Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    О, походи в гості це рятівне для нас в довгі зимові вечори. Рятує і маму і дитину :) До речі, давно не бачились, заходьте!
    Ще мені іноді допомагає давати малюку щось нове до роботи: посортувати татові гвинти/інструменти, допомогти на кухні мені (миски поперескладати, гречку перебрати, в шухлядах зробити "порядок"). І, звісно, готувати разом: я чищу, він нарізає, кидає в кастрюлю/пательню, мішає і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ооо таааа, я зараз в тому з періодні. Менший висне на мені, нинькає, кричить, а Меласька хоч досить молодець, але періодами ій находить і тоді хоч сідай і плач від того всього. Я чекаю весну :) отак просто відлічаю дні, а вже от осінь пролетіла, вже он грудень скоро пройде. Може то так не треба, не можна, але я мушу себе якось обнадіювати, що буде краще.
    І вірю, шо таки буде.
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2018 ---
    А ще мене дуже криє остатньо від готування їжі. Ота щоденна необхідність мене вже вимотала, не маю я зараз ресурсів на то взагалі, роблю через силу і самій від того противно. Часом находить якесь просвітлення, то щось урізноманітню, а потім знов впадаю в той кругооберт-каша, зупа, каша і так тоскно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене т озвичний режим вже купу років :girl_haha:. Зате діти не розбалувані їжею і їдять все підряд. Для них щастя, як приїде бабуся, і починаються різні голубці-вареники-пельмені .
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Смішно Смішно x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене настільки нездоровий запас самоіронії, що я не відчуваю себе поганою мамою в такі моменти.

    Про дзвінки в нас строго (ну принаймі на словах), мама може й рявкнути.

    Ми можемо прийти в гості. Після цього тобі твої діти здадуться тихими і золотими. Не те що мої такі шумні - але нас багато. Або ви до нас. Нас уже нічим не налякаєш.
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2018 ---
    Це не працює коли дітей більше (одної). Вони порозкидають так що ви будете дві години прибирати, і тихо гратися теж не будуть. Переб‘ються через «не той банячок-макаронину-нарізалку» і всі мають стати над баняком одночасно
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я собі так подумала, що якщо абстрагуватися від рівня просто втомленості, то мене в цій всій ситуації турбує якась негармонійність: я хочу бути з дітьми, але це не вдається якісно, все якось "біг пес через овес", в результаті, і я замучена, і діти ниють, і день пройшов. Наче можна було б краще. Може то в мене який перфекціонізм фонить? Бо минулого року я наче легше сприймала те, що все воно так ..хаотично, чи що. Напевно, якийсь критичний момент, коли б вже хотілось по-іншому, а того ще нема.
    @Vittoriya, я теж вірю і знаю, що діти підростуть, і з ними буде в багатьох моментах легше, але так в загальному, намагаюсь не зосереджуватися на конкретних термінах.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2018 ---
    Дякую, дівчата) Тільки ми трохи нездорові. Одужаємо, і будемо напрошуватися і запрошувати;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як я вас розумію... це не перфекціонізм. Хаос - це нормально. Але хтось має брати частину хаосу від мами. Або миски мити, або бути з дітьми (в хаосі), від того, що це відбувається одночасно і виникає відчуття «цілий день щось робила, а ні переді мною ні за мною, і з дітьми нормально не гралась», ну але не голодні, не холодні і не биті. В деякі дні це максимум, який мама може забезпечити, і на тому дякую.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Це ще не найгірший випадок, в мене часто три рази на день каша)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І це не найгірший випадок.

    Найгірший випадок - голодні лягли спати.

    Все шо не найгірший випадок - нормальний випадок.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    От я одразу після народження другої дитини якось так і жила - хвалила себе за кожну дрібницю. А зараз - напевно хочеться більшого. Ну і так, відсутність результату втомлює. Треба шукати і помічати маленькі результати.
    То точно, я ж іще й масло в кашу даю)))
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 3
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    У мене в таких випадках буває каша макарони каша
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2018 ---
    Я ніби про себе читаю... Дійсно рік тому звичайні речі це була вже перемога. В новорічний вечір я вперше двох дітей одночасно вклала спати і це було вау, я була така горда, ніби я дістала якусь медаль.
    А зараз я намагаюсь потренуватись, приготувати їсти, погуляти, нагодувати, поприбирати. І коли шось йде не так, як я собі запланувала, то якось так недобре стає. Але коли відпускаю ситуацію і намагаюсь прийняти те, що ну так просто є, то стає легше
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Mansikat мене таке мабуть чекає наступної зими, бо цієї якась така неочікувана злагода і спокій в домі. Данило після трьох років "помудрішав" добряче, а Кирило ще просто чемне немовля. Тому побажаю тобі витримки, відчуття гармонії і частіших "перезаватажень"!
    Нам от вчора гарно розбавила день Наталя з Артемом, Данило аж виключився о 19.30)) Тому, як одужаєте, заходьте обов'язково. Я взагалі подумала може б то нам регулярними зробити такі походи з таким собі графіком, 1-2 рази на тиждень в когось збиратися почерзі?) @aknytsU, як тобі?)


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дякую!
    це добра думка)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я лише за! :girl_claping:
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я для себе відкрила маленьку річ. Треба на день планувати одну малесеньку справу, яка не є щоденною. Наприклад, зашити одяг, або перебрати на якійсь там поличці (з флай-леді то автоматично виходить, але я не в системі). Тоді ніби є результат в дні. Але не планувати занадто багато, щоб не було розчарування, що не вдалося.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Щойно надибала у фб
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Підписуюсь.

    От тому коли мені кажуть «Тобі напевно смішно з мам, в яких одна дитина, і вони кажуть, що їм важко», то я відповідаю, що мені не смішно, бо я колись теж була мамою однієї дитини, і мені було важко.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В моєму оточенні, коли я народила другого, у всі було по одній дитині. І всі мене питали чи мені важко. Ото я теж так відповідала. Що мені було важко з одним, а з двома легше і що люди кажуть, що з трьома, чотирьма ще легше
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    о, і я з самого початку так себе нахвалювала. А зараз, хоч небагато часу пройшло - вже хочу більше. А може ще свята тиснуть - ну як же не поробити якісь порядки, а як готувати потім хоч шось трохи святковіше, а не знов на скору руку відварювати макарон чи гречку!!

    і минулого тижня я таки скоїла "злочин" - дала старшій телефон з включеним вайфаєм, малюк задрімав на циці і я сказала доні, що полежу 15 хв. В результаті я проспала добру годину, бідна дитина вже змучилася дивитися ті мультики-пісеньки в ютубі. Але я реально випадала в сон, бо кілька днів хронічного недосипу і вийшло те шо вийшло ((
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Хоч трошки підзарядилися? Дитині направду за один чи два рази трошки довшого, ніж зазвичай припустимого, перегляду гаджета точно нічого не станеться. Не треба собі "(( "ставити, Ви найкраща мама своїм дітям, не ідеальна, як і всі ми, але для них - найкраща. ))))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ой, та я того дня пообіді ще раз лягала, якраз коли мала заснула на денний сон, меншого знов на цицю і ще година спання. Але то певно тоді наклалася і втома і зміна погоди.
    Але я навіть не так тривалістю тих мультиків переймаюся як тим, що старша опиняється наче сама вдома, думаю чи не страшно їй так довго самій абощо.
    А взагалі в часи моєї виснаженості таки буває, що вмикаю їй мультики і не помічаю як збігає година. Але за той час воно їй насправді і набридає вже, то вона починає шось шукати бавитися і перестає звертати увагу на телевізор


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk