Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Miss Sixty ми зареєстровані в один.
     
  2. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    тобто мені вже не варто сподіватись на молодшу групу, якщо не потрапили в яслі, навіть коли по номерах проходимо(
    Сумно це все(
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    по номерах на сайті чи в садку?
    Все одно ідіть поспілкуйтесь з завідуючою. То якихось 5 хв., але може щось скаже вам толкове.
    І ще скажу таке...Маю двох знайомих. Теж стояли в черзі на вересень в ясельну. І не проходили по номерах. І о чудо...Одна дитина десь вже місяць ходить в садок. Інша ще з лютого. Хоч обидві були на вересень. Садки на Сихові і біля Привокзального десь. То як? Офіційна версія - ми по черзі пройшли швидше:girl_crazy:
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    як так може бути? чим це пояснюється?
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну вона мені пояснила, що Положення це просто місце заявки в системі сайту, а не номер вашої черги...Потім показала свій список. Але сказала, що це теж чорновий варіант. "Чекайте листа на скриньку"...Одним словом бардак ще той. Ніхто нічого не знає. Я от собі думаю, може то таки номер черги, може пані помиляється. Дівчата, хто ходив вже в садок...Чи співпадав у вас номер Положення з номером черги в списку садочка?
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    цього року 2017-2018 у нашому садку не пощастило тим, хто реєструвався одразу у молодшу групу, бо буде лише 1 молодша, яка перейде з ясель..... зате буде 3 старших....
     
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    а звідки в неї список? окремо собі веде чи як? Як на мене, то вона собі щось 'гонить'. Тоді відпадає зміст в цих електронних чергах та реєстраціях.
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2017
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну то типу чорновий список. звідки - не знаю тих нюансів. Я думаю, що то у кожному садку ті списки є.
     
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Dominika, я в двох садках питала про списки, обидві завідуючі активно заперечували, що черга це все, нащо то їм проблем з тими списками, нічого не ведуть
     
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    У нас співпадає.
     
  11. oliv

    oliv Active Member

    Скажіть, будь ласка, чи ви щось дізнавалися по цій ситуації? Бо у нас все точно так само, але не можу поки додзвонитися у відділ освіти
     
  12. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    з тими номерами в "списку" виглядає як - трошки місця для корупції(
    а зі школами теж таке як з садками ? класи переповнені?
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В нашому садку теж директор мав просто роздруківку на папері електронної версії, і там собі всяке відзначав, а не якийсь там свій список..
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та мені теж показувала завідуюча електронну форму на компютері. То не був якийсь список від руки в зошиті. Напевно то якась системна форма.
     
  15. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Дівчатка, з досвіду скажіть, коли приблизно в травні формують групи в садок. Коли очікувати лист з розглядом заявки і результатом?


    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  16. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Наша завідуюча повідомила, що з управління освіти наприкінці травня надійдуть списки електронної черги. Відразу по тому почнуть повідомляти батьків.
     
  17. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Значить вчора ходила по садках...мінус один садок (не беруть дітей в молодшу групу), для чого тоді ця черга, в якій пише і к-сть місць, і наше положення, яке завжди міняється. І я неперший раз ходила в той садік-немогла та завідуюча швидше сказати...зла я і недобра. В решту садіків ми 43 і 51 - надія попасти мізерна, надіюсь тільки на пільгу.
     
  18. oliv

    oliv Active Member

    а ви не вводили зразу при реєстрації інформацію про пільгу (там була така графа...), відповідно, і положення тоді мало б показувати загальне та відразу за ним - пільгове
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2017 ---
    Хто знає - зарахування в яслі відбувається з червня? Мені так сказали по тел. в управлінні освіти...
     
  19. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Ну не можу я зрозуміти, чому так посувається черга...В садочку №1- були 26 стали 35, №2- 13 стали 24, №3- з 8 на 14 місце. Пільговиків має бути ж не більше 20 %, так? Чому?!!!Що за фігня?
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    так, в червні. До кінця червня повністю формується ясельна група. Тобто якщо ви пройшли, ви маєте до кінця червня оформитись у садок з документами і медоглядом.
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2017 ---
    А ми третій місяць постійно маємо номер 7в системі, але в садку при тому 31))))
     
    • Подобається Подобається x 1