Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    візьмуть)
    ага. ми два роки ходили, малій дуже подобалось, але зараз трохи по часу не виходить, то ходимо на два гуртки танців тут на рясному. причому два в один день - в вівторок і четвер на 14,30 і 16,30. заняття по годині. то мала після балетної з тим спокійно справляється. жили б ближче, ходили б далі.... але на жаль катастрофічно не встигала б я тоді(
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та знаю, бо маю в близькому оточенні професійну балерину. Тому й боюся починати з тим балетом, бо

    а перспектив потім нуль, бо совок до мозку кісток.
    Я думаю над Школою сучасного і академічного балету на Чайковського, там мають підхід до діток і не так все строго, а якщо малій піде, то завжди можна серйозніше зайнятися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не знаю, як правильно пояснити, я хочу якось розмежувати дітям Миколая і подарунки. Тобто я не хочу, щоб в дитини була асоціація Миколай - гора дорогих іграшок, в мене так було в дитинстві, а мама не могла купити велосипед, який я з року в рік просила. Де про таке прочитати, як про матеріальні цінності розказувати дітям? Як ви говорите про це з дітьми? Буду вдячна за досвід і думки
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    @svoybox Миколай -це персонаж з виховним підтекстом. Він не зобов’язаний дарувати подарунки. Він винагороджує за щось дитину, до чогось заохочує і за щось карає. Залишити дитину без подарунка якось жорстоко, як на мене. Знаю такі випадки, але то дуже стародавні . Мій малий цього року не отримає саме те, що просить. Отримає щось інакше. Такий собі виховний момент без різки)
    Тому я не знаю як можна розділити Миколая і подарунки, коли в укр.традиції чемні діти мають подарунки, не чемні не мають. А образу мають до 60 років за різку під подушкою)
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Як на мене, для дитини важливе це свято саме з подарунками-іграшками. Дитина розчарується, якщо знайде в торбинці шкарпетки, труси чи канцелярські товари. Всі ми хочемо чуда, незалежно від віку. То чому б не потішити дитину? Але ставити собі на меті не купу дорогих іграшок, а багато але дрібних. Памятаю себе: страшенно любила розпаковувати подарунки від Миколая:girl_smile: коли ти витягаєш, а там ще і ще :girl_in_love: І навіть коли не знаходила в пакунку того, що замовляла батьки казали: Миколай приносить дитині, те що вона дійсно потребує і значить, ти десь була не настільки чемна. І я собі думала: та, тоді-то я була недуже чемна :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @svoybox, на мій погляд важливо, щоб діти знали суть свята: говорити про те, що Св.Миколай був надзвичайно щедрим, безкорисливим, допомагав бідним, був чесним і милосердним та інші його чесноти, і про те, що він хоче, щоб всі дітки такими виростали, і заохочує їх до цього, обдаровує подарунками, своєю щедрістю до них вчить бути щедрими з іншими. Зараз стільки благодійних акцій, що з трошки старшими дітками можна долучитися і зробити подарунок комусь, як Миколай)
    Ну і ці подарунки мають бути не надмірними, їх і не має бути гора. Я от думаю, як то з подарунками дідусів-бабусь-хресних позиціонувати - коли кожен каже, що зустрів Миколая, це якось руйнує казку та і зменшує цінність того подарунку під подушкою, бо дійсно подарунків багато і все одночасно...чесно кажучи, коли я була дитиною, то подарунок і справді був один - під подушкою, і то тільки в дітей, більше ніхто нічого вже не дарував. А коли ми трохи повиростали і знали правду), то почали всі дарувати одне одному "миколайків". Сказати, що в цей день прийнято обмінюватись подарунками, і тільки діткам справжній Миколай кладе подарунок під подушку?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У нас родичі далеко тому мені простіше бо я трохи "зміщаю" той надмір подарунків і переношу все що сама не планувала класти вночі під подушку на НР або Різдво. Так малому і кажу: свято, люди радіють, дарують рідним подарунки. Бабусям-хресним у відповідь теж листівки робимо :)
    Тому може бути ще й такий варіант - вмовити родичів на різдвяні чи новорічні подарунки :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Поділіться досвідом як ви бавитеся з дитиною у віці 1-1,2 в хаті. Гуляти стараємося щодня. Але у зв’язку з погодними умовами більшість часу все ж вдома. Що ще можна придумати щоб розважити дитину і себе?
    Що робимо ми. Перш за все, моя лиш почала в рік ходити. Тому одна з розваг ходити сходами вгору-вниз. Просто ходити, носити щось в руках. В нас є киці, тож якийсь час бавиться з кицями. Іграшки захоплюють не на довго. Здебільшого розкидає їх. Пірамідки ховала. От на днях витягнула, але далі тільки розбирає і розкидає. Книжечки гортає. Показую тваринок, читаю віршики. Бавимось в хованки. Трохи включаю музику, трошки може ніби потанцювати.
