"Дорослі" діти або перші поцілунки з наслідками і без

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем tinkaKris, 8 Січень 2015.

  1. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    я написала 17-ти і вище. Я б не відмовилась щоб мої доньки відтягнули то діло до щлюбу як пише Орман
    чи хоча б якомога довше,але я розумію,що на то батьки не завжди можуть повпливати. Самі ж пишете,що забороняти не вийде.
    На рахунок "починати в шлюбі" зараз бачу тенденцію,можлтво то в моєму оточенні так,що дівчата заміж виходять після 25-ти і пізніше,і тут вже батьки явно не вплинуть на рішення дівчини спати їй з хлопцем чи ні
    о,ви точніше висловили мою думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та нууу. Невже все так тепер
     
    • мімімі мімімі x 2
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    В 17-18 років це вже не підлітки. І зачасту у цьому віці вже бувають досить свідомі молоді люди. У 2 моіх коліжанок доньки народили у неповних 19. Тобто у 18 уже були вагітні. Іх молодим людям на той час теж ьуло по 19-20. Реально склалися свідосі сім і, де батьки узвгалі не втручаються до дітей- внуків . Діти живуть окремо, забезпечують сеье теж самі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Але за аборт... Якось не логічно. Чи зачата дитина 13-річної якась гірша за зачату 18-річною?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це дуже важке питання. Чи дитина гірша, ні..але яке буде дитинство в тоє малечі, разом з мамою будуть бавитись ляльками? Думаю що від бабусі толку буде не багато, якщо вона вагітність рідної дочки замітила на такому пізньому терміні.
    Робити аборт це не варіант... але як правильно бути хз. Чи не буде скалічене життя відразу в 2-ох людей? Дитинство закінчилось завчасно...

