"Дорослі" діти або перші поцілунки з наслідками і без

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем tinkaKris, 8 Січень 2015.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    от ми і добралися до атмосфери в сім`ї, при правильній подачі інформації, все, вами перелічене, мало би бути другорядним, по пріоритетах.
    В моїй сімї ніхто не говорив з дітьми про секс. Повний ігнор зі сторони тата, і фу-фу, розпуста, бридота, огидно зі сторони мами. Але я дико боялась тата. І той страх мене протримав до 22 років:girl_smile: Він мені прямо нічого не казав, але я не виключала, що якщо залечу тато мені зробить моральну страту, а "винуватця" просто приб.є. Тому я наважилась, коли відчула, що я татові дорослий опонент. Можна вести дискусію:girl_smile:
    То я не до того,що так, не дай Боже, правильно, а до того,що атмосфера в сім.ї таки рішає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і власне тому, що статевий потяг соціально_незрілих людей є дуже сильним, його не можна нівелювати чи не помічати.
    На мою думку, пропонувати утримання до повноліття чи до шлюбу (у кого яка система цінностей) можна лише у вигляді якихось конкретних працюючих речей. Не заборона, а пояснення важливості цієї роботи над собою.
    Кому - медитація, кому - молитва. Плюс фізичні практики: спорт, танці, що там ще для м'язевих ендорфінів. Духовне наставництво особи, яка сама навчилась утримання. Щось таке серйозне і працююче.
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2017 ---
    результат позитивний, але спосіб не зовсім той, який варто наслідувати, погодьтесь.
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2017 ---
    От я часто думала над тим, про що в сфері статевого життя я можу розповідати авторитетно. І побачила свій шанс.
    Я роками "б'юся головою в стіну" з нормальним застосуванням ПМРП, утримання мені дається надзвичайно тяжко. Але я думаю, що навчуся. І навчившись дисциплінувати себе, я зможу на практиці пояснити, як це робити. Про що думати, на що відволікатись, як перемикатись.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не знаю який такий непереборний потяг. Він непереборний хіба тому може бути, що ніщо (принципи виховання, мораль, страх, зайнятість іншими справами) з ним не бореться. А так, звісно, що дуже навіть переборний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так говорить той, хто переборов.
    Я теж колись так скажу.
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2017 ---
    вважаю, що це індивідуально. І що страх і мораль тільки поглиблюють конфлікт з собою, якщо рішення не пропонується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    погодилась, давно:girl_smile:
    Я за те, щоб дитині донести, що секс -це доросле заняття. І якщо ти вирішуєш,що ти достатньо визрів для дорослих занять, то повинен розуміти, що їх багато, і не всі вони такі прикольні як секс. Відповідальність як вона є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Гггг та що зараз переборювати ))) головне вдало вийти заміж.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кому що. Кому утримання для відтермінування вагітності, кому - різницю темпераментів з чоловіком, кому - довше утримання після пологів, а комусь - одне і друге і третє, і ще багато четвертого.
    Я рада, що в мене зараз купа роботи над собою в тому плані. Значить на момент, коли дітям знадобляться мої знання, знання будуть живі і справжні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну я не знаю хто яку мораль викладає, в якій рішення не пропонується.

    І ще не треба дуже створювати дітям умови для сексу. Ясно, що як дуже захочуть, то щось самі придумають. Але полегшувати їм задачу (читай спокушати), не варто.
    В мене була комендантська година, і якраз вона починались в той час коли всі тільки "розмерзалися" (ну як воно буває в компаніях).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    однозначно.
     
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Добре, що у Вашому випадку так. А взагалі ще можливий такий варіант, що той страх приводить до підпільних абортів. Відповідно зі всіма наслідками :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    це якраз був аргумент за утримання до певного часу. Я розуміла, що аборт ніколи не зроблю. По перше, мені змалку казали,що аборт це вбивство немовляти, по друге, колись в школі нас завели всім класом на фільм де показували аборт, як голка наближається до ембріона і як він від неї тікає. це все,що я пам`ятаю з цього фільму. Якщо нас водили з виховною метою, то для мене вона була аж занадто виховна- я дістала шок.
    Але, так, ви праві, знаю,що роблять аборти і викидають новонароджених зазвичай від страху.
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мені здається, що утримання в шлюбі, і утримання "щоб дотягнути до шлюбу" - це зовсім різні речі.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Механізм подібний, я думаю
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    От, роздумую, над тими подіями, і , що сталося то сталося, хоча, краще би це сталося , через років 6.. може. Але такі випадки на жаль стаються. І тут відіграє роль багато факторів, і саме головне, що ніхто не може на то вплинути. Бо, дійсно, вже писали вище, що в кожного свій розвиток, сприйняття і.т.д. Зрозуміло, що батьки, зобов"язані навчати, пильнувати своїх дітей, але це не повністю зможе захистити наших дітей від негативних наслідків.
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Погоджуюсь на всі 100%. Не знаю, яким чином, але батьки вклали мені у голову поняття, що секс має наслідки, найголовніший із яких це народження дітей. І якщо я не готова в певному віці до таких наслідків, то не маю починати статеве життя (аборт взагалі не обговорювався, це по замовчуванню в моїй голові є вбивство). І хоча для батька - це була заборонена тема, мама тільки тихцем підсовувала якісь книжки із цієї теми, але в її очах я читала страшенно трепетне переживання за мене. Тому для себе вирішила, що принаймі до повноліття сексу не буде точно. Насправді протрималася ще довше, бо, окрім поняття відповідальності, вкладала у секс ще й емоційну складову.А отже інтим без почуттів для мене був неможливий. Так дочекалася свого чоловіка. Своїй дитині також хочу вкласти, що секс - це не тільки розваги, а насамперед відповідальність.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Просто не приховувати. Вже моі дівчата (3 і 5 років) бачили, що в мене місячні бувають. Як милась, то бачили, що в мене кров. І я казала, так кров, але це нормально, у всіх дорослих дівчаток буває і у вас буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мг. Але я була така здивована, як побачила, що чоловіки (молоді, до 30 років!) нормально дивляться на розведену жінку з дітьми.
    Якщо що, я теж за секс після шлюбу. Але дуже боюся, що це на грані фантастики.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Знаєте, коли було менше Інтернету :) то я була впевнена, що зараз таких пар одиниці в світі
    А тепер знайома з такими в реалі (5-7, якщо не вигортати всю пам'ять :)) І в онлайні читаю, що то не рідкість. А тих, в кого був секс до шлюбу, але тільки з майбутнім подружнім партнером, взагалі багато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені було ще далеко до 30)) і без дітей але так, чоловіки(можливо,не всі) таки інакше сприймають такі речі.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  20. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    От, якраз хотіла спитати, чи такі рахуються))))

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk