Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Знайшла:
    Вокальні колективи для дітей

    · Зразковий вокальний ансамбль «Намисто», керівник Марія Сергійчук;
    · Ансамбль бандуристів, керівник Наталя Сайко
    · Студія естрадного вокалу «Подих весни», керівник Ганна Кривута


    Ще є на Антоновича, Центр дитячої творчості "Веселка"(вул. Антоновича, 47)

    При Центрі дитячої творчості «Веселка» діють:
    Ґорґани, ансамбль народної музики і танцю
    Народні танці, пісні та фольклор Карпатського реґіону - Приймаються діти з 6 років.

    Писанка, ансамбль пісні і танцю
    робота гуртка полягає у вивченні пісенного (обрядові, народні пісні) та танцювального (народна хореографія всіх регіонів України) мистецтва. Приймаються діти з 4 років.

    Калинонька, ансамбль бандуристів
    Приймаються діти з 7 років.

    Гурток духовного співу

    Приймаються діти з 4 років.


    Ще завжди при церквах організовують хори дитячі (або й інші гуртки) - варто поцікавитись
     
  2. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Дякую за інформацію.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, порадьте мені щось на мазепи, чи поблизу. Синочку рік і вісім міс. Хочу його десь трошки поводити. Все нормальне що знаю від нас далеко (((
     
  4. zirka

    zirka Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  5. zagylala

    zagylala New Member

    Підкажіть куди можна водити дитину 2 рочки район ц.Анни-Скриня. Щось з бюджетного варіанту, бо Монтесорі для мене задорого, а з приходом холодів прогулки прийдеться скоротити(
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Дівчатка, є хтось тут повязаний з пластом? Невже хлопчикам справді так важко потрапити в пташата? Ми вже другий рік намагаємся. І контакти наші брали, і назвонюєм по всіх можливих телефонах, і ніяк. Буду вдячна за будь-яку інформацію.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми вже теж не один рік пробуємо. І поки тихо). Правда, ми вже по віку переходимо у старшу групу, тому кажуть, що шанси збільшуються). Хоча маємо і друзів-пластунів, і знайомих. От так.
    --- дописи об"єднано, 21 Вересень 2016 ---
    А ще мене цікавлять футбольні секції у Галицькому, Личаківському районах для дітей 2010 року народження. Хтось кудись ходить? І чи є такі, що ходять у "Покрову"?
     
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

  10. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Ripka, Ви дізналися щось про "Білу пантеру"? Там є народні танці?
     
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дізналась, ми вже 2 заняття були. Для молодшоі там тільки бейбі денс, з 5 років йде класична хореографія (типу балетноі підготовки). Старша пішла на хіп хоп, планує ще піти на модерн-контемп. А взагалі там різних напрямків багато, але народних нема. Ще є бальні, брейк денс, східні, джаз фанк. Крім того є для дорослих: бачата,латина,сальса, кізомба,зумба, стріппластика, тверк. Короче, танців до кольору, до вибору.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Хтось щось знає про комп’ютерні курси Гранд? Бо дочка хоче, а після невдалого досвіду з театральною студією не хочеться знов марно гроші викинути.
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Мій старший ( 6 клас) ходить другий рік. До самих курсів зауважень нема. Тільки чи конкретній дитині буде це цікаво ( наприклад, переустановка віндовс). Мій ходить з задоволенням, каже, що "прікольно", після курсів сидить не в іграх, а працює з програмами, про які дізнався.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчатка, цікавлять мене такі гуртки для дітей 3,5 та 5 рочків: народні танці, вокальні студії, малювання.
    Чи є щось таке варте уваги в районі Мотозаводу?
     
  15. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Советую бэйби клаб в Интер сити. Я очень довольна занятиями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    де та Пантера знаходиться?
     
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мисливська 29, за 75 школою
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. idaryn

    idaryn New Member

    Знайшла для дітей гурток моделювання і декоративного оформлення одягу . Він починає працювати в центрі. Головне, що безкоштовний. Там і вишивка і рукоділля.
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б сама на такі пішла). А ще цікаво б було у школі Креативу, що на Погулянці. Але часу на це нема(.
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ще таке побачила і сфотографувала, але поки не телефонувала. Може комусь стане у нагоді)[​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1