Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Kryhitka S

    Kryhitka S New Member

    Моя також на все хоче - і на танці, і на гімнастику, і на малювання))) Сихів нам трохи задалеко(... Шукаємо щось в районі Південного...Єдине, що знайла в цьому районі - це СК "Грація"...Але реальних відгуків про них не чула...
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Працює вже достатню кількість років.
    Доволі непогано, з мінусів - душна роздягалка, шафок на усіх не завжди вистачає.
    Сама гімнастика - залежить до якого тренера попадете і як ваша дитина відноситься до навантажень і дисципліни. багато діток відсіюється протягом першого півріччя.
    Мря дитина "втекла" після того як почали робити розтяжки, цей напрямок не її. А багато діток ходить із задоволенням.
    Дуже все індивідуально, мусите спробувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Ми там на змаганнях кілька разів були, роздягалка ніби велика, ніби й багато шафок, але якось тіснувато (правда не знаю, скільки там дітей займається).. Знайома туди водить свою дочку, але каже, що не в спорт. цілях, а чисто для здоров'я та фігури).
    Ще однієї знайомої дві дочки ходять десь в тому ж районі Виговського в "Галеон-1", пошукайте цю школу...їздять на змагання, ніби задоволені.
     
  4. Kryhitka S

    Kryhitka S New Member

    Дякую) Про Галеон-1 щось в неті інформації не можу знайти...Знайшла про Галеон на вул. Руській та на Сихові (Довженка)...
     
  5. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Це одна спортшкола, на Сихові вони орендують зал.
    Другий клуб, той що "1", знайшла лише в Вк (як не прикро, але діти сидять у Вк переважно, не слухають, що то рос.). Можете в групі спитатись, де саме вони займаються.
     
  6. Kryhitka S

    Kryhitka S New Member

    Дякую!
     
  7. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Хочу завести доньку на пробне заняття - як то найкраще зробити? коли і до кого підходити, не підкажете?
     
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Галеон раніше час від часу займався в "Грації" і в 46 школі. Де зараз - не знаю.
    --- дописи об"єднано, 1 Вересень 2016 ---
    Моя відзаймалася в "Грації", а точніше в "Галичанці" (там 2 клуби в одному залі) 3 роки і покинула, перейшла в черлідинг )).
    В принципі, тренери в обох клубах непогані, але зайвий раз дитиною займатися ніхто не буде, хіба що за окрему плату.
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Дівчата підкажіть де є технічні гуртки, цікавить авіамоделювання.
     
  10. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    По вул Франка є цілий центр, там купа гуртків таких і радіокерування, і авіамоделювання. Це через дорогу від дитячої залізниці, де станція Паркова, не знаю точний номер, десь Франка 135, біля них ще є натуралістичний центр.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Вирішила написати про студію "Винахідник". Мій старший вже давно просився. Сьогодні пішли на пробне заняття в групу "Наука і технології" (50 грн) Насправді все дуже банально, роздали дітям конструктори, інструкції, трохи поскладали за тою ж інструкцією, подивились мультик, побавились. А вартість одного заняття регулярного 120 чи 130 грн. Подумали і вирішили, що з таким успіхом можна і вдома поскладати.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчатка, xто водить дітей на танці в білу пантеру, це щось варте уваги? (xочу старшу записати на сучасні танці, от біля мене відкрилась біла пантера)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Ми ходимо на початкову робототехніку то вони складають і програмують і ці набори по яких вони працюють коштують декілька тис грн. Моя дитина задоволена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    В них в неділю був день відкритих дверей. В мого Ромчика очі розбіглись від захоплення. Це його стихія. Хоче вчитись всьому і вже.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    @cjomcjomka (і не тільки), хочу про бальні танці спитати. Хочу малу туди дати. То 1 клас. Якраз сьогодні йде на перше заняття. Чи не буде їй нудно у такому віці? У нас ще в школі народні є. Може там веселіше? Бо от загалом я не хочу, щоб дитина ходила на народні. Оті хороводи і гопцаца -- то не для мене. І професійно мені не потрібно, щоб дочка займалась. Просто, щоб вміла пару танців танцювати. хоча б ази. Десь там потім у таборі фраєрнутись на дискотеці. Чи то ще зарано? Кажуть старші, що вони там три танці до 12 років вчать. То що робити: народні? бальні?
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. tuti

    tuti Well-Known Member

    а як називається? можна якісь контакти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    подивитесь по ній, всі діти різні. Може і захопитись, а може - і ні
    я вперше спробувала бальні танці в 7 років (мама привела спробувати) - не "вкурила". А коли йшла на танці в 15 за власним бажанням, то зовсім інший антураж був.
     
  18. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Доброго дня!
    Може хтось порадить... Донька дуже хоче спробувати навчатися у вокальній студії. Але не в музичній школі. Де у Львові є такі гуртки чи студії? Бажано в районі Привокзальної.
     
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Чи є у Львові секції з легкої атлетики? волейболу? інші види спорту, крім силових, плавання та шахів?
     
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В нас аналогічно. Лише син ходить вже на " Робототехніку 3.3". Задоволений, минулого року брав участь в обласних олімпіадах.
     
    • Подобається Подобається x 1