    ТБ нема та і я проти мультиків і т.п.
    Таке враження що я за якийсь напрям забула. А от за що? Хто підкаже?
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Дрібна моторика хендмейд. Макарони, фасоля, і тді тп. Ні, не вдавиться якщо під наглядом або зробити в мішечках прозорих.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Давала макарони. Теж розкидає. Спочатку були ще прищепки. Але я трохи втомилася їх збирати. Взагалі то означає, що ще заскоро чи продовжувати в цьому напрямі?
    Мала має чарівний горщик-сортер. То поки лише в 1-2 випадках з 10 виходить ті формочки правильно закинути. А одного разу мучила-мучила ту формочку, невиходило і вона в мене її запустила)))
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    То зробіть так щоб не розкидала. В капронку чи що.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    звикайте )))
    Ніколи мої сортерами не грались.

    Зараз Ядвіга (1 рік два місяці) грається посудкою, любить розкидати фломастери, рвати туалетний папір і танцювати, може сидіти і двадцять хвилин запихати ложечку в іграшковий банячок, чи напихати туди лего. Але це третя дитна, має в кого навчитись. Перша дитина в такому віці любила складати мозаїку. Тобто вона не складала її по книжці, а з нею бабралась.
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2018 ---
    мої би зубами розгризли.
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Happy Fiancee, моєму було в такий час 1.4-1.5 , то міні ляльковий театр, кубики(я будувала-він розбивав), копання мяча, різні види сортетів, іграшки-каталки, ну і вічні --машинки.
    Ну і ми гуляли багато, при всякій погоді.
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Розумію. Але варіантів є багато. Ну, не написати ж - посадіть біля себе на пустий кухонний стіл, дайте миску, вінчик, яйця. Така тиша, така тиша, потім тільки мікрофібра потрібна і позабирати інструменти- і омлет готовий :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так то не цікаво буде) Але я вже зрозуміла, що то всі (чи більшість) в такому віці так роблять. Бо читала щойно, що вже дитина мала би складати пірамідку, кубики і тп. Бачу, що мені з сортером хоч повезло))
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ого, моя без місяця два якщр покладе кубик на кубик, ну то ок. Пірамідка більше одного кільця теж ні, ну ще стканчики ікеївські, то дуже вдала іграшка для нас.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    каштани.грецькі горіхи і пуста пластикова пляшка з широким горлом) закидати всередину .
    стукати ложками по баняках) якщо залізні нерви)
    пальчикові фарби. в ванній.
    крупа. - як боїтесь.що розкидає- садіть в пусту ванну..
    все під наглядом..
    але Ромі три на носі. а далі любитель створювати колапс в квартирі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    наш (рік і 3 міс) бавиться сортером (2 з 10), але там є більша дірка, щоб діставати, то він туди все сортує)) Пірамідку вміє складати, але то пів хв, далі порозкидає і все. може пальчикових тваринок складати в машину за руль, в багажник, і возити їх, возить машинки, м'яча копає, їздить на мотоциклі по хаті, рве папір (і їсть), виливає воду, 5 хв може дивитися книжку, карточки з формами - це типу карт домана. Олівцями не малює, тільки розкидає. Ще йому цікаво бавитись в доганялки і хованки. Ну і основна забава - розкидати, ламати будь що, колупатись в розетках (так, запобіжники він виймає, скоч здирає), стукати пластиковими пляшками по підлозі, залазити в коробки і на коробки, на стіл, 100500 раз возити туди-сюди двері шафи-купе, і дивитися в вікно замість ТВ.
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2018 ---
    ага, мала би складати, і говорити N слів, і їсти ложкою. Ага, нічому ніхто не мав би. Кожна дитина - особлива!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Нам зараз 1.7р. Дуже любить бавитись пупсиком, якого возить у візочку, постійно варить лего (старшого малого), яким годує своїх пупсиків. Так прикольно їй виходить ті дрібні детальки на ложечку набирати ) Пірамвдки і сортери то не наше, тільки розкидаємо все. Ну і ще якісь музичні іграшки час від часу включає. Трішки книжечки дивимось, але то ненадовго.
    А мамині баняки то взалі все .. Спершу по них гримала ложками, а тепер також їсти в них варить. Трошки малюємо фломастерами, але тільки під наглядом на папері.
    А от зараз поки тут дописуюсь, то вже надягнула на себе шапку, светрик, колготки і все навколо шиї :)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ггг ще жодна моя дитина не складала пірамідку
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1