Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну просто в мене дитина таки потребує ще того денного сну - якщо її таки не вкласти наприклад в 16, то вона в 17.30 відключиться сама десь в куточку. Тобто той сон всерівно буде. Хіба що дати їй якийсь такий супер-збудник (ми мали на днях візит дорогої сестрички), то сон відкладеться, але тоді десь між 21-22 піде спати. Але то має бути ШОСь, а не просто мама буде смикати і не дасть заснути. Ну і я собі вже так спрактикувала, що ті 1.5-2 год вдень мені для себе в самий раз, бо навіть дотягнувши до 22 без перерви, мені вже ніякого часу для себе не хочеться, бо попросту нема сили.
    ну за той час їжа холоне (а власне навіть швидше), і тоді мала кіпішує, шо воно зимне і починає плюватися.
    Але якщо з появою малюка я не матиму на неї часу, то така практика в нас появиться у вимушеному режимі - їсти одну порцію пів дня або не їсти взагалі ))
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    так, денного сну немає. То, фактично, поступово і самостійно він зник, тому що син просто став засинати як на ніч (міцно, його тяжко було з того сну підняти) в часі по-середині між денним і нічним сном. То корекція з мого боку була незначна - замість вкладати його на "денний" о 17, ми вкладались на нічний о 19-20, і тоді він нормально вже спав всю ніч, без прокидання о 3-4.
    З часу народження меншого, багато разів той режим мінявся, зараз вже синхронно встаємо і лягаємо зранку і ввечері, то вже легше. Бо, бувало, старшого треба вкласти о 20, а з молодшим ще "бавитись" до 23 на кухні...
    колись для мене це також було цінним, але на момент відмови від денного сну вже не мало значення - діти одночасно не спали вдень (точніше, присиплялись одночасно, був такий період, але, так як молодший спав по 15-30 хв, то це не мало принципового значення, тобто, поки старший засинав, молодший вже встигав поспати, ну від сили 10 хв спали разом), часу на себе вдень вже і так не було, хоча б одна дитина не спала, звичайно, це все одно було полегшенням - відпочити від шумної старшої дитини, але, зрештою, режим з легким і раннім вечірнім вкладанням мені значно більше підійшов, ніж загальний довгий день до опівночі+2 марудних вкладання, спочатку на денний, і на ніч.

    я тут про такий підхід писала, погляньте, може Вас зацікавить
    Інтуїтивне харчування дітей
    от мене таке годування втомило до краю, тому вирішила щось змінити. Не знаю, може ваша дитина хоч їсть при цьому, коли ви її годуєте, а мій бігав, віднєкувався, а я його впрошувала. Зараз я можу його погодувати, якщо він попросить, але з власної ініціативи вже не годую зовсім.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Добрий день. Знову я) зі своєю роботою)
    Який краще графік роботи обрати:
    1. Щодня по пів дня (тиждень) (це напевно йти з дому в 07:00, а повертатися в 13:00)
    2. 2-3 повних дні (це 8 робочих годин + 2-3 години добирання на роботу і з роботи) в тиждень ?
    Мені здається кращим для дитини психологічно і для ГВ є варіант 1. Ну і на обідній сон буду встигати вкласти сама.
    Ваші думки?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це з дорогою назад в 13.00?
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так. Ну плюс/мінус. Може довше. Питання з добиранням поки відкрите.
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    для дитини мабуть перший варіант.

     
  7. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Для дитини краще 1, мабуть, для Вас - 2.
    Залежить, звичайно, від багатьох чинників, н-д реакція дитини на новий режим, наявність няньок на час відсутності, сприйняття їх дитиною тощо.
    Я зі своєї дзвіниці дивлюся, маю якраз свіжий досвід, вийшла на роботу +- по першому типу. То все одно ж збиратися-йти треба, незалежно чи на день, чи на 2 години, шукати, з ким залишити дітей треба щодня, переключатися робота-дитина-дім щоразу. Мені легше, коли день - роботі, день - дитині, тоді і не втомливо так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А скільки дитині?
    З ким буде дитина, поки ви на роботі?
    Якщо дитині хоча б півтора роки - я би брала 2 варіант. Бо добирання є незалежно чи на півдня ви йдете, чи на повний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я би брала 2. Це вже втрачений день, як пів дня працювати. Вставати рано все одно треба, добиратися все одно треба. І не сплануєш нічого на той день, ні якийсь міні-відпочинок поїздку, ні нічого. Ну і залучати допомогу треба більше днів тоді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Залежно від роботи. Якщо ви все виконаєте за повних 2-3 робочі дні, і вас не будуть турбувати в інші - то 2 варіант. В мене зараз 1 варіант, бо все одно виникають робочі питання, які потребують вирішення, і які не будуть чекати мого наступного робочого дня.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА ні, я не бухгалтер. Економіст, але роботу додому брати не можна. Комерційна таємниця і все таке.
    Далі. На той час дитині буде рівно 2 роки. В пріоритеті інтереси дитини. І збереження ГВ ще на якийсь час. На роботі немає де підцідитися в разі потреби (тобто якщо я буду цілий день відсутня, то така потреба буде) і чесно-кажучи мені це зовсім не виходить.
    Наступне. Наразі дитина буде з дідом. Дідо ще пів дня з нею справиться. На цілий день - дуже сумніваюся. Знаю, що варіант з дідом такий собі, але наразі він єдиний має таку можливість. На няню чи приватний садочок грошей немає і не буде. В державний садок обіцяли взяти після 3-ох років.
    І останнє. Може ще якісь обставини зміняться. Наприклад бабуся передумає працювати і сидітиме з малою.
    А ще. То тимчасове рішення. Максимум на пів року. Мені нема сенсу працювати на 0,5 ставки довго, бо зп буде смішна.
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2018 ---
    @Havronia от скоріш за все це мій варіант. Бо всеодно будуть дзвонити
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а ви провіряли? не витримують груди цілий день? в мене просто вже з року з копійками міг малий бути цілий день без мене і не тре було цідитись.
     
  13. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я вийшла на роботу в 1 рік і 3 місяці малого. Спершу їздила годувати і вкладати в обід, але то тривало десь тижнів два. Далі така потреба відпала - тато з сином наловчилися засинати у візочку на вулиці. Єдине, що тоді син мусив перейти з двох денних снів на один.
    Не зціджувала. Спершу груди набирали трохи до кінця дня, а потім те відчуття пропало. Загалом ГВ тривало більше 3х років.

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Цілий день ніяк. 5 год була відсутня, то летіла додому годувати, бо був капець. Та і в малої ікла лізуть (ох вже би прорізалися пошвидше) і ГВ зараз дуже багато.
    Ну і для ГВ певно буде краще щодня пів дня перерви, ніж субота/неділя циця «нонстоп», а в понеділок/вівторок мама цілий день на роботі і не знати що робити з тим молоком. А так виробиться схема.
    Звичайно, для мене варіант 1 напряжніший. Бо і рано вставати щодня, і далеко робота, і нічого вже не зробиш. Ну але вище писали за подорожі. То ми і зараз ніде не їздимо. Тож мене більша кількість вільних днів не врятує.
    Але зрештою графік роботи можна буде змінити. То вже в процесі подивлюся. Мені би визначитися як найплавніше почати працювати (в першу чергу для дитини). Щоб не сильно стресово. З моїми батьками вона зазвичай гарно бавиться по пів дня. Але щодня я її не залишаю.
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2018 ---
    І тут мені жаль, що робота дуже далеко від дому... Фактично, то протилежні кінці міста. І питання з добиранням в принципі відкрите. За машину писала не так давно в жилетці.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    що я вам можу сказати зі свого досвіду - якщо я один день 9год зайнята з 10хв перервою на чай, потім 1 год з обома дітьми чвалаю додому, то на наступний день я пляцок. так ще до обіду я ще до лікаря і тд зайду, або в хаті хоч щось зроблю, а далі всьо.... воно важко. особливо, якщо робота стресова. якби кожного дня по пів дня - я б з радістю, та нема..
