Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ви зареєструйтесь і в інші два, вас же врахують датою першої реєстрації, тому, може і ви когось посунете, тобто сенс є. І можете зараз спробувати ввести наступний рік (змінити в заявці), подивитесь, що там по місцях, але то вилами по воді - та черга не дає жодної впевненості...
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дуже вам дякую, я щось випустила цей момент. Думала, що кожна реєстрація є окремою.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну я знаю такий варіант, коли дитина з шістдесят якоісь там стала четвертою. Не уявляю, правда, як вони то роблять, це ж, напевно, легко, при бажанні , перевірити. Не планую таке робити, звичайно, це просто відповідь на питання. Так, думаю, що з'явиться.
     
  4. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А ви в яслі чи в молодшу ідете?
    Це точна інфо про "доступну кількість місць"?

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Чи хтось знає садочки, де є набір в нову молодшу групу (з 3 років)?


    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    такий є на Гіпсовій, ми туди якраз реєструвалися. Це район Коновальця-Антоновича.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Нова молодша - це та, де набирають дітей не після ясел?Такі групи можуть бути у великих садках, наприклад у нашому садку (75) в деяких наборах е така група (ясельні дві групи, а молодша мае три), але це не у всі паралелях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В молодшу. І, я так розумію, не йдем:girl_sad:
    Ситуація на сьогоднішній день така

    Коли я писала попередній допис, то ще було видно лише кількість груп, а не кількість місць в них. Я думаю, що шанси потрапити в молодшу в нас мізерні, якщо молодші групи формуються з ясельних + кілька пільговиків. Я реєструвала першого січня вдень, то в яслі вже не було сенсу...
     
  9. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    А чому Ви думаєте, що в садках в які Ви зареєструвались молодші формують лише на базі ясельних? Я знаю точно, що в садок який у мене в пріорітеті набирають одну ясельну і три молодших, дві з яких нові. Тому шансів потрапити є багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Чесно кажучи, не цікавилась, але зробила такі висновки з того, що чую серед знайомих та читаю в мережі.
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    поцікавтесь скільки молодших груп і ясельок є у вашому садку. Можна просто по телефону навіть. Звісно, всі з ясельок автоматично перейдуть у молодшу і тоді приблизно можна прикинути яка ситуація далі...
    У нас садок невеличкий, але є 2 молодші групи - 1 з ясельок, 2 - повністю новенькі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Лижі не їдуть або де потрібно реєструватись?
    Видало такий результат. Чому без інформації?
    [​IMG]
     
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Мусите підійти в садочок, куди плануєте віддати дитину, майже всі садки, набирають дітей в яселька., і вияснити всі нюанси.І МАЙЖЕ всі набирають ясельки, і вже потім дитину впихнути не реально, хоча інформації такої на сайтах не має. Тому реєстрація то добре, але потрібно знати інформацію про садок, і бажано вживу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Подзвоніть в міськво 254-60-52 Наталя Володимирівна, то вона відає тим всім. Або робіть скріншоти і шліть з питаннями на службу підтримки support@smart.lviv.ua Вам все пояснять. В самому садку вам на то нічого не скажуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    У мене так писало на 2018рік, оскільки малому на вересень 2018 ще не буде 2-х років - система не реєструє, тому Ваша реєстрація і вся і інформація по ній можлива лише з вересня 2019.
    Як вже радили - краще звернутись безпосередньо до завідуючої і уточнити всі нюанси.
     
  16. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Знаю про цей нюанс, але на той час буде більше 2 ох. Пробувала виставити і на 2019 - результат однаковий. Буду телефонувати, бо е-реєстрація - дуже відносний сервіс.
     
  17. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Всім дякую, вияснилось що коли заповнювала дані (які збереглись не з першого разу) дата була невірна. Тепер все працює, та це вже немає значення бо всі садки зі списку ми пролітаємо з дуже великим запасом. Йду шукати розділ про роботу і дитину (
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Melja

    Melja Member

    Всім привіт. Хто щось знає про садок №17? Сьогодні взнала, що гальмується ремонт, немає фінансування. Інформація правдива. Скоріше за все в вересні може і не відкритися решта груп. Дзвонила в міську раду, мені сказали, що групи сформують, але коли точно почне роботу друга частина садка не знають, тому діти будуть чекати, тобто якщо Вам спішно і потрібно щоб дитина пішла в садок серпень/вересень, то краще змінити пріоритетність. Скільки яких груп буде, ще теж точно не знають, відповідно кількість місць на сайті не правдиві.
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2017
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А хтось пробував редагувати заявку? Якщо я зараз спробую змінити дату зарахування, щоб подивитися, що мені видасть, то назад можна буде змінити і місце в черзі збережеться?
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    так, можна міняти.