Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Taska, 20 Березень 2009.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    а ви почитайте оті 8 сторінок, щоб даремно не засмічувати тему. невже так важко???
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    так, в той соцзабез де виплачувалась допомога
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    а мені вже прийшов лист з забезу з відмовою :) як і мало бути. цього тижня планую занести адміністративний позов
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Скільки часу пройшло?
    І тримайте нас в курсі:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    занесла в середу, отримала в суботу відповідь. можу на мейл скинути зразки, там тільки треба буде дати і прізвища повиправляти.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    ОГО! так швидко! Соцзабез вже певно натренувався, тепер так оперативно відповіді дає:) Офіційно вони мають 30 днів на відповідь і здебільшого тянуть час, бо у Вас є рівно рік з моменту подачі заяви на отримання грошей.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    А кому заяву треба у соцзахисті давати? і чи треба щоб вони десь її реєстрували, чи щось таке як підтвердження того, що вони взяли мою заяву і не викинуть потиім?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Я чесно кажучи не знаю, бо відправляла заяву рекомендованим листом. Можливо Вам потім odree відповість, бо вона заяву як раз відносила..
     
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    мені секретар відразу сказала, що відповідь буде до тижня часу, може навіть і цього тижня, тобто я здавала в середу, в суботу вже був лист)

    я відношуся до франківського району і здавала там секретареві 1-ий поверх 114 кабінет. потрібно мати 2 екземпляра. один залишається в них і вони рееструють, а на другому розписуються, що зареєстровано і прийнято, потім копія йде до документів в суд
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    От сіла заповнити заяву в соцзабез, дякуючи odree!!!, і не знаю яку мені адресу писати? ту яка в мене була, коли оформляла допомоги, чи ту що в мене зараз?! напевно треба дві писати? Чи як? Ото плутанина з тою пропискою і різними районами.
     
  11. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    І ще хочу запитати:
    Оту заяву в соцзабез можна в будь-який день занести чи для них теж є "прийомні" дні?
     
  12. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Думаю, що краще через 109 взнати номер телеф. соцбезу вашого р-ну і все в них уточнити.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    ту, по якій отримуєте допомогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчатонька,я якщо зкинутися заявами,грошима і подати колективний позов?
    Гуртом легше і батька бити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    я також так думала. сказали окремо
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Отримала відповідь з соцзабезу, само собою, негативну. Чомусь виявилось, що допомогу по утриманню дитини до 3 років мені почали сплачувати з 17/09/07, хоча дитина 08/05/07 р.н. Можливо хтось знає, чому так? По ідеї, мені мали почати сплачувати ту щомісячну допомогу від моменту народження дитини, оскільки я заяву про декрутну відпустку до 3 років писала на роботі завчасно і подала відповідні відомості у соцзабез.
    План дій такий: тепер треба писати заяву в Головний соцзабез про скасування строків позовної давності, а далі вже позов до суду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    а хто Вам дав таку інформацію? Відлік йде від моменту коли Ви дізнались, що Ваше право порушено, тобто у Вас є рік від моменту подачі заяви в Соцзабез!
     
  18. bzova

    bzova Active Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дідвчатка, ви тут всі молодці. я теж вирішала подавати документи. мому малому вже літом буде 3 роки. але я так думаю гроші все одно треба спробувати отримати від держави. якщо і не вдасся, то принаймі буде досвід. я живу на Сихові, прописана в Личакійському районі, відповдіно і туди буду подавати позови (соцзахист і суд). прошу мені на скриньку andrukhanna@yandex.ru відправити в електронному вигляді заяви та позиви. бачу тут є люди, які по кроково розкажують процедуру. Дякую
     
  19. bzova

    bzova Active Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    і роздуми. я звичайно не юрист, але чому виконавча служба не має ніяких механізмів виконувати рішення суду - якось все ж таки стягнути кошти в соцзахисту. якщо простий громадянини не має за що сплачувати комунальні послуги, то виконавці можуть забрати в хати усе (впринципі і бути в пресі інфо), а з держави взяти виходить нічого! чи це потім подавати позов на виконавчу службу, що вона не хоче виконувати свої обовязки і виконувати рішення суду. я розумію що на все ц треба час і великі стальні нерви, але попускаючи вони дають тільки відписки.
     
  20. bzova

    bzova Active Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    прошу мені відправити такі зразки. маю ще подруг з мяльками- заагітую разом тим займатись! успіхів! та веселих свят!