    стосовно грудей - не знаю, як в кого, в мене аж десь в 2р малої стало так, що за день не набирало. але я вимушено вчилася цідитися і в різних обставинах і приміщеннях, тому це не така проблема. то ж не до мякості чи відчуття пустоти, то пару крапель спустити, щоб додому доїхати і прям на порозі годувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @HOPIC ви мені підказали плюс в моїй роботі ) Вона не дуже стресова )
    А ще я подумала щоб проведення часу з дідусем було продуктивне, то відправляти їх гуляти поки я працюватиму. Дідуся то дуже влаштовує. І мене теж, бо я не люблю гуляти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Можна я трошки похничу? Де в нас тема:''як не збожеволіти з 5-річкою взимку вдома без садка і гуртків''?
    Ми зараз не у Львові, ''на канікулах'' в Нововолинську і зимувати будемо теж тут. Печаль: в садок влаштувати дитину не факт що вдасться, гуртки в основному тут лише для школярів (5-річних не беруть, але ще спробую домовитися якось), навіть дитячі майданчики по всьому місту здебільшого у форматі ''пісочниця, лавка і 2 стовбці'' :sad:
    Лише кілька днів, а я вже божеволію, а ціііілий день організовувати йому забави я не маю ні сил, ні натхнення, він же після досить розмаітого дозвілля у Львові теж тут скучає і ''на голові стоіть''. А мені ще якось попри той дурдом треба часом меншу спати вкласти хоч кілька разів на день.
    Будемо шукати компанію для прогулянок, але от зараз обоє дітей трохи хворі і в гості я б їх навряд чи повела... Баба поки швидше усугубляє ніж помагає (постійно включений телевізор в фоновому режимі діє на психіку і мені, і малому + нотаціі мені про невиховану дитину яку треба лупити :sad: ). З хорошого - зо півгодини може пограти з В в настольні ігри. Він ще може трохи посидіти сам почитати, помалювати, але на цілий день то краплі в морі. Я вже й так всіх заставляю лягати спати о 21 щоб день швидше закінчився :girl_haha:
    Які ще є лайфхаки? Бо поки в моєму ''to do list'' - спробувати режим встановити, гуляти по 2 год в любу погоду (хоч за той час тут мало не все місто можна перейти вздовж і треба ще щоб Яська витримала, бо спить вона всього по 30 хв), шукати знайомих які б теж в садок не ходили ( і надіятися що графіки сезонних болячок у дітей будуть +- співпадати :) ), записатися в дитячу бібліотеку. Ааа, ЩО ще робити з дитиною якій треба нових знань і вражень коли немає куди піти і поїхати?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Смішно Смішно x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Akina поки ще немає снігу: велосипед, ролики. Напевно найкращий варіант активні прогулянки, щоб дитина достатньо втомлювалася.
    Але я вам співчуваю...
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    лопату, резинові штани і гумаки. я так дуріла з малим, а як їх стало двоє - а ну до річки, пофігу, що болото по коліна, ану в село пішки - я добра мама, там тільки 8 км, і як не замело, то пройти можна. від одної бабусі до другої - майже половина міста. в школу завести - бажано кожну - оприходувати всі майданчики. обійти ближній приватний сектор міста, але краще мати свистульку від собак, на всяк випадок, там можна знайти знайомих через знайомих.
    садочки при церквах, точно є заняття в римо і греко католиків, в суботу, а деколи і серед тижня, як нема - організувати )))) . пласт - якщо є осередок. гуртки спортивні візьмуть таких малих. баптисти мають недільні школи - то якби вже як зовсім зле, але як є знайомі , то можна 2 год в неділю видихнути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То Волинь, тут нема грекокатоликів :sad: Зі спорт. секцій для дошкільнят в Палаці спорту лише якась гімнастика, але запис в травні і зараз місць нема...Провінційне 50-тис місто, є лише 2 види платних розвивалок-підготовок до школи, але ціна 500 + грн (за кілька годин на тиждень я стільки не готова платити поки що :) )