Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Taska, 20 Березень 2009.

  1. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дана!я можливо не точно висловилась там не тільки щомісячна,там ще й донарахування при народженні.http://www.telegraf.in.ua/around/2008/12/18/groshi_10992.html
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2009
  2. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    http://pics.livejournal.com/t_aska/pic/0001qe39 - тут знаходиться вчорашня стаття "Експресу", якщо їй вірити, то ситуація дещо інакша ніж Ви кажете...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Сума 130грн. виплачується після досягнення дитиною року і до 3р., до року мама отримує допомогу при народженні, яку розбивають на 12 міс і виплачують щомісяця, 130грн туди не додають.
     
  4. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Ми народилися в кінці жовтня 2007 року,і чоловік один працює,отримує біля 3000 грн,чи ми можемо теж подавати на ті гроші?І скільки то виходить?
     
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Як не додають?Сума 130 грн виплачується від народженняі по досягненню 3 років хіба не так?Так треба йти за роздруківкою шо вони там виплачують...
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Здається додають...Ми ж отримували 555 грн в місяць до року,і це по-моєму разом з допомогою до 3-ьох років...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Ось офіційна інформація взята з відси - http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=39820165&cat_id=38627353

     
  8. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    так, звичайно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    В мене 5 р. стажу представника органу держ. влади в судах. Я написала свою точку зору з практики, бо ця тема мене також зачерила, бачите якого віку моя дитинка? Я сама писала і подавала позови 3 колежанкам, жодна нічого не отримала. Я вас ніяким чином не відраджую, беріть газету і ідіть до суду.
    Але треба підготувати позовну, додати до неї квитанції отримання коштів з соц. заб., в суді треба заплатит держмито, якщо будете брати адвоката, то і йому, треба приходити на кожне засідання, а його можуть декілька раз відкладати. Потім брати виконавчий лист у виконавчій службі. І чекати. Якщо результат того вартий, то успіху Вам!
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Точніше з початку відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років і подання відповідної заяви в соцзабез.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Сума 130грн виплачувалася нам відразу після народження і до 3х років повина виплачуватися і далі...А паралельно йшла виплата одноразової допомоги у 8500грн , яка була розбита щомісячно на протязі року(до виповнення дитині року).
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" та Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" здійснюється за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у таких розмірах:
    допомога при народженні дитини - у розмірі 8500 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні дитини в сумі 3400 гривень, решта - протягом наступних 12 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
    допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку - у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 90 гривень для незастрахованих осіб та не менше 23 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, для застрахованих осіб, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
    (Закон, ВР України, від 19.12.2006, № 489-V "Про Державний бюджет України на 2007 рік")
    Відповідно до Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" призначаються такі види державної допомоги сім'ям з дітьми:
    1) допомога у зв'язку з вагітністю та пологами;
    2) допомога при народженні дитини;
    21) допомога при усиновленні дитини;
    3) допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
    4) допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
    5) допомога на дітей одиноким матерям;
    (Закон, ВР України, від 21.11.1992, № 2811-XII "Про державну допомогу сім'ям з дітьми")
    Допомога при народженні дитини надається у розмірі 12240 гривень - на першу дитину, 25000 гривень - на другу дитину, 50000 гривень - на третю і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4800 гривень, другої дитини - 4840 гривень, третьої та наступної дитини - 5000 гривень, решта на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців, на другу дитину - 24 місяців, на третю і наступну дитину - 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
    Стаття 13. Право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
    Право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за цим Законом має особа (один з батьків дитини, усиновлювач, опікун, баба, дід або інший родич), яка фактично здійснює догляд за дитиною.
    Стаття 14. Умови призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
    Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується щомісяця з дня призначення допомоги по догляду за дитиною по день досягнення дитиною вказаного віку включно. Усиновлювачам та опікунам допомога призначається не раніше, ніж з дня прийняття рішення про усиновлення або встановлення опіки.
    Особам, звільненим з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації, до їх працевлаштування допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається на підставі довідки ліквідаційної комісії.
    У разі працевлаштування або виходу на роботу матері дитини або особи, яка фактично здійснює догляд за дитиною, до закінчення строку догляду у режимі повного робочого часу зазначена допомога виплачується особі, яка продовжує догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
    Призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особі, яка фактично доглядає за дитиною, здійснюється за письмовою заявою цієї особи та на підставі довідки матері дитини про те, що виплату зазначеної допомоги їй припинено (із зазначенням дати).
    Матерям, які мають дітей віком до трьох років і вийшли на роботу та працюють у режимі неповного робочого часу або вдома, що підтверджується довідкою з місця роботи, або одночасно продовжують навчання з відривом від виробництва, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років призначається (виплачується) в повному розмірі.
    Стаття 15. Розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
    Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.
    (Закон, ВР України, від 21.11.1992, № 2811-XII "Про державну допомогу сім'ям з дітьми")
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    по-перше, Ваш стаж не надто впливає на Вашу освідченість в цьому питані, цей висновок я зробила по цьому допису :
    по-друге, відносно описаних Вами організаційних проблем - у мене є зразок позову і я охоче ним поділюсь, а лист із СоцЗабезу можна отримати і не виходячи з дому, держмито станом на сьогодні становить 3грн 40коп, і адвоката в даній ситуації брати зовсім не обовязково.

    по-третє, про відкладання засідання - це нам тільки на руку! За це спокійно можна вимагати матеріальну компенсацію, оскільки мама повинна бути з дитиною, а не в судовій залі:)

    і ще маленький штрих відносно газети "Експрес" - я ніколи не спираюсь на ненадійне джерело інформацій. Я особисто знайома із журналісткою яка написала цю статтю, оскільки мій чоловік вже більше 5 років працює в цій газеті.
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    я знову переконуюсь в тому що Ви не в курсі подій, бо Конституційний Суд визнав незаконними зміни до держбюджету щодо виплат лише ста тридцяти гривень
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Тут без доброї кави не розберемося :)

    дівчата, може справді давайте зберемося гуртом, можливо і адвоката знайдемо для нашого гурту?
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Беріть і мене з собою :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    От буде чудова нагода під назвою Форумівка
    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчата, я з радістю би також посудилася і відсудила ті гроші які я мала би отримати, але давайте бути реалістами, біганини багато нервів багато, відписок з різних інстанцій ще більше- а в результаті, в найкращому випадку у вас на руках буде позитивне рішення, але не гроші, ну відкриють виконавче провадження, але так як гроші на рахунки собезу приходять адресно (тобто під конкретні виплати) а наші виплати не передбачені в бюджеті то грошей будемо чекати довго, а через три роки виконаче провадження закриють:ninja: за давністю:no:
    Я спочатку з ентузіазмом взялася за цю справу але коли розібралася :confused: з тих що подали заяви і виграли гроші отримали тільки перші чи 15 чи 16 мам і все, рішення є а коштів нема, а позитивних рішеня вже є дуже багато.
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Це не зміни до Держбюджету а цитування законодавства, з посиланням на норми закону.
    Окреме спасибі за оцінку моєї досвіченості.
    Успіху Вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    вибачте, бо сваритись з Вами я зовсім наміру не мала.. Просто мене роздратувала Ваша категоричність