Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. tuti

    tuti Well-Known Member

    Ми не возили, але в нашій групі є хлочик, який ходить з 4 місяців (нам зараз 3,9), то чесно не видно різниці між ним, і дітками які приєднались в 2 чи 3 роки. ІМХО, це можна розглядати хіба як просто якесь розвиваюче заняття, але не чекати якогось результату.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dobrafeja

    Dobrafeja Member

    Привіт) Цікавить інформація про Школу естетичного виховання Тайстра на Патона 7. Можливо хто відвідує, поділіться враженнями. Є хтось з району Скнилова, хто куди дітей водить? Дякую.
     
  3. Diana

    Diana мрійниця

    чула що пл. Петрушевича є гурток для дітей повітряних гімнастів на кольці. Можна детальніше координати, якщо хтось знає?
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2016
  4. tuti

    tuti Well-Known Member

    не впевнена, що це вони, але знаю є повітряні полотна для діток в Дорогі Карамельки, сайт тимчасово в розробці
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Oruslava

    Oruslava New Member

    Привіт ! Дівчатка, а чи часом не знаєте літніх денних таборів для школярів.Маю дочку 10 років.Канікули, треба десь подіти її енергію:girl_impossible:?
     
  6. Diana

    Diana мрійниця

    телефонувала, трохи дорого 2 рази в тиждень по 1 год. занять - 315 грн.
    Також дуже цікавить ігровий спотр для дівчинки 9 р., (волейбол, баскетбол, тощо)
     
  7. Oruslava

    Oruslava New Member

    Часом ніхно не чув відгуки про мистецький табір "Фора"?
     
  8. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Підскажіть де в районі Привокзальго можна дитину 3років здати на танці?
     
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    А вас яка частина району цікавить?:girl_wink: Якщо ближче до Шевченка, то трохи вище трикотажки відкрили студію. Там є різні танці. Беруть малявок. Сусідка водила на кілька занять - то була задоволена.
     
  10. Milena

    Milena Member

    Можу дати найкращі відгуки. Племінниця третій рік вже відвідує цей табір (міську зміну)
    Цьогоріч було лише 10 діточок. Надзвичайно пізнавально та душевно проходили дні;-)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. iruska

    iruska Well-Known Member

    Дівчатонька!Підкажіть, будь ласка, гурток з акторської майстерності чи драматичний для дитини 9р. В р-ні Вол.Великого, Кульпарківська,Наукова.Дякую!
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в будинку дитячої та юнацької творчості на Науковій є такі:
    "Діти Землі" - дитячий театр
    "Відлуння" - гурток театру поезії
    Гурток сценічного руху.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Дівчатка! Чи хтось щось чув про Школу сучасного та академічного балету на Чайковського? Чи водили туди дітей? Які враження?
     
  14. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Як я розумію, ця школа тільки починає свою діяльність з вересня, як альтернативна до Державної хореографічної школи. Думаю, програма буде дещо подібною до державної, але з новаторськими напрямками. Буде платною, але навесні з сумою оплати ще не визначились, казали, що залежно від кількості учнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    О, дякую! Сподіваюсь, там ставлення до діток буде лояльніше, ніж в державній, бо судячи з відгуків знайомих там дуже "жорстко", моій малій таке не піде.
     
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Підкажіть якісь гуртки для дівчинки 6 років (танці, малювання, спортивні...) в районі Стрийського ринку, але є одна умова - щоб можна було водити на 18:00-18:30 і пізніше.
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Каляки-маляки на вул. Вітовського
    Басейн там же.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А там на Самому початку Стрийської по правий бік (якщо ст ояти задом до базару) -- є УДЮМК. Не знаю, які там напрямки, але там точно
    а) класно (бо знаю дуже багато дітенй, які ходять в УДЮМКи (мої ще ні. вони ітак на багато секцій ходять. А туди вже відправлю, коли самі будуть до школи ходити)
    б) безплатно
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    про це я знаю, цікавилась там танцями, але нажаль мені не підходить години, мені через цей нюанс практично ніякі гуртки не підходять:girl_cray:
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    у напрямку Ш. Руставеллі чи по Стрийській?