Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    мій складав, але ж то на 7 хвилин роботи)
    а так - то хатні справи разом - пральку завантажувати-розвішувати, підлогу мити, дуже син любив переливати воду в різні ємності, я дозволяла бавитись крупами на підлозі - насипав-возив, дозволяла все із шаф витягати - кухонних, і з одягом, то витягав і складав рядочками банки, каструльки, замість пірамідок і кубиків;) а ще лазив всюди з табуреточкою)
    Та, прибирання з тим бааагато.
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В нас у фаворі тоді був конструктор з дерев'яних брусочків - дорослий складає вежу, він з реготом валить: ). Але там треба дивитись аби було нормальне якесь дерево, наші кубики погриз, висохли і як нові, а в знайомих вони розслоїлись, хоч їхні були дорожчі, а наші 60 грн. за відерко як з морозива.
    Ще стелила каремат на кухні під ящиком з каструлями і купа роботи. І не на плитці сидить, і емаль не відбивається з баняків
    Ще мали бізібоард, то нам допоміг відучитись від резеток, бо ж мав свою на дошці, міг пхати скільки хотів

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мами гіперговорящіх дітей, поговоріть зі мною :girl_flag_of_truce:Я все життя вважала себе екстравертом, але ввечері я готова прибити Влада якщо він скаже ще хоч слово. Мене взагалі зараз дьоргає (гормони чи що) і буквально через півдня аж підкидати починає, от на носі 4 вихідних і я вже аж трясуся, я не знаю як маю то пережити. А-а-а! Його тааак багато, він говорить весь час і весь час щось коментує, а як не говорить то якісь дурнуваті пісеньки по колу співає, в мене голова розривається від того фонового шуму. Втікаю на кухню, лишаю з мультиками, нє, приходить "я тут буду гратися" і як не "мам, дивися" що 30 секунд то "тишь-тишь-бам-бам" якесь співається. Я хочу тииииші :girl_cray:То можна якось виховати? Щоб дитина помовчала 10 хвилин?
    Топ 3 моїх фраз тепер: "Влад, тебе забагато", "Влад помовчи хвилинку", "Влад, я сама хочу побути 5 хвилин". Я обожнюю садок, зі всіма його мінусами лише за те, що він на півдня позбавляє мене від того нав"язливого спілкування. Влад таким був завжди, практично з народження, я реально не пам"ятаю щоб він був хоч трохи тихенько, не видаючи ніяких звуків і не говорячи. Але раніше я сподівалася, що з часом то якось втрясеться-минеться, але ж ні, тільки вдосконалюється :ireful1:
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Хм, не знаю, що сказати. Мій молодший, але з 2 років аналогічна ситуація. Але. Мені то навпаки в кайф, люблю коли він щось коментує, вигадує, мені якісь казки розказує, питає весь час і по 100 раз одне і те саме. Не напрягає зовсім. А якщо сам бавиться і коментує то, то взагалі люкс. І то я з ним зранку до ночі:)
     
    Останнє редагування: 8 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina моєму 8р.- патякає/бурчить/диринчить/гуде/мамкає кожних 30 сек.
    Карочі-розрадила))).
    пи.си. мій вже сам каже "як я піду до школи, то Ти будеш без мене відпочивати?"

