Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Нічого не розумію. Якщо садки вже мають якісь свої списки, то навіщо їм чекати списки з міста? Завідуючі маніпулюють. Жодного впливу на чергу садочки не мають! Принаймі так декларує управління.
    Як сказали в міському управлінні, попередні списки з теперішніх зареєстрованих вони в управлінні мають вже - приходьте, дивіться. Кінцеві будуть формуватися після закриття сайту для редагування, по пріоритетності - тобто якщо я проходжу в 1, то в 2 і 3 ті, що за мною, посуваються вище. А в отих незрозумілих списках, садочкових, хтось редагуватиме? Завідуюча? Ну-ну.
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2017 ---
    подзвоніть в місто і попитайте, що за дурня.
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2017
  2. oliv

    oliv Active Member

    Дівчата, підкажіть хтось із власного досвіду...
    Нам зараз 1 рік і 7 міс...
    Чи попадав хтось в яслі молодше двох років? Бо племінниця зараз в яслах, то коли вона йшла минулого року - то були в групі дітки і менші 2 р. Але по системі електронній так не пускає. Навіть якщо день народження в дитини пару днів після 1 вересня...
    Або як нам, наприклад, вже якщо наступного року - то йти з вересня в молодшу групу, а не в яслі? Бо в системі я групу вибрати не можу...
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    То типу якийсь незрозумілий чорновий список, не власне садочковий окремий, а "наче" дуже умовний і попередній з сайту. Я все ж відштовхуюсь від сайту, тому вирішила той садочковий до уваги не брати. Якщо що - роблю собі скріншоти. До 11 травня сайт ще працює.
    А ви дивились? То власне вони вам сказали, що можна приходити і дивитись?
     
  4. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Не мені особисто, але людині, яка мала з тим професійну справу. Збрехати вони не могли, бо то б мало для них дуже негативні наслідки. Але я не ходила дивитись. Бо не маю підстав не вірити тітці з міста, головній у тій справі, з якою говорила особисто - списки формуються на підставі електронної реєстрації. Якщо мене продинамлять - от тоді я потрясу місто, як грушку, в купі з садочком. Теж роблю скріни раз на два тижні.

    Як підтвердження - ваша ситуація, коли вчора не було вас в садочкових списках, а сьогодні раз і знайшлися. Завідуюча дописала, бо ж нема гарантії, що ви до вищих органів не звернетесь. Струхнула.
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Це, можливо, тому, що тепер можна реєструвати в 3 садки і якщо людина, що зареєструвалася в системі раніше за Вас додала Ваш садок як другий чи третій, відповідно, посунула Вас по черзі. Але не факт, що ця дитина дійде у Ваш садок, можливо вона залишиться в першому

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. катенок

    катенок Well-Known Member

    Я то все то розумію.Але ми наприклад з 34 номера стали вже 61....а до травня 2018 року ще ого-го.Певно 100 номер буде

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Можуть ще дореєстровуватися. Я малого десь тільки тиждень тому зареєструвала у другий садок, відповідно частину дітей посунули на одне місце. Думаю, я не одна така.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А чому ставить не в кінець черги?
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    в яслі по правилах приймають діток, яким на 01.09 вже є 2 рочки, якщо були менші, то хіба поза реєстрацією...Наст року вам буде вже майже 3 ( так?), можна у молодшу групу. І ще подумайте над таким - якщо піде у школу у майже 6 - це одне, якщо віддаватимете у майже 7, то прийдеться ще 1 рік буди у старшій групі в іншими дітками і вихователями.
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Бо береться до уваги дата першої реєстрації. Чому так - не знаю.
     
  11. Lasti

    Lasti Well-Known Member

     
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Поки ту дитину візьмуть до садка, можна шість раз нерви дістати.
    Того разу проблема з електронною поштою. Я при реєстрації вказувала мail.ru і, оппа, санкції((( Спитала на "смарті" - змінити неможливо, тільки знести стару заявку (на сьогодні діючу) і створити нову з відновленням дати. Якби то сталося днів 10 тому, я б так і зробила, а тепер боюся ризикувати. А лист про зарахування прийде на адресу, вказану при реєстрації. Заколупали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Зробіть собі переадресацію пошти на іншу адресу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @MalvinkaLv, як я вам вдячна!!!!
    Вже налаштувала, лиш би працювало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    По багаточисленим заявкам)))
    Як переадресувати пошту mail.ru
    Заходите на пошту, в верхньому правому кутку тисните на свою адресу зі стрілочкою, обираєте "настройки почты", далі зліва натискаєте "правила фильтрации", потім "добавить пересылку" і вписуєте адресу. На пошту, куди пересилаєте, приходить лист для активації. Активуєте і будь ласка)) Працює, я вже перевірила.

    Крім того, в міськво сказали, що нічого витирати-переписувати не треба, бо і не можливо вже. І що мали б ще батьків смс попереджати, але не гарантують. Рекомендували 1 червня йти в садок і питати. Я запитала, чи не може завідуюча в такому випадку шось притаїти, відповіли - виключено, бо матиме списки, берете і читаєте.
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    І ще.
    Я написала листа на електронку супроводу з проханням надіслати мені повідомлення на нову адресу.
    --- дописи об"єднано, 19 Травень 2017 ---
    Ну шо мамочки, скидайтеся мені на пляшку))))) Я їх добила)))))
    Прийшла відповідь щойно

    Я змінила електронну адресу в двох полях і пароль. Спробувала зайти з новими даними - все працює.
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Тепер я добиватиму. Кума немає нету і намутила невідь що з тим. Тепер відновлюю то все((
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, комусь вже приходить відповідь щодо черги? Я так розумію, що то від сьогодні процес вже пішов і треба чекати повідомлення...
     
  20. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Я також вже чекаю, але думаю скоріше за все піду в садок, так буду взнавати)