Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. basia

    basia Well-Known Member

    Спробуйте Діти майбутнього в церкві Різдва Пресвятої Богородиці. В цій студії це все є. Крім того, при церкві працюють ще багато дитячих колективів з вокалу, танцю, навіть карате є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    теж дуже цікавить це питання
     
  3. buderus

    buderus New Member

    Доброго вечора...недавно дізналась про гурток рукоділля у Шевченківському районі...були вже два рази..спдобалось..раджу всім в кого дітки полюбляють клеїти, ліпити та робити речі своїми руками!))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. buderus

    buderus New Member

    Доброго дня..можу порадити гурток рукоділля...але він знаходиться у Шевченківському районі..моїй малій дуже подобається..)
     
  5. natalena

    natalena Member

    Дуже класна тренер -Марія Клуннікова в клубі Софія або аквапарку, в неї точно дитина навчиться плавати і дисципліна хороша, якщо треба дам телефон :)
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2016 ---
    Підкажіть, хто знає хороші сучасні танці, бажано в центрі, щоб були на професійному рівні.
     
  6. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Цікавлять відгуки про танцювальні колективи, які займаються в БДЮТ Франківського району (Наукова, 17). А саме- народні танці (бачу, що там 2 колективи народних: Ранок і Пролісок).
     
  7. magic

    magic Well-Known Member

    А мене цікавлять футбольні секції, бажано у Шевченківського р-ні, чи десь поруч.. Малий захопився футболом, а знайти нічого підходящого не можу((
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    А які там ще гуртки є?
     
  9. katkas

    katkas Well-Known Member

    От не скажу чи то секція, чи що. Але на Жовківській є стадіон, де часто можна побачити, як бігають футболісти в формі "Карпат" і дітей там бачила. Але не знаю, що там точно, треба гуглити. Район Шевченківський, але добирання туди, не дуже зручне, якщо маршруткою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Магік, щодо футболу - то в мене порада: давати найближче біля дому. У львові шкіл достатньо і кругом добре вчать. Повірте, є стільки футбольних агентів, що гребуть таланоаитих дітей навіть із глухих сіл у відомі клуби. Тому шукати щось престижнвше сенсу немає, бо як дитина талант -- їх самі знайдуть. В мене, наприклад, дядько -- директор школи фк львова. І всі дивуються чого я в карпати дала. Ну бо то біля дому! Повірте, у футболі знайомства не діють. Тут лише талант. А коли його побачать -- то вже не ви, а спеціально навчені люди будуть займатись вашою дитиною
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. magic

    magic Well-Known Member

    Я згідна. От, єдина проблема, що у нас в р-ні нічого футбольного знайти не можу((
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Де ? На топольній?
     
  13. AlisaSem

    AlisaSem New Member

    Доброго вечора, Дівчатонька)) підкажіть, будь ласка, чи ваші дітки займаються кроссфітом?? бо мій син пішов на пробне безкоштовне заняття в myGym, що на Липинського) йому там дуже сподобалося і просить купити йому абонемент, бо дуже хоче займатися. а то кінець навчального року, і я от думаю, чи то коли почнуться канікули йому брати абонемент, чи зараз, бо заняття 3 рази в тиждень, і хочу щоб все встигав)) + може хтось чув щось за кроссфіт, бо в
     
  14. Milena

    Milena Member

    Прошу підсказати хто куди водить малечу 5-6 рочків на заняття початок С. Бандери
     
  15. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Можливо хтось чув де займаються футболом на Стрийській (р-н Скайпарку)?
     
  16. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    На Антоновича (зупинка "Школа") є будинок дит.творчості Веселка, там повно гуртків
     
  17. Milena

    Milena Member

    Дякую, підемо туди, попитаємо))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. yakna

    yakna Member

    Дівчата, а я хочу залишити відгук про вокально-естрадну студію Руслани Калини, що на Мазепи 13а.
    Мій син рік відходив в її драматичний гурток. Найбільш неприємного і неврівноваженого керівника я за своє життя ще не бачила. При чому заняття веде молода дівчинка Ярина, але пані Руслана як директор постійно навідується до наших дітей і верещить (в прямому сенсі цього слова) то на дітей, то на ту Ярину. Навіть під час звітного концерту, коли батьки перед початком зайшли у зал, розташувавшись по місцях, вона не стидалася викричатися на них (а їх було чоловік 25-30), мовлячи чого це вони зайшли без її запрошення. Після виступу вияснилося що одні батьки платили за оренду, інші - ні (при чому ті що платили - суми викладали різні).
    Одного разу я вже не витримала і сказала що вона могла б говорити спокійніше, на що та просто вказала мені на двері, обумовлюючи тим що це ми в неї в гостях і вона розмовляє так як їй зручно і вона нікого не тримає. Від середини місяця вже видзвонюють за оплату наступного, а як діло доходить до відпрацювання пропущених з вини викладача занять, чи перед виступом, все дізнаємося в останній момент. Сьогодні в свою адресу я вислухала припущення про мою неплатоспроможність і певно через те я, цитую, "проблемна мама". Коли я попросила договір, який ми підписували на початку року, так як копії ми так і не отримали на руки, вона сказала що взагалі не знає хто ми такі і вона нас вперше бачить. Не хочеться розказувати всього того бруду якого я вислухала в свою і не лише в свою адресу з вуст пані Руслани.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Milena

    Milena Member

    Поділіться, будь-ласка, відгуками про Малу Академію Наук на Коперніка 42.
    Вчора там були, для шостикласника є гуртор інформатики (програмування) і робототехніки. Ціна доступна...а от чи є толк з тих заннять?
     
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Цікавить про Хелпн Дорон.
    Там є заняття для мацьоп десь від 3 міс.
    Хтось возив на такі заняття малявку 6-8 міс?- як враження?