Геловін за чи проти?

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем yakna, 30 Жовтень 2011.

?

Це для Вас свято?

  1. Так

    7,3%
  2. Ні

    92,7%
  1. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    а на новий рік ви кого вшановуєте і чи йдете до церкви?
     
  2. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Я особисто не полюбляю це свято, я б краще внесла в наш календар "День подяки" воно має дійсно хороший глибокий зміст, а змісту "Хелувіну" не розумію.
     
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Дівчатка, що ви усі такі серйозні :girl_in_dreams:. Що поганого у тому, якщо друзі та їхні діти , одягнуться у жартівливі костюми, пограють у ігри та отримають у подарунок солодощі ?
    Якщо я одягнула костюм відьми, то усі сприйняли це як жарт, і те, що мені дуже пасує чорний колір :girl_wink: . І нічого більше.
     
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Невже ніхто в дитинстві не любив "страшилок" про чорні руки, червоні очі та руки, що вилазіть зі стін? :):):) Чим Хеллоувін не привід так само повеселитись? Чому обов"язково має бути це
     
  5. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    І дійсно, чого падати "на умняк?" (як виражається один мій знайомий):girl_haha:.Якби завтра вас усіх запросили на маскарад і попросили перевдягнутися, то не думаю що хтось почав би шукати у цьому якийсь зміст чи підтекст. Просто би подурачилися і все. Гарно провели би час.:yahoo:
     
  6. Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Новий рік - нерелігійне свято.
    Тому і питала, що це свято значить для вас. Що святкуєте? Банально, але за що піднімаєте тости?

    Я спокійно сприймаю святкування таких "мирських" свят, як Новий рік, День студента, 8 березня, День молоді, День закоханих, День білявки... Тут принаймні зрозуміло, що святкуємо, кого слід вітати, і за що пити.
     
  7. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Чесно кажучи я також не розумію, що саме святкується... Тому не розумію навіщо вносити Хелловін у наш календар. Але якщо хтось має бажання його святкувати, то будь-ласка.
     
  8. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    І я не розумію цього свята, взагалі неприємно бачити вампірів, відьом і всіляку нечисть. Це ж схоже на якесь, якщо не шанування, то закликання нечистої сили. Загалом тішуся, що у нас це свято не таке популярне як в Америці і вертаючись ввечері додому я не натрапляю на усяку мару.
    Вважаю, що у нас достатньо своїх свят і наші традиції нічим не гірші, просто ми про них навіть не знаємо (я і про свята і про традиції).
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

  10. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    ГГГ, а мы сегодня с мужем гуляли по центру - я лично много позитива получила))) Особенно от мрачно-готичного вампира с мантией из маминой-бабушкиной полупрозрачной шифоновой шали. Очень жалею, что никуда сегодня не выбралась ))
    А вобще отношусь спокойно и местами с удовольствием)
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    "Якщо довго дивитися в темряву, одного разу вона може подивитись на тебе". Я проти.
     
  12. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Я також би хотіла кудись на таку вечірку попасти, сто років не була на таких маскарадах. Та ми робимо трішки домашнє свято з малою. Кожного року вирізаємо разом гарбуза- малій велика потіха. Підростем і тата будемо лякати в різних костюмчиках..
     
  13. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    ОМГ. При чем тут костюмированная вечеринка? Или тут кто-то празднует со спиритическими сеансами на кладбище и прочей лабудой? :)
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Мені по барабану чи святкує хтось це свято чи ні, я не святкую. Хоча подобається, як в Америці люди прикрашають свої будинки, вдягають костюми. Весело, одним словом.
    Але я звикла, що першого листопада ми з батьками щороку ходимо на цвинтар і запалюємо там свічки, щоб вшанувати пам"ять померлих родичів. Хоча не знаю, чесно кажучи, чи то має якесь відношення до Хеловіну . Напевно ні
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Василія Великого, а ще святкуємо Обрізання ГНІХ. ;) Правда, ми на іншому календарі живемо. Українці в Україні все те саме святкують на неповні 2 тижні пізніше.


    Для мене Геловін - не свято. Хоча за комерцією воно стало в Гамериці другим після Різдва, бо нарід купує декорації й готується майже так само, тільки нема стресу з подарунками.
    Старшого ми ніколи не пускали збирати цукерки, а цього року він дуже просився, то пустили. Костюма він не мав, бо вирішив іти в останній момент, то вбрався у свої лашки різні з макквіном і так ходив. :xaxa:
    Тут неможливо бути геть проти свята, бо все одно через дітей якось піддаєшся. Однак ми просто ставимо чітку позицію: не перебиратися ні в яку нечисть. У Церкві дітям те саме радили. Здавалося б, у нашій традиції теж є перебирання в нечисть (вертеп), однак різниця дуже суттєва, бо тут це якась насмішка над смертю суцільна, втішання образами зла, а в вертепі ті образи є, аби показати перемогу добра й світла. Так що ми своїм дітям будемо дозволяти перебиратися лише на позитивних персонажів. Ніякого зла й нечисті.
    Ну, але виникнення його як перенести в українську культуру? Я щось важко собі то уявляю.
    Не має. Так святкується день усіх святих. На заході він переплетений із Геловіном, бо накладали календарі, щоби люди то перестали святкувати (щось типу Купала), але ніц не вийшло.
     
  16. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    З рештою, кожен бачить в цьому святі те, що сам хоче бачити.
     
  17. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

     
  18. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    А я згідна з цією думкою:
    - це треба....як то кажуть "всі традиції "важны", всі традиції "нужны"" :)
    Тобто це гарний привід влаштувати вечірку, зібрати друзів.....

    Хоча у нас дійсно не без оцього:
    Тобто часто "чужі" свята розрекламовані більше за наші рідні....наприклад водіння Маланки.....Тому не цуратись правильно, але і про своє теж не забувати!:)
     
  19. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Думайте, що хочете, а забава в нас вийшла що треба!!:girl_cool:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    вчора, для прикладу, в Ужгороді був поминальний день, на цвинтарях палили свічки, молились
    якось тяжко собі уявляю
    в такий день
    тому і не святкую взагалі, свято чуже і ще й відбувається під час/напередодні поминального дня, це прям як у страстну п'ятницю робити дискотеку