Для мамусь і татусів (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я так говорила, відколи повзати почав, (відтоді і почав робити збитки -тобто він був ще молодший за вашого ;) Тим не менш, йому як було фіолетово, так і залишилось. До того всього, моя дитина ще не говорить, і варіант покликати маму і пояснити що ж він хоче- відпадає, виходить, що я його раз розумію, а раз не розумію, а вимагає зазвичай плачем,якщо я не дозволяю.
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Покличе, коли зможе, а зрозуміти він вже здатен. До того ж варто починати пояснювати раніше.
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я маю на увазі, що він то розуміє, що то не можна, але не розуміє ще чому, ну і сказати ще не може:)
    Пояснюю:)
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ми зажди саші кажемо - ОБЕРЕЖНО! ну і далі по тесту
    то в нього самого БЕНЬО (обережно) одне з головних слів
    він каже - мама, беньо, машинка/конструктор/танк і т.д.
    шоб я не наступила і не роздавила))))
     
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ну з такого віку мій малий вже якраз самостійно вивчав квартиру і часто намагався ходити тримаючись за стінку і відповідно часто падав (з грохотом бо підлога з дошок), чого я взагалі майже ніколи не "бачила". Зараз переважно кажу "обережно", "вважай" і "небезпечно". Звичайно, що зміст слів ще не розуміє але на них реагує. Ну я взагалі притримуюсь принципу, що "запретный плод сладок" і тому навіть стосовно розеток кажу, що то можна тільки мамі і татові, а як він підросте то і його навчу користуватись.

    Мій каже "му" і показує рукою і я точно знаю, що він хоче і у вас так само через кілька міс буде
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я знайшла чудовий спосіб для заспокоєння Оленки - розстелила коцик на підлозі, накидала купу іграшок і поклала Оленку. Тішитьсяяяяяяяяя. А ще почала повністю підніматись на четвереньках. На ліжку не виходило.
     
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    я Дарцю теж на підлогу кладу, на її килимочок, але вона дуже швидко перекочується і гуляє собі по паркету :)
    _________
    Сидіти вперто відовляється, плазувати також, вона добирається до пункту призначення перекочуванням і дуже хоче стояти :)
     
  8. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Хм, а чому? Краще хай повзає по підлозі, ніж має впасти з ліжка. Януся "живе" на підлозі також з 6 місяців. Спочатку бавилась тільки на коцику, тепер за мною повзає як хвостик по всій квартирі.
     
  9. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    моя свекруха була не проти щоб дитина була на підлозі, але побільше всього підниз хотіла настилити, так і зараз, Софійка, десь сяде, а та вже біжить, щось під дупцю застелити, ніби вона голою дупою на холодний бетон сідає...ну і -може сьогодні не купай, бо на вулиці щось зимно, може вдіти хоч носочки, може дати їй пити, може розімяти яблучко...
    ага і ще погано, що не смокче соску, бо я нікуди не можу вийти(виходжу і все нормально).
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    вони хочуть доброго,вони хочуть бути корисними, вони мали досвід і хочуть вберегти від усього внуків уже...вони просто забули з роками,як то бути матіірю,вони знають тепер як то бути бабусьою(дідусем) :))..ось мій свекор- мерзлюх(мабуть половина нас всіх з роками починає мерзнути просто,бо і я роблюся мерзлюхом)-то все каже Софії "ааа..чо ти боса,де твої тапочки,то ж холодно"))) (в хаті +19,ніби нормально)..а вона любить до нього прибігти голою і показатися шо вона голячок,подражнити його,бо знае шо він на то звертає увагу:) я спочатку кіпішувала,а тепер дитина сама вирішує вдягати їй чи нє,холодно чи ні...якшо холодно,то вона каже і просить одягти:)
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ооооо в мене те саме. Кладу малого на підлогу лише тоді коли нікого нема. Бо мама каже, що дує зі всіх сторін і підлога холодна. Простудимо їй внука!)))
     
  12. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Є така народна мудрість, що ми найбільше мучаємо людину тільки тоді, коли хочемо їй добра.
    моя свекруха не могла пережити, що я дітям не вдягаю розпашонки під кофтинку. А коли я їй запропонувала вдягнути незастібнуту сорочку і незав"язаний халат (типу, як треба немовля вдягнути), то всі питання відпали. Хоча спроби продовжувались.
    А на рахунок ходіння босоніж, то вона мене вразила фразою: (із розмови з моєю дочкою)
    -Вдягни тапки, бо (ходячи босою-прим. моя) будеш мати 45 розмір!
    Навіть в підручнику "Основи здоров"я" для першого класу вказано, що треба ходити частіше босоніж!
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    мені наш педіатр теж казала,шо дитина мусить вдома ходити в тапочках,бо інакше виростуть в Софійки ноги величезні і широчезні))),то хіба розмір тапочок треба не міняти з ростом ноги...бо інакше я так і не зрозуміла при чому тут одне до другого.
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Вперше чую:eek:
     
  15. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    я під столом)))))))))
     
  16. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    моя Саша, постійно на підлозі, крім того коли спить ( то в калясці, бо тре качати). Моя мама була тільки "за" такого. А от свекруха пробувала, шось проти сказати: " а то дує, а може їй холодно" я твердо сказала "ні!". На цьому дискусія завершилась. Я стелю їй покривало, але як вона вилізе на паркет, то не біжу зразу забирати))))
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    От і наш Роман з 5-ти місяців виселений з ліжка на підлогу. Після того як він в 4 місяці навернувся з дивану, ми його спустили до долу, так безпечніше. Там він і поповз, там і пішов...:connie_pull-pigtail Підстелювати щось було нереально, то все комкалось, скручувалось, тому пристосовувався методом закаляння...оттака я мачоха:girl_cool:
     
  18. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Даруська відмовляється бавитись у ігровому комплексі в Антошці (тому шо в КінгКросі). Я її декілька разів туди водила і вона нівяку не хоче туди залазити.. мені це дуже дивно, вона раніше ніяких травм не отримувала на дидячих майданчиках і я ніякого підгрунтя для такої поведінки не бачу.. але вважаю що це якось не дуже нормально.. я помиляюсь?
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    чому нi? моя мала бебi Анабель тiльки в 4 роки сприймати почала, а в Кiнгросi як зайде туди i весь час мене виглядае, i сидить в основному не бавиться там, хоча iй уже 7.Душне якесь там мiсце.
     
  20. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А ви спробуйте з нею там побавитися або шоб Даруся з коліжанкою туди пішла. Моя Софія мало куди піде вперше сама,мусить спочатку ознайомитися,а потім в наступні рази її вже годі звідти забрати. Але якшо на майданчику багато старших дітей,то бавитися не завжди хоче,бо боїться,шо її хтось образить.
     
Статус теми:
Закрита.