Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата , а як відбувається коли така ситуація: дитина не проходить у садок №1 по пріоритету, а проходить аж у №3, але хтось з батьків не подає документів в той садок№1 і черга відповідно сунеться. Тоді наступна дитина , яка не проходила, могла б попасти у бажаний садок№1 але вже подати документи в №3. Чи можна якось змінити ситуацію і попасти таки в №1, чи їх вже скіпнуть і візьмуть наступного за ними?
     
  2. maavka

    maavka Well-Known Member

    Вже вияснила у друзів-пільговиків. Заносити документи (в тому числі про пільги) потрібно, коли прийшла заявка на електронну пошту, протягом 30 днів, після отримиання заявки. Але мені нічого не приходило (в спам так само дивлюсь). Та й на сайті, там де мій профіль не виставлені пільги (я вже їх виставила), а заявку свою я редагувати не можу, не знаю точно що там, і я у черзі 112 (місць всього 70). Вони не перенесли пільг, але як я могла це змінити, якщо ці перенесання заявок на новий сайт були десь у квітні, сайт не добре працював. А після 11 травня вже не можна редагувати заявку.
    А друзі казали, що потрібно йти до завідуючої і йти у міське управління з документи. І вони виправлять таке. Їм таке завідуюча казала на всяк випадок (а у них все ок). Тобто якщо все буде добре, хтось у 133 (ми в цей подаємо) садку посунеться .
    Сьогодні йду до завідуючої
     
  3. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Ми сьогодні теж отримали смс-підтвердження про прийняття у ДНЗ ))) Франківський район), хоча на сайті наш район "ще в роботі". Бажаю всім отримати бажаний результат!
     
  4. merimeri

    merimeri Active Member

    І ми сьогодні отримали смс про зарахування в садок, Сихівський р-н.
     
  5. Sjanik

    Sjanik New Member

    Нам теж пройшло смс про зарахування) Не дуже сподівалися, бо положення було 69, а місць 48
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Шевченківський район - вже комусь приходили зарахування?
    На сайті пише що вже завершено...
     
  7. Talya

    Talya Well-Known Member

    нарешті! зранку о 10 год. ото стресу було 16 днів((
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    то супер...а в мене пусто - пора йти в садок...
    --- дописи об"єднано, 16 Червень 2017 ---
    @Talya в який садок, якщо не секрет?)
     
  9. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    А який садочок, якщо не секрет, бо я також в Сихівському, але ще чекаю, вчора в садочку сказали , що списків ще немає.
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Сьогодні прийшло. І тепер в мене шок, я зовсім не готова віддати дитину в садочок, переживаю, капці.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. merimeri

    merimeri Active Member

    Садочок №40.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    А ми не проходим(((, пільгове місце 1 і 2 відповідно. Третій садок - в який я стояла в черзі взагалі дітей не бере...Буду дзвонити в управління - питати...ех.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Sjanik

    Sjanik New Member

    Ми теж в 40) Може знаєте, бо не можу додзвонитися, які документи нести, чи потрібно зразу приносити медогляд? Бо їдемо на море на другий тиждень.
     
  14. merimeri

    merimeri Active Member

    В мене в повідомленні написано, що документи потрібно подати до 23 липня.
     
  15. Sjanik

    Sjanik New Member

    В мене теж. Але коли відкриваєш посилання внизу смс, то пише до 13 липня
     
  16. merimeri

    merimeri Active Member

    Мабуть, найкраще піти в садок і запитати в завідуючої.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. maavka

    maavka Well-Known Member

     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А якщо не зарахували, приходить якась відмова чи щось таке? Бо ми ніби проходили, але ото читаю, що в Шевченківському районі вже сьогодні отримали сповіщення, а в нас глухо(
     
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ми також отримали смс!
     
  20. halakinash

    halakinash New Member

    Здається не приходить нічого(
     
    • Подобається Подобається x 1