Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Taska, 20 Березень 2009.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Роздратувала настільки, що перейшли на особисті образи. Щоб не дратувати, виходжу з дискусії.
     
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Мда!Саме цікаве,що всі по своєму праві!Ну, до 26- ще не так далеко.відпишу що там моїй подрузі в суді розкажуть..
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    http://www.zed.in.ua/ - ще один досить корисний сайтик..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    дуже чекаю якоїсь інформації від тебе!
    :)
     
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Пишу як і обіцяла.Було вчора слухання в подруги-все що можна витягти з того" цікавого":sad:перегляд справи і ухвала рішення переноситься на 5 травня",бо в суді близько 10000 таких справ.:8:Але суддя обіцяв що все буде добре бо в нього самого дочка в декреті і вона теж позивається, тому всіх мамочок він розуміє...ну і т.д.А адвокат подруги казав що головне встигнути-бо термін позовної давності 1рік з моменту звернення з заявою до соц.орг.(в неї то був грудень),і якщо призначить суд "утримати"-то мають виплатити за пів року,а якщо "стягнути "-то місяця за 2.Але як правило після ухвали рішення суду,соц.органи завжди подають апеляцію-а це ще близько місяця-от і рахуйте чи реально все встигнути!!!Вот такі то справи...:confused:
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    так це просто СУПЕР!
    а за терміни переживати сильно не тре, ба мамочкам ці всі терміни прощаються:) є купа поважних речей через які ти терміни мона виправдати!
    найголовніше шо суддя класний попався! а в якому суді твоя подружка судилась? у франківському районному?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Вона з Личаківського району.А в суд звертались "той що між університетом і приватбанком"(записано з її слів).
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    в четверговому Експресі є стаття про невиплати матерям
    Інтервю дає адвокат який вже виграв декілька справ
    Там є його номер телефону + зразки позовних заяв
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    ого цікавить можу поідлитись своїми документами по цій справі в електронному вигляді, ну і звичайно сайт - http://www.zed.in.ua/
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    зараз я ознайомлюсь з гілкою і попрошу товаришку журналістку трохи підняти то питання в пресі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Супер! Як буде якась інформація - кидайте сюди!
     
  12. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчата, хто вже подавав до суду
    Порадьте хорошого юриста, щоб був в курсі подій і цієї справи. І взагалі хто то має бути? адвокат?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Найкраще (на мою думку) - суддя. :xaxa:
    В одну з моїх жевжиківських груп ходить пані, яка працює суддею, і пише подібного роду позовні заяви, яко підробіток. Щоправда не знаю, наскільки офіційно це все оформляється. Словом, якщо кому треба телефончик - можу скинути. Тільки спочатку спитаю в неї дозволу:confused:.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130



    Як спитаэте скиньте мены будьласка ъъ телефончик в ПП:)
     
  15. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Тільки трошки я помилилася. То вона просто в суді працює... А не суддею. А для мене -все одно - юридистка! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Юрист потрібен тільки для того, щоб документи підготувати, адвокат - щоб представляти Вас у судді.

    А тепер трішки ІМХО: зараз по інтернету є повнісько заяв і позовів, навіть в газеті вже їх друкують, перевірені зразки документів можна взяти тут http://zed.in.ua. Після подачі документів до суду спочатку назначається попереднє слухання, на якому суддя питається чи все гуд і чи не відмовляєтесь ви від свого позову, а вже потім відбувається основне слухання на якому потрібно коротко переказати зміст свого позову. Зараз все дуже просто, бо судді в курсі цієї справи, адже позовів таких зараз тьма. Тому, я вважаю, у цій справі можна на юристах-адвокатах зекономити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчата, у мене таке питання: чи хтось вже почав/закінчив ту процедуру з заявами до суду? Бо хотілося б знати, наскільки то затяжний процес і чи багато з"їдає нервів. Ситуація в мене така: я народила в травні 2007, ту допомогу 130грн отримувала протягом 9 місяців до лютого"08, коли зареєструвалася ПП (там вийшла якась поправка, яка для ПП ту допомогу скасовувала), отже всього я недоотримала (580-130)*9=4050грн. Не знаю, чи за таку суму просто вартує починати оту всю процедуру...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Так, процедура затяжна, бо позовів маса і ще паралельно ведуться справи боржників по кредитуванню, суди переповнені роботою. Нервів багато Вам справа не з'їсть, бо вона вже наситилась нервами першопрохідців і зараз собі тихенько відпочиває, а судді ухвалюють рішення по дефолту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Я ще прочитала, що ту одноразову допомогу при народженні дитини (8500грн у 2007 році) також неправильно нарахували, бо мали нараховувати в сумі 22,6 прожиткових мінімумів для дітей до 6 років, а у 2007 році то виходила сума понад 10 000грн! Отже, ту суму треба приплюсувати до суми, недонарахованої за утримання дитини до 3 років.
    І ще таке питання: а чи є вже прецеденти, що ухвалене судом рішення про компенсацію собези прийняли до виконання і почали виплачувати? Чи це наразі на грані фантастики?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Так, все правильно!

    Чесно кажучи, про такі випадки на Заході ще не чула, а от на Сході вже 4000 мамусь отримали гроші на руки
     
    • Подобається Подобається x 1