"Дорослі" діти або перші поцілунки з наслідками і без

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем tinkaKris, 8 Січень 2015.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    за 2 дні до 11 років почалися, ні сном, ні духом не відала, правда, чомусь не злякалася і вдовольнилася маминим скупим "то так у дівчаток має бути". Мала суб'єктивно страшні проблеми - цикл по 100 днів, починався з болями, від яких крик на весь будинок і втрата свідомості (були випадки у трамваї, на тротуарі). Вперше, то мама викликала швидку, завезли в Охматдит, хотіли робити пробну операцію (на предмет вагітності - узд не існувало, а я не розуміла, що вона має на увазі в питанні "чи ти з хлопчиками спала?"), мама не дозволила - розуміла, що все ок. Що я находилася з мамою по гінекологах, в тому числі по чоловіках (уявляєте, у 12-13 років, з оглядом незайманки після клізми напередодні?... жахи, як згадаю...) - по мазках слини, які я збирала 3 місяці, діагностували гормональний розлад (справа була у середині 80х) у другій половині циклу, лікування ніхто не порадив - "заміж і дитину має помогти", а мені 13... Про те, що таке "заміж і дитину", так зі мною ніхто і не говорив, здогадувалася сама... Ще, пам'ятаю, обурювалася - "а якби я була крива, сліпа чи горбата?? То що, табличку вішати: "мені для лікування дитина потрібна"??
    Спазмалгон і но-шпа у тому глибокому совку діставалися по великому блату в обласному аптекоуправлінні. Маму настрахали, що то дуже шкідливі ліки, більше 1 спазмалгона в цикл ніззя... А він коли поміг, коли ні...
    Потім з’явилися ОКи першого покоління - і дійсно зникли всі проблеми! На їхньому фоні я просто в кайфі закінчила школу - це ж треба, нічого не болить, ненависні обмороки кудись поділися! Але тодішні медичні поняття казали, що 3 місяці попити і зробити перерву на 2 місяці... Вгадайте, що сталося? Так, за кілька місяців до 18 я вийшла заміж по зальоту. І так, "заміж і дитину" справді помогло))
    ага, до чого це я... Які ГМО? Які гормони у м’ясі? які штучні солодощі в той час? А полікістоз правого яйника знайшли у 12 років під час операції на апендицит. Пообтинали кісти. Дотепер, ттт, більше жодної не було. Вважаю, це все генетика, якась доля, карма, особиста конституція...
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тим більше, психіатричне лікування після аборту в підлітковому віці буває значно незручніше.
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2017 ---
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2017
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    маю ДУЖЕ багато знайомих тепер вже віку 45-60, які мали полікістоз в юності і оперувались. Так само, без споживання ГМО і гормонального м'яса. Ще і, як правило, міські жительки в першому поколінні. Був якийсь момент в житті, коли мені здавалось, що це ледь не стадія розвитку - перші КД, набір ваги і інші симптоми, обстеження, операція, нормальне життя. Не знаю, як тепер з розповсюдженістю проблеми, але тоді чомусь того було багато.
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2017 ---
    я і далі міркую про виховання, і мені головним фактором все-таки виглядає не тільки довіра, а і авторитет. Я дуже пам'ятаю себе підлітком, і деякі риси в мене досі "рулять", тому "міряти" питання і ставлення мені дуже легко.
    Ну що користі довіряти мамі, яка страшенно не задоволена своїм життям і постійно страждає. Так, все, що вона каже, - гарно і логічно. Але якщо вона каже це з досвіду - то куди її це привело? А якщо не з досвіду - то чого триндить?
    Жорсткувато получається, але діти справді сприймають нас як живий результат виконання наших настанов. Тому важливо бути впевненим не лише в тому, що говориш, а і в собі при цьому. Ну і задоволеною своїм життям гармонійною особистістю. Думаю, хлопчик в таких питаннях дивиться більше на тата, а дівчинка, логічно - на маму.
    І скільки навколо такого, коли діти не звертаються до батьків саме тому, що не розуміють, як ці втомлені знищені життям люди можуть їм допомогти.
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З тої ери, що треба!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    це про мене теж
    не знала про таку тенденцію, дякую за інфо
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дуже важливим фактором є любов. Якщо діти не отримують достатньо любові вдома, то вони починають шукати її поза домом
    Так. Бо, якщо людина не наповнена любов'ю, то вона не має що віддавати
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та не сказати, що тенденція, може, співпадає... Але я справді багато таких жінок знаю
     
  8. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    не знаю жодної - ровесниці чи старші... з тими проблемами вічно почувалася білою вороною
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    секс це не любов. У моєму розумінні. Може бути пов'язане з почуттями, а може не бути.
     
