Для мамусь і татусів

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Хто-як спить...
    Данило не будився до 9.00, хоч з гармати гаратай.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Мій брат при цьому гудінні найкраще засинав. ;) На мене він теж дуже заспокійливо діє. Мабуть, мама під час вагітності часто голову сушила або хату пилотягом прибирала. :)
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    У мене вже синдром якийсь мамочки почався - всі вихідні я ганяла по магазинах і щось купляла, купляла......Маю вже повний гардероб до 2 років :). Ще деякі дрібнички залишилось в пологовий докупити чи доробити (типу саморобних прокладок - частину я вже зробила, але треба пустити в дію ще одну простиньку). Мені так буде спокійніше, коли все буде готове заздалегідь.....
    Хочу спитати поради у "бувалих" мамочок - чи бов"язково купляти креми-олійки-присипки? Чи обов"язково фірми "бюбхен"? В аптеці бачила велике різномаїття, очі розбігаються.......Мило дитяче купила "Тео-бебе", думала ф решту продукції цієї фірми, а потім завагалась. Скільки знайомих мамочок - стільки думок. Вирішила на форумі запитатись.
    І ще - шампунь дитячий з якого віку використовувати? Спочатку дитинку тільки в травках мити?........
    Може, доцільніше ці всі питання в гілці для мамусь і татусів?.....Але я ще ніби вагітна.....
    А ще - згодом хтось купляв дитячі пом"якшувачі для білизни, коли вже можна в пральній машині прати? Який засіб кращий - Ленор, Первул чи Сілан?........
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ми перші місяці ніякими шампунями не користувалися. Лише травками. То для купання.
    А от після купання наш татко масти синочка олійками. Коли були проблемки із м'яким місцем, то користувалися лише присипкою. А фірма, імхо, значення не має. Ми різними користувалися, але малий на жодну не реагував, тобто шкіра його не реагувала. :)

    Прала я все в одному й тому ж порошку. Якщо десь раптом змінила порошок, то малий зразу реагував на то. Тому досі не міняю.
     
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Тут кажуть що тальковi присипки є шкiдливi, бо дитина може їх малесенькi частки вдихнути. Я не купувала присипок. Купила олiйку, вазелiн, i крем вiд запрiлої попки. Взагалiто я маю 4 водонепроникнi пiдстилки i свекруха купить ще з двi, i я збираюсь маську тримати хоч по кiлька хвилин без пiдгузника, щоб попа i все решта висохли на повiтрi. Хоча я так розумiю що запрiвшу попу оминути майже не можливо нiкому. Так що я постараюсь зробити все можливе. А якщо не вийде, то буду боротись.
     
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А чому не можна одразу прати в пральнiй машинi? Машина зробить лiпшу роботу нiж вашi руки. Та й вам сили треба буде на дитину а не на прання.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ми прали в машині. Все було ок. Часом бабуся мордувалася руками, ну, але то їй так хотілося, а я ніколи нікому не забороняю виконувати свої забаганки. :)
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я теж так думаю. Я все прала в машинi. Я б загнулась прати все в ручну.
     
  9. Julia

    Julia Active Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Доречі, про пральні засоби. Я купила молочко для прання Lovela (спеціально для новонароджених, є для алергетиків окремий здається). Майже без запаху, можна і пральці і в руках прати.
    У Львові його можна знайти на Добробуті - там, я так розумію, тільки в одному магазинчику торгують побутовою хімією з Польщі. І ще на Південному буває в магазині Карапуз (чи Карапузик). Є ще в них такі польські порошки для дитячого одягу Jelp і Dzyadzyus (не впевнена, що правильно написала останній).
     
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ми ще досі не миємо шампунем, хоч малому рік і три тижні. Я сама косметикою мало користуюся, а під час вагітності не користувалась взагалі - так мене заклинило;) , то і малого відповідно нічим намагаюся не мастити. Присипка у нас була звичайна, купили на вимогу педіатра в пологовому (при чому, вона наголошувала, щоб була "радянська", без домішок), хоч застосовували ми її рідко, при подразненні, а не для профілактики. А в пральній машині не використовую пом'якшувача, бо дитячий порошок і так м'який.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Взагалі-то, думаю, буде Dzidziuś, бо так вони немовляток називають, а от Dziadziuś - то дідусь. ;)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ми лише якийсь час мастили. Потім перестали, бо просто стало лінь. А тепер мій малий сам часом просить "мама, мастити". Цікаво, що молочком для тіла дуже любить маститися, а захисним кремом від сонця - кричить, що ні, що завтра його тим мастити. І так щодня. А як же ж його не мастити, згорить. :sad: Хто що робить? Користуєтеся таким чи ні? Бо тут сонце як пече, то вже пече.
     
  13. Julia

    Julia Active Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    О, саме так - Dzidziuś!:o
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Тетянко, воно все страшно смердить! Ми спершу прали у машинці, дитячим порошком, але ставили на машинці сенсор чистої води - прання полоскалося доти, поки вода не буде такою ж чистою як з крану.
    Потім зауважили, що ті порошки дуже забивали одяг. Не свіжий виглядав. Перейшли на мило - просте біле для прання.
    Тепер у рік, перу простим порошком, але ставлю ще додаткове полоскання.


    олійку мали і маємо Бюбхен, але не звичну, а Pflege Ol. Вона густіша. Перші місяці щедро змащували після купання дитину. Тим більше, що у нас вся шкірка злізла...
    милом іноді підмивали дупцю, шампунем користувалися дуже рідко, щось мені душа до шампуню не лежить. Якщо є трави то ні мила, ані шампуню Вам не знадобиться у перші півроку, або рік.

    Про трави - я взяла 3 л банку від соку томатного, зручно було, бо ця банка з ручкою і гарною кришкою. Змішала різні трави. Основними травами були ромашка та мята, інших меншу кількість. Добре перемішала і щодня заварювали перед купанням.
    Якщо у перші місяці життя дитинки Вашої буде спекотно дуже, спробуйте купати малечу в обід. Для неї буде легше перенести спеку.
    Від пітничок чи від сухості шкіри значно краще допоможуть відповідні трави, а не інші засоби.

    Присипкою, точніше тальком, користувалася теж 2-3 рази за весь рік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    І ми присипкою не користуємося майже, мажимося олійками. А олійки різні вже випробувала - все підходить. Взагалі мама казала що вони олію переварювали самі і нас мастили нею. А милом дитячим кожен день з народження шурували. А ми купаємося в травах, а якщо вже нема сили щось заварювати є Weleda Baby&Kind - засіб для купання з 1го дня - чисті екстракти різних трав без жодної хімії.
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А після дитячого порошку навіть самі найякісніші речі втрачають вигляд :sad:
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Моя подруга до 2 -ох місяців прала вручну - дитяче господарське мило (біле) терла на дрібній терці, потім в мішечок і якось так прала........Мені дивно, чому маючи пралку, мучитись вручну?
    Чула, що коли попа випріває, то може бути навіть подразнення на крем.....Навіть не знаю. У самої досвіду ще нема, і коли народжу, не буде кому допомогти, крім чоловіка...Моя мама далеко....:sad:
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Тетянко, мамині методи тепер не завжди допомагають:)
    у Вас є купа коліжанок-форумчанок, якось порадою допоможемо! ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    То правда :) 30 років тому принципи інакші були. Мама досі мене мучить годуванням по годинах :)
     
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    не можу сказати що то зле ... особисто мене купа порад від мами (та її абсолютна впевненість в своїй правоті) тільки до передпсихозного стану доводили .... Але з іншої сторони досить непогано, коли мама хоч пару раз в місяць бере маля на прогулянку, а ти собі можеш відпочити ті 1-2 год.... поспати, або просто поніжитись в ванній
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.