Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ми займаєемося в "проліску" 2-4роки.
    заняття 2 рази в тиждень - середі і субота 11-13год.

    ліплення з пластиліну, загальнорозвиваючі заняття (типу з чого складається курточка, що їсть білочка, розмальовування того олівцями), малювання. теоретично заняття по 35хв, але за вами ніхто не слідкує і з секундоміром не сидить, дитя може дивитися на рибки, може ліпити поїзд замість баранчика, зелена голова замість білої, будуть слідкувати тільки щоб не ламали олівці, не кидалися пластиліном. щось навчити-навчити там не намагаються, там скорше подають інформацію, ото якби я вам розказувала.
    найкраще пластилін - там жінка вас як групу фактично веде, дуже позитвна, може розбалакати дитину. на малюванні "художника" теж обожнюють, малюють динозаврів) на рзагальному трошки важко діткам сконцентруватися, бо там багато іграшок) але все це можна доробити вдома, якщо хтось хоче, ксерокси дають) там ніхто не переймаєтьтся, якщо ви недоробили, пішли з заняття, пропустили щось і гризете в коридорі булочки. дітки різного віку, вони між собою на "перерві" намагаютьсяя гратисяя і хвалитися, і загалом по-різному контактують.

    внесок на рік 115грн - то власне на роздруківки, олівці, трошки пластиліну, пензлики, бо загалом пластилін і гуаш треба мати свої, дуже багато йде. було свято осені - просили вивчити віршик, гарно вдягнутися (то за бажанням, яяк і розказування віршика, не всі хочуть, мам не перевіряють)), здати 10грн на заправку бульбашкової машини і яблука-горішки - вони потім то успішно згризли. була вистава про дорожній рух якась там специфічна, то теж здавали 15грн.
    мами постійно з дітками, "працюють" разом з дітками, бо є такі, що не говоряять, бояться черепашки і тд, не можуть розкатати пластилін.

    малому дуже подобається, бо з пластиліну виходять іграшки, він ними потім довго грається. роблять 2д і 3д моделі, деколи буває глина, але випал коштує гроші, і в труша не часто хочуть брати.

    про бруд - я не переймаюся настільки. по-перше, там багато тварин і рослин всеердині, їх можна годувати, в туалеті чисто, на скільки може бути при тому, що то не нова сантехніка і старші діти користуються ним самі, але воні нема, хоч не так як вдома. в підвалі, де акваріуми, трошки є плісняви, я принаймі її чую, але не бачу. воно мені не дуже відрізняється від садочка, який тут в нас на районі по стану і чистоті, тому я не переймаюся. мені перевага в тваринках навпаки і відсутності ковролінів і давки на мозги розвиваючих занять, які націлені на результат , бо тут інше, просто люди не те що захоплені-захоплені роботою, а їм подобається там бути)

    там ще є група для діток 4-6 років, і садочок 9-13год (з 4 років). також занятт для підлітків, але ми не вникали в деталі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І ми в пошуках гуртка для малого (7 років). Дитина сама пороситься на малювання. Може хтось порадить хороший заклад, можливо платний, район вул.Городоцька-церква св. Анни-Привокзальна-центр. На разі зупинили свій вибір на творчі студії Жирафа. В суботу спробуємо відвідати пробне заняття.
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    На Ліста є гурток, здається, державний, то дуже гарні роботи висять.
    А ми коолись ходили сюди - Творча студія Софії Огородник - погугліть - то дуже задоволені, там хороший рівень.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    За якою адресою знаходиться, на Гнатюка? І яка вартість навчання?
     
  5. xolod

    xolod New Member

    Куди можна дати дитину 3 роки на таці (можна зі співами) район Кн. Ольги?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Harmony

    Harmony Member

    підкажіть де знаходиться *пролісок*, може щось в інтернеті є про них?
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мова йшла про львівський дитячий еколого-натуралістичний центр на кубанській 12
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    прочитала у них фейсбук

    Відбувається набір у корекційну розвиваючу інклюзивну групу для особливих діток.
    Заняття в загально-освітньому середовищі, соціалізація, розвиток дрібної моторики, контакт з тваринами.
    Заняття відбуватиметься у ВІВТОРОК і П'ЯТНИЦЮ
    з 13:00 до 15:00 год.
    Вік дітей від 5-ти років.

    думаю, є ті, кому актуально.
     
  9. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Акробатика є на СКА, ближче до центру, здається, нічого немає. На Керченській ("Будівельни") є спортивна гімнастика і черлідинг. В СШ №34 - черлідинг для маленьких.
     
  10. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Ми ходили в Жирафу на йогу. Там дуже класно. Затишна атмосфера, дітям подобається. Але цього року складно возити ((, ми кинули.
    Дівчата, підкажіть де у Львові можна купити танцювальне взуття для дитини. Може є якісь спеціалізовані магазини, бо замовляти через інтернет ризиковано, раптом не підійде. Треба джазовки.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На вул.Петлюри є "Кришталевий черевичок", я там малій танцювальні балетки брала і бачила, що вони навіть шиють під замовлення взуття.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. something

    something Member

    Нам 4+ і думаю куда б дитину віддати, але так щоб встигати забрати її з садочку ( десь 18:30) і встигнути на якісь заняття. Хто куда водить дітей після 19 год?
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2015 ---
    Район Пасіної
     
  13. basia

    basia Well-Known Member

    вул. Костюшка 18 (частина магазину) і магазин Арабески на Коперніка ( номер не пам"ятаю - по парній стороні навпроти Молочного бару в подвір"ї). Вивіска на будинку є. Також є в Інтерсіті на Сихові- 1й поверх,ліворуч, за перукарнею.(Чешки,чоботи,бальне взуття)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Куди можна податись з непосидючим дівчиськом?!
    Думала на початок (бо нікуди ще не ходили) Babyclub, були на пробному. Ніби сподобалось, правда всидіти важко хоч дві секунди, але це лише одне заняття. ну і ціна трохи "кусається" чи то зараз нормально більше п"ятисот за 8 занять.
    Поділіться, може є ще якісь альтернативні місця?!
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    до когось в гості. бо дитина в такому віці хоче бавитися, а мама відпочити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Ми їздимо на Театральну на танці, веде наша форумчанка. Заняття в суботу і неділю на 11.00, мені подобається. Є дисципліна, ніхто по підлозі не катуляється, всі виконують танцювальні рухи в силу своїх можливостей, але працюють і стараються досягнути ідеалу. Великим плюсом є те. що групи по 4-6 діток і є можливість займатись з кожним індивідуально.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

     
  18. GIS

    GIS Well-Known Member

    дівчатка які є розвивалки тепер для найменших 1,3 ? р-н водоканалу,Центр. Знаю про Кузю.щось ніц толкового не нагуглила наразі. Може при церкві якісь є ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. In4a

    In4a Well-Known Member

    На Переяславській, 19 є "Baby Club".
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zhadana

    Zhadana New Member

    Привіт, а куди саме ви ходили в Бебіклуб? Я водила сина з лютого по червень на Вашингтона (це з 1,5 років до 1,9). Потім канікули. І вирішила туди не повертатися - не все мене влаштовує. Восени не вийшло зайнятися цим питанням, і ось зараз записала малого на пробне заняття до Кузі (на Саксаганського). Подивимося, як у них, чи буде нам до вподоби... Але багато схвальних відгуків в інеті.