Електронна реєстрація у дитячі садочки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bree van deKamp, 16 Вересень 2013.

  1. kewa

    kewa Well-Known Member

    не проходимо в жоден садок :girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Всі прибігли реєструватися і сайт ліг.Це ж майже як ddos - атака :girl_crazy:. Багато звернень одночасно на сайт можуть "покласти" і сайт кабінету міністрів, а там певно краща і надійніша розробка...
    --- дописи об"єднано, 2 Січень 2018 ---
    Зовсім? Чи хоч умовно 55 з 50 доступних місць? Я не знаю теперішньої системи, ми цього року вже випускаємося з садка. Кожен же "забив" 3 черги, а піде тільки в один садок, то може ще посунеться?
     
  3. olromashka

    olromashka Active Member

    От ми саме на це і маємо надію. Я так само на держ замовлення в університет пройшла, бо документи подавали у 5 вузів, то черга посунулась.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Shapokliak

    ДНЗ № 181
    Положення:85
    Усього місць: 40

    ДНЗ № 175
    Положення: 117
    Усього місць: 22

    ДНЗ № 176 "Пізнайко"
    Положення:107
    Усього місць: 442018-01-02 09:14:57 2019

    Група раннього віку
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. olromashka

    olromashka Active Member

    ДНЗ № 159
    Положення:51
    (Що це?) Усього місць: 25 ДНЗ № 163
    Положення: 77
    (Що це?) Усього місць: 40 ДНЗ № 153
    Положення:53
    (Що це?) Усього місць: 25
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Shapokliak можливо і посунеться.але мені треба точно
     
  7. olromashka

    olromashka Active Member

    А точно Ви не будете знати, бо черга може посунутись як вниз , так і вверх ( ми от спочатку в 159 садку були 49, а тепер 51((( Тим більше, що батьки можуть переобирати номер садку аж до травня.
     
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    До речі, а частка пільговиків вже врахована?
    Ось наприклад є група на 25 дітей, пільговиків має бути 20%, тобто 5 дітей. Тобто не пільговики йдуть починаючи з шостого місця? Чи з першого, і якщо зареєструються дітки з пільгами, то вся черга посунеться на кілька позицій?

    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
  9. olromashka

    olromashka Active Member

    Я от тут сиджу і думаю, чого ми так далеко по черзі в перші хвилини реєстраціїї?? А тепер в мене таке от питання назріло: ми от народились в лютому 2017, але є діти, які народились з жовтня по грудень ще 2016 року. То виходить вони ще минулого року зареєструвались в нашу групу і не чекаючи 2 січня потрапили в ясельну групу садочка.
     
  10. phobika

    phobika Well-Known Member

    Хм, схоже на те. @Siania в вас дитина осіння, правда? Це може бути відповіддю на ваше питання вище.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    Таке цілком можливо. В мене, наприклад, дочка народилась в листопаді 2015 р. і я змогла 1.01.2016 зареєструвати її в ясельну групу на 2018 р. Моя подруга народила в березні 2016 р. і змогла зареєструвати дитину тільки 01.01.2017 також в яслі на 2018 р. От в цьому велика недосконалість цієї системи

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Дівчата, а що робити якщо ми народилися 31.12? Зареєструватися не можу, бо свідоцтва про народження ще нема((


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Отримувати свідоцтво і реєструватися, можливо наступного року. В ясла записують тих, кому на 1 вересня буде вже повних 2 роки. То Ви можете хіба на вересень 2020року?
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Siania, то певно через те, що і в нас. Нам ще не буде 2 роки станом на 1 вересня 2019 року. Змінила не 2020, то все добре, маємо прохідні місця).
    Тепер питання до знаючих:
    Що робити далі? Ми маємо прохідне місце в той садок, що хочемо. Станом на 1 вересня 2020 року нам буде без місяця три, а повних два роки. В яку групу ми попадемо і як "закріпити" успіх? Нести якісь документи? Чи можуть нас якось посунути до низу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Melian

    Melian Well-Known Member

    Поки ви нічого зробити не можете і ваш номер в черзі може рухатись вверх і вниз. А вже в червні 2020 р. Вам має прийти смс з підтвердженням того в який садок ви пройшли і тоді вже треба буде подавати документи. Це якщо до того часу правила прийому не поміняються

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Siania

    Siania Love Life

    Так, так, мені вже тут підказали! Дійсно, я поставила 2020 рік, і все получилось. Ми 8 з 22. Повезло, що народились восени, виходить. Дурна схема!
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нам вже і ще не актуально поки, але спостерігаю за ажіотажем в ФБ і тут з тою реєстрацією і не розумію: якщо вже ввели обмеження по часу, то чого не зробити реєстрацію за рік до планованої дати початку відвідин садка? Наприклад 1 вересня 2017 року відкривати реєстрацію на 2018 навчальний рік. І батьки вже +- по своїй дитині і обставинах розумітимуть чи хочуть вони в 2 роки давати дитину в садок, чи в 3 чи в 4 (бо то вже буде тодлер а не новонароджена дитина, вже +- видно характер і особливості дитини), вже більш ясно буде і решта нюансів - місце проживання, вихід на роботу, поява мелодших дітей, чи навпаки вже обрана школа для старших... бо ж за 3 роки кууупа всього може змінитися. Ну і реєстарція за рік до навчання зняла б питаня і урівняла дітей різних місяців і років народження. Кому б то таку думку підказати-написати? :)
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Akina, в мене деколи таке враження складається, що в нас закони та правила придумують якісь віртуальні люди, які відношення до звичайного життя не мають). Абсолютно з Вами згідна! Вважаю оту реєстрацію в садок з моменту виписки з пологового абсолютною дурнею. Таке придумати могла людина, яка не розуміє взагалі, що в житті усе змінюється).
    Наразі ми зареєстровані, а що буде далі аж самій цікаво).
     
  19. Merry

    Merry Well-Known Member

    Комусь в управління освіти в міській раді))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Вийшло зараєструватися близько 11...була зла і не добра,але добре, що хоч так. Піде моя малеча в 2020 році в садок!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk