Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina один епізод з нашого такий, що смішно, бо буває не дуже: біжить дитина з плачем/істерикою, тримаючи одну руку в іншій "Маааама, подивисяяяааа, що в мене кров!!". Показує пальчик. Дивлюсь, червона цятка, своїм пальцем легенько пробую, що таке- раз і "кров" щезла(щось причепилось червоне), і нічого нема, від слова -зовсім))).Ржу. В дитини щире здивування і всі тривоги, як здуло. Отакево)))
    Я завжди кажу, так, як є "не вигадуй, не лякай сам себе".Як правило він ще трохи намагається мене переконувати але я залізобетонна)) і ніколи не підживлюю таких фантазій. Чи правильно роблю не знаю але от так.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Фейсбук сьогодні приніс , мені (лінивій мамі :girl_haha:) досить близьке тому захотілося поділитися тут :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А чи є тут мами, які не планують давати дитину в садок, бо я поки в роздумах? Дозволю собі тегнути @Orman колись ви писали, що не відвідуєте садок, можна з вами поспілкуватися?
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можна.

    Ще згадала, як мені всі розказували тут на ДП, що от будуть в мене діти і я точно віддам в садок, бо що я знаю. Та щось знаю. Тепер особливо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Віка @Akina стаття чудова. Ну трохи перегнула, та. Але в загальному - чудова!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Старший син ходив з 3 років переважно до обіду, середнього забрала після 3 місяців відвідування ( тепер йому 10 років, і я розумію, що це було дуже правильне рішення; в 3,5 він був не готовий до садка ні психологічно, ні фізично), донька не ходила в садок зовсім; і найменшому зараз 3,9 - не ходить і не плануємо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    І я наразі морально не готова давати малого в садок, хоча у вересні йому буде 3 і найпоширеніше питання - ви в садок ідете? По електронній черзі пройшли в 92 садок, який в мене прямо під офісом. Здавалось би, що ще треба? Дитина буде близько в разі чого... А я "сховала голову в пісок" і морожусь) документи навіть не думаю подавати)
    Малюк на всі наводящі питання про садок каже, що він туди не хоче, піде відразу в школу. Хоча маючи свій особистий досвід невідвідування садка, можу сказати, що в школі мені було важко приєднатись до колективу дітей, де практично всі всіх знають.
    Наразі з малюком сидить бабуся/дідусь, я працюю до обіду, але довго так тривати не буде, тонкі натяки на садок вже лунають, тож придивляюсь до приватних і просто тягну час:)
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це найкраща тактика - тягнути час. Якщо так необхідно віддати дитину в садок, то краще пізніше, ніж раніше. Ну і можете віддати тільки на півдня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мій досвід такий, що дитина прекрасно соціалізується без садка. Навіть краще, бо є багатий досвід спілкування з дітьми різного віку, а не як в садку в групі тільки однолітків, і з дорослими.
    Цей весь досвід організовую я. І це часом тяжка робота.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Наразі планую на пів дня, але не знаю, як заманити його в той садок чи вмовити) пробували піти глянути, дійшли до дверей і далі плач/крики хочу додому, на всі питання одна відповідь - піду післязавтра)) і то "післязавтра" не настає ніколи). Не буду ж я його силою нести...
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @Orman @Havronia
    В мене більше сумнівів через спілкування, мала дуже любить діток, ми з майданчика йдемо останні, бо інакше крик, хоче до дітей. А ми живемо в селі, тут важко знайти діток, зараз літо, то трохи на качелі мами приводять дітей, а як похолодає, то будемо самі. А мені іноді аж плакати хочеться як мала просить йти до діток, я тоді її на автобусі везу до міста, для неї вражень на тиждень. Розвивалок як таких теж нема, є якийсь гурток англійської, але я немаю де меншого лишати. І мене теж всі вже так пресують з тим садком. Ну і я згадую своє дитсадівське дитинство, я любила садок.
    А як ви організовуєте дозвілля дітям так, щоб самому з розуму не зійти, бо як згадаю ту зиму)))
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а чого тоді ви боїтесь садка? в селі реально туго з розвагами і однолітками для малюків. попробувати ж можна. не маю на увазі, щоб насильно туди вести.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я не боюсь його
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Мій ходить в садок із задоволенням. Ну не так, щоб прокидався о 5 і не міг дочекатись, але адаптувався за 2 дні..для перестраховки вихователі наполягали ще не залишати на сон, то 3 день я його забирала з ТАКОЮ істерикою..., що напіводягненого і босого несла до машини... тому на 4 - він залишився спати.
    Цього літа садок не працює 2 місяці(ремонт кухні)...то вже зараз він кілька разів на день питається---- а коли я вже піду в садок?
    Спілкування з дітьми не браку, та й вражень нових має доста, але , мабуть він "садочкова дитина"..Хоча зараз ми підемо в іншу групу, то ще не знаю як він приживеться там...Але я памятаю, як сильно хвилювалась, коли йшли перший день...
    Тому-- діти різні бувають і з них потім виростають різні дорослі:girl_wink:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Повністю згідна, просто є діти, яким підходить садок, а є діти які його взагалі не сприймають. І пояснень тому, купа, в кожного своє.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Моі діти зовсім різні). Один в садочок практично не ходив, інший ходив у два різні (приватний і державний). Ну що я можу сказати). Однозначно - це досвід. І який би він не був - він є потрібний. Старший достатньо комунікабельний, в садок не ходив, хворіли перший клас страшенно. Менший досить закритий, але "в кашу не дасть наплювати" - навчило життя))). Має складніший характер). Мав неоднозначну виховательку, то я йому вирішила не допомагати, а самому навчитись з нею мати нормальний контакт). Усе добре. Мені то додало впевненості в ньому. В понеділок мають іхати у табір. За старшого не переживаю, а от за меншого таки хвилювання є. І якби свого часу не було того садку - мені б зараз було дуже складно. Але якщо він дав собі раду у 3-4-5 років, то у 7 з копійками якось виживе).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Як 3річна дитина може сама розбиратися з дорослими? Як на мене це вихователька має знаходити підхід до дитини, а не навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ми живемо в приватному секторі. Діти навколо є, але тут не прийнято ходити в гості бавитись сусідам. Тому запрошуємо до нас "далеких гостей", поки дітей було двоє, то самі багато їздили в гості-парки.
    А взагалі головне Ви вже зробили - народили компанію.
    Варвару водимо на малювання (раз в тиждень), розвивайку (два рази в тиждень) і французьку (раз в тиждень). Це трохи забагато, але вона проситься, тому ми пішли їй назустріч.
    Зараз літо, то на заняття не водимо.
    А взагалі, я прихильник теорії викладеної в дописі Акіни. Не треба дуже намагатись розважати дітей, вдома роблю свою роботу - вони попри мене. Щось розповідаю, вони безкінечно придумують питання-історії, граються разом.
    Знову ж таки, якщо така погана ситуація з дітьми навколо, то може водити в садок коли діти гуляють - там гратися.
     
    Останнє редагування: 16 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    от 100% згідна ! Нашому точно того бракує,, тому одне з перших питання його ранкових---"до кого б то мені піти зараз?:girl_in_dreams: ".
    В нас теж приватний сектор , але дітей трохи є, ну і в нас доволі самостійне дитя --саме в гості до сусідів ходить ще з минулого літа..
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну якщо вихователька трохи специфічна і не проста в спілкуванні? Іі багато батьків намагались перевиховувати, але одне з батьками, а інше - з дітьми. І так, життя таке, що не завжди мама буде поруч, навіть у 3-річної дитини. Мій малий навчився насолоджуватись садком попри іі присутність). Дуже тим тішусь, бо таке в житті згодиться і мені не довелось влаштовувати розбірки. Бо як і кожна мама, готова за дитину на багато).
    І ще. Напишу власну думку. Найважче з садком - це саме питання "відірвати дитину від себе", не контролювати всіх і все. Деякі мами цього навчитись не можуть до кінця свого життя))).
    Завтра моі ідуть в табір. "Відриваю" з біллю в серці. Але не показую, хоч страшенно переживаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1