Для мамусь і татусів

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Привіт!
    В рідкісні хвилини тиші дориваюся до комп'ютера!:)
    Зробили ми з чоловіком експеримент..Думаємо,-літо,гарячо,шкода дитину постійно в підгузниках тримати...Поріжемо ми марлю звичайну, зробимо "класичні" підгузники, в яких ми виростали і дамо дитині, щоб шкіра дихала...;) Так і зробили. Вдягнули, нагодували і поклали спати...Не пройшло і 10 хв - крик дикий...Ніби й не голодна, може, зажарко...А вона,просто-напросто,мокра-мокрісінька:eek:
    Тепер я зрозуміла, що моїм батькам треба пам'ятник при житті поставити:D
    А тому, хто винайшов підгузники - присвоїти Нобеля:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для майбутніх мам

    ну не треба вже так перебільшувати:rolleyes: Новонароджена дитинка майже не рухається, відповідно в неї більше шансів отримати опрілості, ніж в річної дитини. Що поганого коли мама скористається присипкою (або кремом... це кому що краще підходить) при зміні памперса... :confused: Або змастить шкіру після купелі?

    Коли Влад був менший ми часто ходили в гості до коліжанок з дітками майже такого самого віку. І ми не брали запасного памперса, ні пеленки, ні чайочків-каш, ні одежі запасної... В цьому нема потреби, коли дітки однакові... А от коли ідеш в гості до дорослих - мука... поки позбираєш все необхідне, + пару іграшок :eek: такий кульок получається....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для майбутніх мам

    відповідно до віку дитини змінюються потреби... Повірте, жодна мама не буде свого 3 річного сину (доцю) змащувати олійкою, як робила це в 1 міс.
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Я в пологовому отримала в подарунок і Бюбхен, і Джонсон - досі стоять невідкриті. Я нічим малого не мастила, хоч народився він у травні і літо було спекотне, але ніяких опрілостей у нас не було. При подразненні - ледь присипала звичайною присипкою, цього вистарчало. А ще в пологовому медсестра показала, як мити закакану попу під краном, незабутнє видовище:), а вологими серветками ми користувалися в крайніх випадках. Тому можу зробити висновок, що без кремів та олійок можна обійтися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Гм, ну хлопчикам - то дійсно можна лише в ранньому віці, а от дівчатка - точно ніколи не зіскочать. ;)
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Рухомість Вашої новонародженої дитини залежить від вас і пеленання (якщо застосовуєте) :D
    Що поганого від звикання шкіри до косметики?
    -Як Вам сказати... Хотів писати "спосіб" сам, але Ксані випередила:
    Любу попу, холодною водичкою - і немає жодних проблем! А в гості берете рушничок/пелюшку (воду завжди знайдете, в Бродах?).
    Все решта - на любителя екстремальних пакунків... :rolleyes:
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    А в нас шкіра така ніжна - я 2 рази в день мащу олійкою і постійно в нас пітничка :sad: ТО все потім змащую камфорним спиртом (в пологовому навчили). А останні дні просто страшне.. В нас шиї нема (2 місяці і 2 тижні, а вага 8100), складочок море, все запріває.. Я вже незнаю що робити
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Зоряно, а підчас купання що даєте у воду? Спробуйте чебрець, або інші трави, які підсушують шкірочку.
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Щодня роблю інший відвар - кору дуба, рум"янок, череду, збір Елакосол. А чоловік свариться що я дитину в чаї купаю.
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    А ще в мене є засіб для купання немовлят від Weleda. Використовується з народження - там тільки екстракти трав.
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Трави мали б допомагати, тим більше кора дуба добряче сушить шкіру.
    Але у таку спеку навіть у нас зявилися дивні почервоніння. Купаю малу 2-3 рази в день, але то не рятує сильно.
     
  12. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для майбутніх мам

    і в нас шкіра ніжна... перші 1.5-2 міс памперси тільки на прогулянку одягали, а дома в марлевих підгузниках був, бо зразу червоніло все... Згодом я почала обліпиховою олійкою (яку для грудей купила) змащувати... особливо ретельно складочки ...+ 5-10 хв повітряної ванни (голясиком), щоб та олійка підсохла ... решту промокала марлічкою... Найкращий результат був.

    До речі, худенькі дітки справді менше випрівають...
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Zoryanazirka а коли і де будуть фотки вашого апетитного синочка?;) ну дуже люблю на малечу дивитися:p ... та й цікаво:p
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для майбутніх мам

    -Вода. прохолодна. Але без олійок (забивають пори).
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Може йому від тої одійки тільки жаркіше, але недумаю що вода допоможе. Дивлюся на ту пітничку і мене аж серце болить. Хоч не виходь на вулицю в таку спеку.
     
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Від пітнички треба купати кілька разів на день у негарячій воді. І хай вдома буде голяком:) І на вулицю - легенький одяг, щоб не парив, з натуральних тканин.
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Шо тут думати? :D
    Спробуйте! В таку погоду вода - луччий подарунок дитині.
    Я б казав: "у комфортній воді" для купання, і в "прохолодній підкрановій воді" для вмивання :cool:
    А одяг:eek: новонародженим:eek: в цю спеку?:eek:
    Пелюшкою прикрити у візку на-голяса...:D
    Важливо: комфортність ванни і одягу визначайте ДЛЯ СЕБЕ! Зможете вижити в шапочці (або памперсі) в цю спеку - одягайте і дитині.
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Одяг у нас - маєчка. А без памперсу як? Вдома то ше можна все запісяти, а у візку якщо напісяє-накака то доведеться бігти додому
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для майбутніх мам

    І Ви скаржитеся на пітничку?
    Хочете чисту шкіру - мийте! Нє - то -нє! :rolleyes:
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    В нас останнім часом з гулянням проблема - тільки вийду просинається і дивиться на мене. Потім починає плакати. Виймаю, беру на руки - витріщується оченятами навколо, причому треба повертатися все показувати. Потім він змучується, а заснути через враження не може, і я біжу додому.. З візком жену, а він там верещить. Тільки зайдем додому відразу засинає. Ну все думаю, заснув, можна йти знов. Тільки відійшла від хати історія повторюється.
     
Статус теми:
Закрита.