    Знаю випадок, коли в 17 народили, то бабуся взяла опіку над тою дитинкою і по документах - мама стала сестричкою. Дівчина продовжила своє юнацьке життя, а бабуся стала мамою. Чи це етично, важко сказати, чи колись відкриється правда...Але все ж таки краще ніж зруйнувати чиїсь життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    18-річна може бути вже в шлюбі, цілком доросла людина. А 13-річна народить не собі, а своїй мамі. І все ж я ваважаю, що вагітна-підліток чи вагітна без засобів до існування - це людина у біді. А хто має допомогти людині у біді? Найрідніший хтось. За логікою, батьки.
    З приводу абортів - чомусь хтось може думати, що аборт допоможе не зламати життя. А те, що якраз він сам життя і зламає, - про це хіба що постфактум дізнаються.
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2017 ---
    так якщо аборт не варіант, то варіант один - народжувати.
    А "правильно" вже не получиться, треба виходити з тих обставин і рятувати життя.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну так...але яке далі життя? Віддавати на опіку, віддати мамі, виховувати самій. Жодний з варіантів в конкретній ситуації не є оптимальний.
    Ну от вбийте, я собі не уявляю 12 річну дівчину з дитиною...ну немає що того усвідомлення життя. Хоч більшість кажуть - Бог дав день, Бог дасть і як прожити.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не уявляю :sad: принаймні, не в Україні.
    Ну але. Якби та ж дитина в 12 не завагітніла, а потрапила у катастрофу і потрібно було присвятити роки життя догляду за нею - напевно, присвятили би? Чи теж віддали на опіку? Вагітність в 12 - це катастрофа свого роду, тут треба спільні зусилля. Так, можливо, бабці оформити на себе декрет. Але здорове немовля - це не є непосильні витрати, насправді. З моральною стороною уявлення не маю, як давати раду (я не по тих справах), але як прожити - цілком нормально можливо. Чи якби мама сама завагітніла неплановано, теж робила би аборт?
    Я не вірю в неможливість дати раду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я маю на увазі не готовність морально до такого.
    Для мене дивно, як рідна мати не замітила що дочка вагітна?
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    насправді я не применшую складність ситуації, але це лише одна з ситуацій-ударів, які могли б трапитись в житті. Вбивство людини, яким є аборт, не може бути вирішенням навіть екстремальної ситуації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Правильно не вагітніти в 12. А якщо вже сталося то всім винним спільно брати на себе відповідальність. І молодій бабусі, і татові і т. д. Ще би добре було якби тато відповідав перед законом, не обов'язково тюрмою. І соц службам зайнятись би сім'єю ( були б вони в нас), бо
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та значно краще, щоб не тюрмою, а грошима.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    ви вирвали фразу з контексту я писала - я не впевнена чи захочу,щоб моя дитина народжувала в 12 чи 13 років, хоча й є вцілому противником абортів - не впевнена,бо якщо таке станеться треба дивитись по ситуації в цілому,враховувати вік вагітної,її стан здоров'я,чи не вплине вагітність і пологи на неї,та і саму думку вагітної і купа інших нюансів,які можуть вилізти.
    Зараз моє основне завдання виховати дітей так,щоб подібна ситуація взагалі не могла виникнути
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Про секс говорити варто з прив'язки до соціальних факторів. Так, бажання є з досить раннього віку, і справді з 14-15 багато сучасних дівчат можуть навіть народжувати без проблем, але живемо не в полі і не у землянці. Ну і про контрацепцію - слід наголошувати, що ВСІ засоби ненадійні, абсолютно.
    Один знайомий хлопець почекав закінчення вищої освіти. Вже якісь цифри віку "нормальні" получаються.
    бо до "почуттів" прив'язувати - це досить ефемерно.
    Зрештою, справжнє кохання можна зустріти і в 14. А можна і в 35, будучи одруженою. І в першому, і в другому випадку кохання не мало би тягти за собою секс.
    Загалом, вчитись володіти собою в цьому аспекті потрібно реально з дитинства
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я чомусь думаю, що учасникам тої історії на моральний бік якось ... фіолетово. Може тому, що сама росла в селі і знаю, що там свої підходи до таких речей. Є окремі сім'ї, де дітям приділяють більше уваги і вони не вважають за необхідне в 12 років з кимось "ходити", але загалом ситуація ще років 15 тому (не думаю, що щось кардинально змінилося) була така: 6 клас - це вже "нормальний" вік для дискотеки і кавалєрок. Пам'ятаю, як мені було 12 і приїхала моя мама. А мене виховували (тобто я жила) в бабці і маминої сестри, мама приїжджала раз в 2-3 роки. І от я хочу на дискотеку, бо всі однокласниці ходять, а мама дозволяє тільки до 10 вечора. Скандал страшний, баба і цьоця не розуміють, чого то дівку вдома тримати. Короч, я то прийшла в 10, а потім мої однокласниці всім говорили, що в мене на дискотеці були якісь "праблєми", бо рано пішла.:girl_crazy:
    Потім мама поїхала і я вже не в 10 додому верталася. До речі, в село мене перевели в школу в 3 клас. Десь через пару днів до мене підійшла однокласниця і авторитетно пояснила, що таке ... ну ви поняли. В мене був шок, але оточення - то шалений фактор впливу в тих питаннях.
    І завжди виділялися ті дівчатка, які приїжджали з міста вгості. Вони себе вміли тримати на відстані і переважно їх батьки відпускали на гульки пізніше.
    Мені було 12 і ми з коліжанкою читали в Експресі таку ж історію. Тоді 12-річна школяра народила від теж 18-річного сусіда. Коліжанка дивувалася, чого то він такий тупий, а я котила бочку на дівчину, що їй мозгів бракнуло.
    Єдиним виховним моментом в селі часто є "Принесеш в подолі - зАб'ю", решта дорослих не цікавило (знову ж таки, так було серед моїх однокласниць і подружок років 15 тому). Тому я зовсім не дивуюся, що таке сталося. Єдине, що в "пристойній" сім'ї то би тихенько зам'яли, а тут "непристойна" мати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    однозначно. Мама не подбала про вагітну доньку не лише з точки зору здоров'я, а і з морального. В пристойній сім'ї тих журналістів викинули б і з дому, і з лікарні.

    В моєї знайомої різниця між дітьми 16 років. Як це нерідко буває, старшу активно залучали до догляду за малою.
    І одного разу та старша дівчина привела свого хлопця до мами - знайомитись. Хлопець хотів робити пропозицію і каже до потенційної тещі: "Скажіть мені правду, це ж дитина Олі? Я люблю її, все пробачу, і дитину візьму в сім'ю якщо треба".
    Не знаю, як би то насправді сталось ,якби то була її дитина, а не мамина. Але і таке буває :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну а як не захочу, то як? Я чогось не розумію...
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    У моєі однокласниці різниця між дітьми 20 років. Іі донька буоа присутня у мами на пологах, вона ж носиться з братиком,як з власною дитиною. Хто не знає, що то іі брат, думає, що то іі син.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вчора були в гостях у друзів, у яких доньці 14. Після цього розголосу мама полізла в інтернет і поцікавилась статистикою. На жаль, я цих цифр не запам'ятала, але кількість малолітніх породіль в Україні за минулий рік просто вражаюча. І те, що зараз ця історія набула такого розголосу - має таки великий позитив. Бо батьки, які якось не дуже звертали увагу на цю сторону виховання, активно зарухались))). Можливо, таки якийсь процент дітей не зробить такої дурниці.
    І відносно абортів. Аборт - вбивство. Крапка. Зачато - народжувати. А далі вже розгрібати. Бо оте "зручно, не зручно, моральний бік, бла-бла-бла". То все галімі відмазки. І та дитина в 11-12 років вже доросла до того, щоб зняти штани. Може грубо, але урок на все життя. Для всіх.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ні, не те "зам'яли" я мала на увазі.