Для мамусь і татусів (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Думаю не варто завчасно переживати! Усі діти різні і не варто всіх під одну планку ставити. Мій наприклад пізно голову почав тримати. А зараз ще й як тримає!!!
    Доречі мій теж не дуже добре сидить, падає, або сидить з круглою спиною. Та думаю все попереду))) Всьому свій час)
     
  2. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Якщо вас то сильно турбує то напевно сходіть для заспокоєння. Пропишуть масажики якісь.
     
  3. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Моєму також вже 7 з хвостиком і теж сидить ще з округлою спинкою і завалюється на бік. Так швидко як вони зараз розвиваються то зміни бувають кожного дня. Думаю що за тиждень, другий і повзати будуть краще і сидіти.:girl_dance:
     
  4. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ми теж ще не сидимо (6 місяців і 10 днів). Малий повзає по пластунськи, пробує по справжньому - на колінках, старається - дістане все що треба, але сам ще не сидить. Як передіваю робить спроби сісти, але ще у нас не виходить. Якщо дати руки то підтягується і сідає, але я спеціально не саджу. Не знаю чи хвилюватися чи просто ще зачекати. Думаю то через то що він дуже в ріст пішов, в 6 місяців маємо 74 см.
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Моя Таюся сама сіла десь в 8 місяців,до того я її не садила. Софійка в 6 місяців теж не сиділа,ми пішли на огляд до невролога,мені наговорили,шо дитина мало не інвалід,пішли до хірурга-там сказали,шо причин хвилюватися нема але тре поробити дитині масажики. Масажі ми поробили,шкоди від них не було ніби,толку теж,дитина почала сидіти так само в 8 місяців.
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    нам завтра 10 і ми лише цього тижня почали підніматися,опираючись на опору і трошки...зовсім трошки...повзати ВПЕРЕД І НЕ ПО-ПЛАСТУНСЬКИ....переживаю?так...трохи є..особливо,коли бачу,як ліву ніжку виганає до середини....до ортопеда? можливо..але де ж є толкові ортопеди...
    головою розумію,що Марек слабший за Любка..але і вагітності різні...і народжений він на 2 тижні раніше...сіли вони однаково близько 7 м....стояв старший біля опори, вставав ...присідав біля неї з 9...Марко того і в 10 не робить...Любко не повзав до ходіння....в 11 пішов і паралельно поповз...Марко намагається повзти...а до ходження нам ще далеко...ще ми - холодець..ну ніц...підемо на 2-3 м. пізніше...важко? так..для мене....але головне, щоб все було ок з його здоровям..
     
  7. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    В мене питання до мамів і татів, в котрій годині ваші дітки лягають спати? і що люблять їсти на вечерю (ну щоб не затяжке на ніч) кашу якусь чи що?
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    23-24...:girl_nea::girl_mad:
    як здоровенький, жує з татком вечерю повноцінну десь о 8, з всіма кутлєтами і т.п., а потім перекушує під настрій печеньками, бананчиками, булкою з чайочком...каша - то в нас ранішнє їдло:girl_crazy:
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    ггг, в нас раніше 1-ї ніяк не виходило заснути,ех,ті Романи:) зараз засинає близько 23, але прокидається в 8-й ранку:8:
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    ото про мене. Тільки я раніше 10. Навчилась спати попри Ромчиковий піск)))Наш десь в 00 00 засинає. Встає в 9- 09 30
     
  11. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Нам повезло, наше дитя о 21:00 вже відключається. Просинається близько 8,30 Правда, ще вночі прокидається підкріпитися молочком.

    А на вечір ми їмо переважно кашку, дуже любить гречану з яблучком або кукурудзяну + ще повипрошує щось смачненьке з дорослого столу :)
     
  12. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    в мене просто ранні пташки. 6:30-7 година вже на ногах. а ввечері я б хотіла щоб 21-21:30. але через дорослих з цим часом не виходить, але по малих бачу, що втомлені. мала до 22 вже спить, або хниче щоб я вкладала спати
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    ну дик Роман жеж:girl_crazy:
     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    А мій засинає в 22,30-23, а мама в 1-2, прокидаємся разом 9-10 год.
     
  15. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    у мене малява засинає 24, 1ночі, і встаєм пізно з ночі 11-11.30 і я біля неї люблю поніжитись, раніше на декілька год встати фізично не можу)
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Дівчата, а чи в когось діти почали ходити, оминаючи процес "ходіння попри щось". Марко не ходить біля опори, а розвертається і ступає "в космос":girl_impossible:. Падає на попу, звичайно,або я страхую. Щось не можу зрозуміти,як той процес в нього піде. Повзає, стає і стоїть біля опори, секунд 10-15 може і без опори може стояти. Якось Любко по-іншому вчився - попри стіну.
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    не страхуй і не рівняй. вони різні
    спостерігай і насолоджуйся тим процесом
     
  18. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Сашко здебільшого починає проситися спати десь в 22, півгодини-годину циця і він спить. Але останнім часом бувають дні коли засинає раніше, як сьогодні, в 21 почав очки терти. Зато коли раніше ляже то стає в 7, а так в 8 :cry: В мене вже на фоні постійного недосипання втома, частіше відчуваю важкість, роздратування. З малим спати вдень не дуже виходить, чомусь часто не можу заснути та й справ багато.
    Нам вже 7 місяців і 10 днів а малий досі сам не сідає, зато вже стоїть біля опори і повзає всюди. Трохи мене це турбує.
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    ну "не рівняй" то таке. можу. А як не страхувати в коридорі-плитка..слизько.:girl_impossible:

    ---------- Додано в 23:17 ---------- Попередній допис був написаний в 23:15 ----------

    Знаю дитну,якав 8 м. пішла, а ще не сідала сама. Принаймні, то так мама каже. Нонсенс.
     
  20. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Мій так само робив. Досі сам не сидить, тобто фактично сидіти може, але не хоче. Ніби нічого страшного)
     
Статус теми:
Закрита.