Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. kyca

    kyca Member

    В кого подібна ситуація і чк це пояснити?
    Зареєструвались в новорічну ніч у садочок в ясельну групу (це вже після усіх перенесень заявок з староі системи в нову!)
    Ми зареєструвались були 6, за пів року стали 17...як таке можливо хто знає?
     
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    Як варіант - ті, хто реєструвався раніше за вас спочатку вибрав інший садок,а потім перереєстрував дитину у ваш. Або поміняв пріорітетність у своєму списку і ваш садок став приорітетнішим. При таких маніпуляціях дата реєстрації в системі не змінюється, і в один садок ви можете бути, умовно кажучи, 19-ті, а поміняли садок і там вже у першій десятці.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  3. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    А якщо поміняти рік в який я хочу віддати дитину, бо реєструвала у молодшу з 2019року, а , наприклад, виникне потребу піти у ясельну в 2018р. Так можна? Час та дата реєстрації зберігається стара ? Хтось таке вже пробував тут?
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я пробувала. не зберігаєтся. Ви можете попробувати також - без проблем повертається все назад й порядковий номер також.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    почався "рух" в ел. черзі на 2018й
    були 1ші в старій системі. тоді в новій 2-3. нещодавно стали 5ті. сьогодні знову 4ті.
    приблизно раз на місяць роблю скріни тої черги. бо хоч старша потрапила в садок за чергою без проблем все одно не довіряю тій системі. в нашій країні можливо все, на жаль
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А в якому віці дитини краще починати цю гонку за місця в садочку? Нам 1 місяць. Ранувато? Чи ми вже все прогавили)?
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ні, не прогавили :), але 1 січня, як тільки бамкне годинник - раджу сидіти з ноутом й швиденько реєструвати ))).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    Дайте посилання. Там треба вибирати один садок, чи можна кілька?
     
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Головна
    Там можна обирати 3 садки і, при необхідності,потім змінювати їх пріоритетність

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Можна три. Я спочатку зареєструвала малу всюди в молодшу групу. Згодом виникла необхідність в яслі. Там вже звісно ж був інший порядковий номер. Але коли при потребі я в системі знову ставлю "молодшу групу", то місце таке ж саме, як при первинній реєстрації. Ну й так, пріоритетність садочків також можна спокійно змінювати, що є дуже зручно.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Щойно спробувала, дійсно дуже легко можна відредагувати і що мене також потішило що і в ясла в пріоритетний садок ми наразі попадаємо.
    Але я направду так як Ви і радите в новорічну ніч сіла за комп"ютер як тільки випила келих шампанського. Але був один нюанс, в 0.00 мене ніяк не реєструвало, мучила я той сайт 2год і опа 02.00.57 мене зареєструвало, але це в мене була така година, а в заявці стоїть 00.00.57 з чого я зробила висновок, що на сервері була вказана невірна година. Ось така ситуація була в мене :girl_wink:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Блін, ну то є нормально? Щоб отак в Новий рік сидіти і реєструвати? І то практично від народження. І як про це не забути)?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Заготуйте вже пляшку шампанського на Новий рік. Красиву листівку з нагадуванням прив'яжіть яскравою стрічкою до пляшки. Ну і нагадування на телефон... :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Серйозно, я так сиділа й реєструвала - в 00.25 (я ж не думала, що буде аж такий ажіотаж) - й мала була 25 чи 26
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    повірте, Ви не забудете. бо тоді такий ажіотаж у всіх соцмережах, що точно та й зустрінеться ця тема.
    отака нова новорічна традиція в українських мам :swoon2:
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Мені завідуюча казала, що в 2018р будуть реєструвати з 3го січня. "Щоб мами спокійно випили шампанського".
    Але краще 1го числа таки перевірити :acute:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ще дали час на "відходняк"))). Щоб раптом нічого не наплутали.
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    Як на мене, то вони хитрі. Припускаю, що минулого року були обізнані про різницю у 2 години і реєструвалися коли було потрібно, в той час як інші, намучившись з невдалими спробами, відклали то до ранку. Тому я б радила пробувати реєструватися і до опівночі і під час і після.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Це з народження треба реєструвати, чи в той рік, коли реально дитині треба йти в садочок ???
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    потім буде вже пізно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1