Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

 1. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Ну так, ми в садок теж не ходимо, хоча плануємо з вересня, прогулянкова група. А наразі гуляєм у парку, ходимо на дитячий майданчик. Але зауважила, що таки нашого гуляння дитині мало і дуже хоче спілкування з дітками.
   
 2. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  О, бачите, які ті садочкові діти все-таки різні :) Мій їстиме все що дадуть - хоч хліб з варенням увесь день жуватиме :girl_haha:і лазити йому все одно де - аби було в процесі тиняння по справах з ким поговорити, в садочку спить вдень і живе по графіку, вдома не спить і підлаштовується майже під будь-який режим. Коротше, я капець яка лінива мама :girl_crazy:- хочеш клеїти-різати-малювати-пластилін - все є вдома у вільному доступі , тому "флаг в руки", якщо маю час і натхнення - організую завдання, не маю - дитина і сама собі чудово щось придумає (мені залишається лише час від часу поглядати щоб меблі не дуже постраждали в процесі творчєства :) ).
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  діти в принципі дуже різні :)
  Моїм тепер дуже хочеться, щоб всі їхні процеси хтось організовував. Хтось - це типу я :)
  Це не проблема, звісно, але отака особливість
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Orman

  Orman Moderator

  в нас дуже чіткий розклад дня. Ну як "дуже" "чіткий" наскільки це можливо зробити одній людині з грудною дитиною. В нас фіксовані години прийому їжі (крім перекусів) і час вкладання до сну (це святе). Решта можемо імпровізувати. Але насправді є ритм. Встали- поснідали- розвішали білизну- погуляли з собакою- попили каву- погрались- обід- мультик- ігри- підвечірок (або назбирали яблук)- ігри- вечеря- новини- ванна- сон.

  Пункт ігри- це самостійні заняття. Бігають надвір-в хату (зараз граються в короля Капітошку).

  Всі процеси я не організовую, не маю коли, і не бачу потреби. В них фантазія така, що я тільки дивлюсь і захоплююсь.
   
 5. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  це класно, і ще раз доводить, які всі діти різні.
  Мої менші, до речі, краще організовуються на самостійні цікаві заняття, коли є Дмитро. Самі ж удвох здебільшого гарно організовують тільки шкоду :) Люблю їх неймовірно.
   
 6. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member


  тому я поки в роздумах, які гуртки обрати. цей рік дає приємний бонус - 4,5, білша ймовірність, що захочуть брати в секцію/гурток
   
 7. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Так і я намагаюся контролювати режим, це, мабуть, єдине, що я контролюю посеред суцільного хаосу)))). Малий вже почав ходити, то трохи полегшало, випустила зранку на подвір'я, позакривала всі небезпечні предмети і вони собі бігають, правда, квітів скоро на клумбах не залишиться, але то дрібниці, я зато спокійно можу сніданок приготувати, помити підлоги . Єдине, що вони мені не дають зробити, це мої ранкові тренування, максимум 5 хвилин, далі малий тримає мене за ногу, старша кричить "я тоже хочу" і ниють. Давно хотіла вас запитати, коли ви встигаєте бігати?
   
 8. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Особисто я нині вийшла бігати 06:04. Мені не дуже підходить цей час, але час сну дітей - це єдиний шанс наразі. Радіоняня і маршрутв школі дому.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. buhgaltersha

  buhgaltersha електровіник

   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Orman

  Orman Moderator

  Я бігаю зранку поки чоловік не пішов на роботу.
  Чоловік бігає ввечері після того як діти засинають.
  Що таке клумби я вже й не пам'ятаю.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами