Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Беріть 3в1.
    Але автокрісло має ставати на базу візка. Це нереально зручно.
    Навіть якщо машини нема, то Ви ж все одно час від часу будете таксі замовляти, чи з друзями їздити. І це таке щастя коли дитина в машині заснула, ви крісло відчепили, переставили на шасі і йдете собі, а дитина далі спить.

    Дитина може бути в автокріслі, але для дому я би брала шезлонг.

    Якщо дороги у вас з хорошим покриттям то колеса принципового значення не мають.

    Прогулянковий блок дуже бажано щоб мав варіант посадки лицем до батьків (тут є, але раптом ви надумаєте щось інше купувати, то зверніть увагу.

    Прогулянковий блок має розкладатися в повністю лежаче положення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 2
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Коли шукали візочок, то розглядали Сайбекс. Наче непогані, але деякі є такі трохи дубові моделі (я дивилася на ті дешевші, не Пріами). Мало не купили, але в одному магазині вдалося потестити jane mum micro. Я просто закохалася в цю коляску і жодного разу не пошкодувала грошей, які на неї витратили. Маневрена, легка (десь 10 кг), зручно складається. У нас 2 в 1, то мені навіть тростинки не було потреби купувати, бо мене все задовольняло. Якщо вас саме люлька цікавить, то в цієї модель вона складається (чи пак зминається), тому влізе в будь-яку машину. Щодо розмірів, то ми від'їздили люлькою до 7 місяців, якраз провели в ній зиму і на весну вже у прогулянку. Взимку просто махровий комплект стелила і все. Якщо щось конкретне цікавить, то питайте.
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2020
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    І я знову сюди. Питання в мене суміжне до візків: в чому дитина лежить у візочку? Не одяг, а саме ота візочкова "постіль": конверт/ковдра/рушничок? Подушка якась? То для температури 10-15 градусів цікавлюся. Знаю, що в ліжечко малюсиквв до року кладуть без тих всіх прибамбасів. А от як бути з коляскою?
     
  4. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    У візку - так само як і в ліжечку, без "прибамбасів". Матрас можна застелити пеленкою, простинкою (гарно заправивши під нього). Подушка до 2-3 років не потрібна. Накрити пеленкою чи пледом при потребі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rapsodiya, я брала в mothercare такий валик для голови, бо по наших ямах в немовляти голова в тому візку теліпалася при сні. В конветі чи капюшоні-ні, а без то були капці, може в вас дороги рівніші
     
  6. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    В мене матрас , простиня на резинці , ковдра, така мацьопа , чисто по довжині візка і подушка (плоский квадратик).
    Ковдрою користуємося осінню , подушка лежить у візку , але , що вона є , що її немає , однаково.
    Зимою користуємося мішком спальним .
    Одягаю легко , щоб одяг не заважав і в мішок .
    Дуже зручно .
    На ногах шкарпеточки, піжама, шапка-шолом , і якийсь легкий верхній комбез.
    Дитині майже 1.9, спить на вулиці щодня.
    Люлька величезна і простора .
    Зараз використовую покривалко.
    Маю тонше , таке, щоб ноги прикрити і тепліше , коли прохолодно на вулиці
     
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Шукаю прогулку, легку і щоб компактно складалася, дивлюся на Babyzen Yoyo, хто має? Чи варто переплачувати за бренд?
    Або порекомендуйте щось)
     
  8. Popi

    Popi Well-Known Member

    Якщо в дорогу/подорож то уо уо. Для щоденного вжитку не рекомендую
     
  9. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    А як на рахунок greentom?)
    Для щоденної їзди?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    чудовий візок
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Підкажіть, будь-ласка, чому не підходить для щоденного вжитку? Через погану прохідність по львівським дорогам?
    --- дописи об"єднано, 22 Серпень 2020 ---
    Де можна взяти на прокат легкий дитячий візок у Львові?
    Про Качельку знаю, там немає тих моделей, які б хотілося (бебізен yo yo, бугабу ант)
    Терміново.
     
  12. Popi

    Popi Well-Known Member

    Н
    у Львівські дороги не найгірші. Він маленький компактний. Для торгових центрів, аеропортів , готелів ок. А по місту, вам потрібно і на бардюр і по лісу/парку, і по щебеню. Вона низька і просто скоро знищиться. Шкода.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Можливо вже було обговорення, не можу знайти. Дівчата, накидайте, будь ласка, варіантів візочків компактних до 4 років (22 кг). Дуже іноді донечка проситься, може порадите щось?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  14. Popi

    Popi Well-Known Member

    Привіт. Питання про вибір візочка, так щоб і в подорож, і в автобус, і в машину, і скласти розкласти, і погуляти…. Вибір між bugaboo bee і cybex eezy s2.
    Що вибрати? Ваші плюси і мінуси, за і проти?
    Ps вибираю лише з цих двох.
     
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Доброго дня! Цікавлять відгуки щодо візочка Baby Design Smooth, він дуже легкий і компактий, але чи вже не занадто хиткий? Враховуючи те, що проживаю на 8 поверсі, а ліфт практично половину часу не працює, вибираю між легшими і компактнішими, можливо і шасі в машині лишатиму. Також ще розглядала візочки Easy go Soul, але вживу його не бачила. Може ще якісь легкі порадите? Автокрісло планую докупити окремо.