де можна того мутсі побачити, всі його хвалять...
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Мені коричневий набагато більше подобається. Але ви вибирайте те, що Вам до душі. Все можна попрати)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В мене пудрова. Всі навколо дуже заглядали. З люлькою не було проблем, а от прогулянкова, то вже важко, прати треба частіше. Зате в мене було естетичне задоволення. Screenshot_20181113-193109_Google.jpeg

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Розкажіть, будь ласка, про зимові конверти для прогулянкового блоку. Бачу багато на кідстафі і олх, що шиють в усіх можливих кольорах на овчині (в нас на форумі теж колись була тема з такого плану чохлами), поділіться відгуками, будь ласка, хто має щось подібне. Чи зручно такий конверт розміщується в сидячому візку, чи це більше на люльки розраховано. Або порекомендуйте якісь фабричного виробництва, будь ласка, якими задоволені.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мені було і є зручно. просто орієнтуйтеся по довжині виробу від ремінців і до ніжок дитини. я взагалі брала овчина з тканиною, бо маю непродуваючу накривку на ноги. якби не мала її - то б з плащовкою треба брати. мені більше подобаються капельку завужені донизу (не кокони), але то вже більше від візка залежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Siania

    Siania Love Life

    Дуже зручно, сьогодні якраз оділа на візок. Купила ще минулого року, але не використовувала, люлька була закрита, і не було потреби. А зараз - супер! Є дирочки на ремені зверху, знизу, по боках. Я купувала на Шуварі, там де візочки, ціни такі, як в інтернеті. І є дуже різні, від дешевих, до дорогих.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А поясніть мені , будь ласка, для чого цей конверт? Може це і мені таке треба? Якщо дитина в комбезі і накривається зверху накривкою(чехлом) від возика, то ще треба додатково такий конверт?
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    якщо комбез на овчині, то напевно ні) а я такі не купую, щоб дитина могла активно рухатися. тому краще поки їдемо і вітер обдуває дитину у візку, краще таки хай сидить в конверті, особливо, якщо ще спати. я люблю спати в теплому))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    @Demetra, він і в санки потім йде. Мій взагалі розкладається на дві частини. Тепер просто як матрасик в санки використовую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    То, як кому з мам зручно. Мені теплого комбеза (Ленне) + чохла від візочка було достатньо (і для сну також). Але в моїй прогулянці був саме чохол ( не накривка). Ну, і в санки я не використовувала, бо діти приблизно з півтора року їздили на снігокатах (санки з кермом).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    В нас термокомбез, в ньому тепло, коли рухаєшся, тому використовую конверт, щоб було тепло у візочку.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну я свою молодшу дівчинку возила в темносиній Мутсі-прогулянці, кльово вона в ній виглядала влітку:) кремовий візок був зі старшою - прогулянка страшненько виглядала після болота, але ми не багато возилися. Потім мала два червоні візки - це було ідеально в плані краса-практичність. Потім світло-сіра люлька - як для люльки, то дуже може бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    У нас з візком, як 'не у всіх', донечка тільки в два роки захотіла в ньому їздити. Купили спеціально на літо найдешевший, щоб кожен день їздити на річку. Відкатали все літо, і як прийшов час повертатися у Львів, де нас чекала стокке х-плорі, то в мене були думки її продавати. Бо складається з двох частин, кожен раз треба ховати в багажник машини, в під'їзді лишати страшно, бо немає місця в сумці під ногами дитини, щоб на ринку скупитися, бо високе сидіння - мені здавалося, що вона в рік цього злякалася, і не захотіла їздити - крик був просто при спробі посадити у візок (з народження була тільки в слінгу, пересіли в 7 місяців в прогулянку, трохи вдавалося комбінувати носіння з візком, але в 1 рік категорична відмова). І от з початком холодів ми таки почали активно юзати стокке вперше за стільки часу. Як добре, що я не вздумала його продати - зимовий кіт зараз просто незамінний для нас, дуже зручний для тоддлера - і фут муф, і накидка від вітру, і муфта, і дощовик - наскільки все продумано в ньому. Хоч я далеко не ховаю слінгокуртку, але 2,4 роки 16 кг, на хвилину. Наші ровесники багато хто вже відкатали візок, і ходять ніжками дистанції по 2-3 км, але це точно не про мою булочку, так що можу сказати,що тільки з 2 річного віку дитини, я почала відчувати всі недоліки і переваги візка, змінився вибір моїх маршрутів і магазинів, тепер знаю всі ямки і пандуси біля нас)) не дуже вони тішать, але і не все так погано - така наша візочкова історія)

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я вже другого вожу в конверті, купляла якийсь тут в Польщі фірмовий, на овчині. Дуже зручно, як дитина не спить і не є дуже зимно, то я використовую лиш низ , тобто те, на чому сидить дитина. Я дуже теплолюбива і тому мені важливо мати спокій, що дитині там нічо не задуває і в попу не зимно

    Ну і гарно іншою частиною закрити, тепло і надійно :)
     
    • Подобається Подобається x 2