"Дорослі" діти або перші поцілунки з наслідками і без

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем tinkaKris, 8 Січень 2015.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    На форумі дуже важко донести свою думку, бо кожен може прочитати по своєму і уявити собі з якою то мало б бути інтонацією. Але все ж
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    шановний, як на мене то вам краще до якось психолога. Дуже багато не закритих гельштатів з батьками. ви вже все перепробували, і побачили але все мучить чого батьки не виставили "азбуку сексу" на полицю в 12 років, соромились причандалля між ногами і тд. То реально треба якось відпустити ту тему.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Gilbert

    Gilbert New Member

    За сеансами хорошого психоаналітика треба літати в Будапешт, Відень, або і далі.
    --- дописи об"єднано, 30 Грудень 2018 ---
    Вибачте, що втручаюсь, але як ваші стосунки з дитиною зараз, після трьох років?
    Моя мама поводилась дуже подібно. Правда тоді ще "Вконтакті" не було. Вона померла, коли мені було під 14. В мене майже не лишилось хороших спогадів після неї. Хіба те, що вона співала мені. Все інше негатив. І при тому, що ззовні у нас було все більш-менш нормально. Якщо мої діти колись спитають про неї, то навіть не буде що розповісти. З татом подібна ситуація. Я з ним деколи бачусь і говорю, але тільки тому, що він мій тато і в нього можна щось розпитатись про родину і т.д. Мій старший брат взагалі майже ніколи. У нього дитина 2 роки, то тато бачив малого рівно 3 рази за життя.
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2018
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    стосунки з донькою ? хороші. Багато розмовляємо про все на світі, не скажу що іі турбує питання сексу, скоріше навпаки вона дуже дивується однокласницям які зустрічаються з повнолітніми хлопцями з 12 років, переживають багато сумних моментів, змушені ховатися від батьків, брехати, мають величезні проблеми в навчанні і тд. Навіть не знаю що вам ще сказати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    мені шкода вашу маму, хай спочиває з миром. Ваша проблема в тому що ви то все прожили, навчились але не можете пробачити і відпустити. І ваш посил тут на форумі не любити дітей, а намагання покопирсатися далі в минулому. І нажаль таке є в багатьох навіть тут на форумі. І до психологів ходять, практиками займаються і далі повен віз образ. Може тому що ті люди і далі не щасливі? А ви свою пустку з батьками заповнювали сексом. Не думайте що так є у всіх, вихованість, цнотливість, строгість у вихованні не дорівнює - авторитаризму і домашньому терору.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1