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Так. Саме так вважають зрілі дорослі люди. А діти, якими вони є в 12-15 років, не завжди це розуміють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я так вважаю вже дуже і дуже давно :) і не вважаю раннє статеве життя наслідком саме "недолюбленості". Принаймні, не завжди
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Для мене раннє стат. життя має одну єдину основу - бажання задовільнити свою цікавість. І крапка... Спробувати заборонений плід. Решта - лиш бажання дорослих оформити це все гарними мудрими словами. Не завжди доречними. А, ну і не завжди мудрими)))
    Не розумію чому цей випадок набув такого розголосу. Таких випадків завжди вистачало, навіть в радянські часи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    не зовсім погоджуюся.
    також ще може бути сильна сексуальна конституція (лібідо), з чим підлітку складно впоратися, особливо на самоті.
    от тут +100, просто гласність і ЗМІ були іншими, як і їхні кількість та швидкість реакції
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    А я думаю, що корінь таки в недолюбленості. Якщо дитина отримує достатньо любові і впевнена в собі менше шансів на ранній секс. Особливо важливі стосунки дівчинки з батьком, як не крути -це перша підвалина в стосунках з чоловіками.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Знаю, що це авторитетна та поширена думка, але я її не поділяю.
    А ще я вважаю, що підліткові нормально бути невпевненим в собі, це така особлива стадія розвитку, коли треба перед самим собою ствердитись і щось заслужити (це я не до сексу). Ретельно дослідити свою зовнішність, спаплюжити і потім возвеличити себе. Покричати, що життя - лайно і походити в чорному. Амплітудність надто велика, щоб нести крізь неї впевненість
    Є варіанти дорослішання впевненим у собі. Але невпевнений варіант я вважаю не недоліком, а фізіологічною нормою
    Інша річ - цей невпевнений особливо цінує систему координат, в яку постійно вдаряється у своїх крайнощах. А система ця - авторитетні дорослі довкола. Батьки, вчителі тощо. Батьки друзів туди ж, бо потрапляючи на очі дітей, мимоволі стаєш ілюстрацією чогось для них.
    І от батьки бути "розхитаними" права не мають.

    Офтоп, але я на питання "в якому віці краще народжувати" - зазвичай відповідаю, що будь-який вік прекрасний, лиш дуже складно, якщо підлітковий вік дитини співпав з клімаксом мами. Хтось же має бути адекватний
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ви мене не зрозуміли. Я не про ту невпевненість. Я про ту, яка граничить з почуттям безпеки - коли ти знаєш, що тебе люблять, розуміють, вислухають, не зроблять з твоїх косяків кінець світу. Коли ти відчуваєш, що тут тобі допоможуть. Якщо така атмосфера відсутня вдома, то дитина шукає її де інде. А оте де інде - завжди ілюзія, самообман чи підміна понять
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це також не є запорукою.
    А ще в підлітковому віці почуття безпеки часом відключається "у тестовому режимі". На гормональному рівні. Типу: "навчальна ситуація: триндець".

    також не пов'язую з сексом пошук розуміння і захищеності.
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2017 ---
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    А з чим повязуєте? Я не вірю, що в 12 років сексуальний потяг може бути таким сильним, щоб переважити всі фактори проти, які вкладені в голову (уявімо,що вони вкладені). І я впевнена на 100%, що всі дівчатка які почали рано жити статевим життям знали, що їм рано. Так чому це не стало для них аргументом?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в 12 не знаю, а трохи пізніше - дуже навіть може. Від темпераменту залежить, від міри цікавості, збігів обставин тощо.
    теж можу заперечувати. Рано для чого? Далеко не в усіх секс=шлюб і діти чи навіть секс=якісь_особливі_почуття. Неправильне враження про всемогутню контрацепцію призводить до відчуття певної безкарності, чи що. "нічого не трапиться, я ж п'ю таблетки (використовую презервативи)" Плюс гормони, бажання, потяг тощо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1