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мене теж не дуже напрягало, в рік прикольно було, в два. А зараз - не знаю... Не дуже. Точніше рідко коли прикольно. Чи то я нервово занадто реагую, чи що... Але то вже не весело - ота безперервна в основному беззмістовна або малозмістовна балаканина :suicide:мені вже "ту мач".
    Я коли в ванну тікаю на 10 хвилин ввечері то по-перше 5 разів стукає перепитує щось, а потім, не встигну я вийти, прямо на порозі питає: "ну, що, ти вже добре від мене відпочила?":girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Вдих-видих) дівчата, а коли ваші балакучі діти почали говорити слова/фрази? Малому півтора роки буде, він не змовкає ні на звилину аж поки не засне. Але змістовних слів в тому потоці - максимум 10. То мене теж таке чекає? Я думаю то ще замалий, щоб говорити слів більше. Але оте безперевне базікання... мене не напрягає, просто я мовчазна, і то трохи дивно для мене
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Згадую себе, вагітною Катериною... аж тепер він навчився бавитися в гру мовчанку і ще я забиваю собі голову якоюсь пісенькою, щоб не чути його сильно. Але не можу через такий постійний фоновий шум тепер вже двох дітей слухати радіо чи перебувати на дитячому святі. Я почала ходити до сусідки в гості і там дитина спокійніша, така тиша деколи буває, тільки іграшки пілікають, якщо видати їм тарілку печива то можна принаймі попити каву без болю голови
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Угу, не канає, тепер моя фраза №1 коли Влад їсть: "Жуй моооовчки!" . Єдиний вихід - знайти для нього вільні вуха (бо він як ті бабки-прилипали в маршрутках - тільки почує "слабину" то засяде на 1,5 години "о жизні" говорити).
    --- дописи об"єднано, 7 Березень 2018 ---
    Мій і уві сні говорить, по кілька разів за ніч - деколи навіть розібрати можна фрази :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Фрази......мій і свариться і філософські сентенції видає...
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    То, напевно, осінню 2013 так зірки стали :)
    А, якщо серйозно, то коли я вже "на грані" від того балакання, то згадую родичку, яка бігає по спеціалістах, щоб дитина хоч трохи стала говорити, і мене попускає
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Зима теж туди включилася)))) з півтори роки фразами. Мені допомагає лише взяти навушники, такі невидимки)), тихенько на фоні ввімкнути музику. Якщо конче щось треба, то тягне за руку, щоб я увагу звернула, бо деколи заголосно зроблю
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я т
    Я теж так думала зробити, але за двома треба слідкувати...і слух мене дуже виручає
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Сергійкові 6, і в останні півроку він все робить, примовляючи.
    Я часом дратуюсь, часом ні. Але перше "часом" частіше від другого :) раніше він чудово розумів, що, приміром, коли я заходжу додому і визуваюсь, то зможу побачити черговий "мам подивись!" лише за ці півхвилини, які потрібні на роздягання. А тепер прохання повторюється і повторюється. "Дай кашу" - і сто разів, поки я дістану кашу, залию молоком, помішаю, поставлю в мікрохвильову.
    Ще хіт - "вже готово?" "Зупа вже зварилась?" - побачивши, як щойно до банячка відправилась сира картопля. "Ну що, вже попрались мої м'які іграшки?" - сидячи коло пральної машинки і дивлячись, як вони там льотають в центрифузі.
    Так, не щоразу, але у випадках так 3 з 10 я таки кричу дурним негарним голосом: "Ти що, не бачиш????"
    Дивує не сам факт того примовляння і перепитування, а те, що друзям-знайомим, які на це жалілись в останні пару років, вже минає. А в нас якраз "прихід" :)
     
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Мені би, напевно, так ще важче було. Довгий час мала таке, що перебування на кухні вдома чи в батьків чомусь дуже швидко спричиняло роздратування, причому таке неслабе. Дивно, що зрозуміла причину аж за кілька тижнів, але добре, що це взагалі сталося: там працював телевізор чи радіо, останнє тихенько, але було. І саме такий фон + мільйон "мам, подзвони татові", "мам, дивись", "ти ж мене не слухаєш", "а де моя...? "," мааам, а він /вона...." якось дуже напружувало і виснажувало. А щастя було так близько) зробила тишу - і відразу легше.
    Щодо говорунів, то в сина десь в від 5 до 6р був період, коли він говорив постійно, навіть чистячи зуби, не могла ніяк того змінити. Зараз теж звуку багато, але трошки більше взаємодії з сестрою, то трооошки вуха вільніші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже розумію. Я відвикла від цього дуже, і коли потрапляю у "фон", мені здається, що я сходжу з розуму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Я часом хочу таймером спробувати засікти скільки часу сумарно за день (з 8 до 22-23:00) він мовчить. Дууууже сумніваюся, що хоч година чи 40 хвилин назбирається...
    А, ну і то я не одна такий псих - бабусі внука не витримують довше як 3 год підряд. Спочатку дзвонять кажуть, що скучили, а як привезу (і навіть не лишаю тет-а-тет), то за годину-другу теж його просять "помовчи трохи" :girl_haha:Чоловік лише сміється, що то малий в мене вдався (бо я, бачте, теж багато говорю а він помовчати хоче :girl_crazy:) і допомоги з "розвантажування вух" від нього практично не має навіть на вихідних :girl_sad:
    Ну і вік ще такий противний - в 2-3 роки Влад якось змістовніше говорив, а тепер як не повторення дурнуватих слів десь почутих , то просто якесь зображання сцен "вєєє", "бах", "тишь", то коментування безперервне банальних речей... От сидить надуває бульки мильні і кожну партію треба прокоментувати (кількість, розмір, "а купиш мені ще колись бульки?", куди полетіли, "а пам"ятаєш, я літом...", діалоги між бульками і баночкою, пісні "ля-ля-ля" ) і щоб я бажано теж прокоментувала хоч через раз, бо не відчепиться:girl_in_dreams:І ота вся пацаняча любов до гімняшок всяких і кривляння :girl_impossible:
    Ой я дууууже надіюся, що друга дитина стане хоч часами ідеальним слухачем для того говоруна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ггг, так вони жодне не слухачі) просто говорять кожне своє, переважно одночасно, але я тоді часом можу вийти (буквально чи хоча б абстрагуватися), і є ймовірність, що вони не відразу це помітять)





    Мої до малої: "Сю-сю, мі-мі, ляля-манюня, може, трошки лишишся з бабою?"
    Я: "Ок, але вона лише в комплекті з братом йде"
    Мої: "Еммм..."
     
    • Смішно Смішно x 5
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Власне фон звуковий я люблю, а стопітсот раз мам мене вбиває. Навушники беру, коли мала сидить біля мене, як в іншій кімнаті з тим не ризикую.