Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    То дуже файний гурток. Не знаю, як зараз, але довго вела його Оксана Копак -- дітей дуже любить і гарно працює з ними. Залучала їх до різних літературних конкурсів, турбувалася про публікації, зорієнтовувала, що варто читати. Гадаю, що не пошкодують ні батьки ні діти.
     
  2. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А хтось щось знає про танцювальній клуб "Фокстрот", що на Сихові, в приміщенні якоїсь школи (не пам'ятаю номер). Знаю лише, що там бальні танці, а з скількох років -не знаю.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Були вчора на лижній школі на Кайзервальді. Нашого тренера не було, а всі інші були зайняті, тому мусили чекати, як звільниться тренер. Але все одно було класно - ми вже навчились потрохи обїжджати пластмасові кружки, і трохи гальмувати.А ще їхати і підстрибувати, щоб дитина відчула лижі, то так смішно. Але найголовніше що півтори години дитина займалась і не нила, що втомилася. Підемо ще сьогодні.
     
  4. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Гуртки для дітей

    скиньте контакти Жевжика в приват хто має
     
  5. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    напишіть до Христка в приват :)
     
  6. Tratata

    Tratata Active Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчата хочу запитати, чи зараз провдиться набір діток 4р. на гімнастику чи танці (район В.Великого, Наукова, Хуторівка). Хочеться ще чимсь займатися окрім садочку, а то в мене скоро на слова - "ходім побавимося" алергія буде:girl_in_dreams:
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    це в приміщенні сш№90, вул. ант-давидовича. Діток приймають з 5 років., декілька знайомих водять туди діток-задоволенні, але як на всіх бальних бракує хлопців
     
  8. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    В центрі "Родина" на Городоцькій здається з березня почне діяти театральна студія для діток 3 - 5 років. Зараз є для старших діток. Ми пішли на їхнє заняття зі своїми 3-річками , то керівник студії була в захваті від їх безпосередньості і вирішила розпочати окремі заняття з меншими дітками. Заняття здається будуть у вівторок та четвер увечері (десь на шосту).
     
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    У нас там в ці дні якраз гімнастика на 16:00, то будемо лишатися ще й на театральну студію!
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а можна детальніше....що за гімнастика? з скількох років, і де це смае знаходиться( городоцька велика:))
     
  11. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчатка, не кидайте тапками ...багато читала про студії раннього розвитку: де РЕАЛЬНО є групи з 1 рочку???? можна і в приват написати, бо ми вже хочемо десь походити ( можна і в групу з 1,5, бо Ярко вже прекрасно ходить, трохи говорить, все розуміє)
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Городоцька-319а, то є фонд Св.Володимира (центр "Родина"). Там по вівторках та четвергах о 16 годині проводиться віршована гімнастика для діток 1-3 роки. Є ще групи 3-5 та 5-7 років, але по яких днях вони займаються, я не знаю. Тел. фонду 240-18-02, можете розпитатися детальніше.
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    о,тільки зайшла сюди щоб спитати про цю "Родину".Вчора телефонувала до них,то глухо. Спробую сьогодні. Розповідали мені.що там ніби непогано,ціна була від 50-70 грн в місяць. Може хтось щось чув про них детальніше?
     
  14. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    я теж вже другий день телефоную, ніхто не бере слухавки, ні зранку ні по обіді. Якщо хтось ходив вже то напишіть, хочу піти з меншим на віршовану гімнастику.
     
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Подзвоніть тоді Оксані, яка власне веде віршовану гімнастику. Стукайте в ПП, дам її моб.
     
  16. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дзвонити в "Родину" вартує після 11.00, бо там тепер заняття починаються на 11.00.Цей тиждень там всі були дуже заклопотані провеленням для дітей з Гармонії "Свята зустрічі Зими та Весни ", свята проходили вчора ввечері для другої зміни та сьгодні зранку для першої. То тепер уже мабуть зможете додзвонитись. Які гуртки там є я писала в 119 дописі, якщо ще щось цікавить, то можу запитати, бо воджу туди малу по понеділках і четвергах в "Гармонію" і по четвергах до логопеда. А тепер збираюсь з 1 березня водити ще і на новостворену театральну студію для 4-5 річок
     
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Якщо не важко, напишіть, будь ласка, в який орієнтовно час проводяться ті заняття, який мінімальний вік дітей, і , зокрема, щодо школи "Гармонія" - в котрі саме години, дні проходять заняття, який вік дітей і чи можна ще записатись в цю школу? (які для цього умови)
    Дуже дякую наперед за будь-яку відповідь!
     
  18. arad

    arad New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    арт-студія дітям від 4-ох років, на "південному" !! ліплення з глини, аплікації, витинанки, живонис а також театральний гурток!! заняття проходять ввечері. якщо когось зацікавить можу скинути телефон:girl_spruce_up:
     
  19. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Школа "Гармонія" має три рівні - для 3- річок, 4- річок і 5- річок. Моя доня ходить в групу 3-річок . Заняття є в 2 зміни - зранку і ввечері, коли зручно батькам. Ми ходимо зранку - від 11.00 до 13.45. У нас у понеділок англійська мова, музика і розвиток мовлення, а у четвер - математика, англійська, малювання. Правда, не скажу що насправді дитина отримує знання, швидше це , як у нашому випадку, для звикання до дитячого колективу - якщо дитина не ходить у дитячий садочок. Ми записувались на початку літа, але групи формували десь у вересні, а потім у грудні обєднали 2 групи трирічок, бо багатьом батькам видно взимку важко возити дітей, та й діти хворіють. Зараз в групі записано щось коло 15 діток, а було на заняттях у четвер 6.Пробуйте дзвонити, чи запишуть. А якщо не дозвонитесь , то пишіть, я в понеділок запитаю, тільки скажіть - вам якиа група, вік дитини, і яка зміна?
     
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ми реально ходили з року на Батальну, але перевелись в старшу групу, бо моє непосидюцтво не витримувало ритму заданого вихователем для молодших. Заняття до півтора року відбуваєтьс яраз на тиждень, пізніше двічі на тиждень.