Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Муська

    Муська Well-Known Member

    Може комусь треба , район Привокзальної, дитячий гурток від 4 років(має досвід роботи 20 років).
    І текст оголошення:
    Любі друзі!
    Оголошуєм про додатковий набір діток віком від 4х рочків у групи раннього розвитку!!!
    Приходьте! У нас весело!
    Заняття проводяться у понеділок, середу і п’ятницю

    Від себе додам: дітки малюють , співають, танцюють, вивчають англійську, читання, рахування, логічні завдання і заг. розвиток. Знаходяться за адресою Чернівецька, 4
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2016
  2. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Дівчата і я шукаю танці для дівчинки 3.8 років. цікавить район Чорновола. І можливо хтось має відгуки про танці в палаці Хоткевича?
     
  3. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Мій синочок ходив туди десь у такому віці, але недовго. Йому хотілось щоб вже і зразу танцювати, а там була більше хореографія. Тому йому швидко набридло. Але багато дівчаток були ніби задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Розкажіть хто куди ходить на Левандівці, але після обіду.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    скажіть, чи є в когось дітки дошкільнята, які ходять на бойовий гопак? як це в них виглядає?
    мені заманливо, що дуже близько біля дому, але малий вже почав ходити на айкідо, і там мене все влаштовує - від тренера і залу, до того, як працюють з дітьми. але до СКА нічого не їде((
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у нас в садку є секція бойового гопака, тому на тренуваннях я не була. Але діти розповідали, що по-перше, епочинають і закінчують із молитви, так всі на одному коліні стоять. Грають там футбол, грушу боксерську їм приносять -- товчуть її. всякі там підсікання вчать -- це як елемент танцю. Ну не боряться і не б"ються, лише такі показові виступи. Я свою Віталінку на міні-міс Львова збиралась (ну і збираюсь, тільки все ніяк не зберусь)відправити, то в конкурсі талантів бачу винятково виступ бойового гопака. Хоча як пішли в школу, то вже на гопак мала не ходить. У нас в школі є секції, то тепер вона дзюдо, шахами і бальними танцями займається
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Я не знаю чи то так всюди, але в нас в садочку на бойовий гопак набирають тільки хлопців.
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну по-перше, у нас тренер дівчинка)
    По-друге, минулого року, коли ще Віталіна була в садку, то зходило пару дівчат, цього року самі хлопці. дівчат нема, бо не хочуть, бо в садку ще танці з"явились, і дівчаток все ж більше на танці. А ще одна із причин, чому нема дівчат у нас зараз та й хлопців не багато -- ця гопачка наша ну дуже скромна. Я сама секціями цікавлюсь, але ж є батьки, яких треба інформувати. А інформації немає. Отак ходе 5 -10 діток -- і добре. А я вважаю, що в садку, де більше 300 дітей, можна більше охочих знайти. Тим паче плата не висока -- 100 гривень (то двічі в тиждень)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kiea

    Kiea New Member

    Підкажіть, будь-ласка. Можливо хтось знає, чи є у Львові такий гурток, де діток навчають робити вироби з дерева? Синові 7 років і дуже любить майструвати. Сам просить мене записати його на гурток, де виготовляють "лавочки, стільці, шкатулки..." - його слова. Можливо, щось наближене. Буду дуже вдячна за поради.))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Є студія Сверлик, але там тільки з 9 років. Мій син ходить на авіамоделювання в Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді на Франка, і я там бачила такі учнівські роботи з дерева на виставці. Можете туди задзвонити.
     
  11. Kiea

    Kiea New Member

    Дуже дякую, глянула їх сайт - дуже класно, але дійсно тільки з 9 років
     
  12. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я ходила в студію "карамель" на пілон, і там теж діток навчали. Але "з нуля" сенсу йти немає. Всерівно дитина повинна займатись або художньою, чи бодай спортивною гімнастикою -- і тоді із базою вже можна на пілон
     
  14. DvOiChKa

    DvOiChKa New Member

    Ми ходимо в Палаці Хоткевича на сучасні естрадні танці в Зразковий ансамбль сучасного танцю "Данс-клуб" вже сьомий рік. Керівник там хороший, шукає для діток всілякі конкурси, переважно за кордоном, колектив має багато нагород. Нажаль набір цього року вже не проводять, набирають у вересні. Дитина впринципі була задоволена до цього року, зараз в нас помінявся викладач і не з розумілих причин перестала ставити дитину у виступи і участі у фестивалях, вчора мала годину плакала, ледве заспокоїла її. Ще там є народні танці "Квіти України" теж багато подорожують, Керівникі шо в квітах що в данс клубі вимогливі. Кожного року на початку літа звітні концерти
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А я шукаю східні танці для дітей, бажано поближче до Наукової.
     
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Дівчата, а до вул Русових- Київська ближче які є гуртки- міні- садки для діток? Чи немає нічого?
     
  17. ashpektorova

    ashpektorova New Member

    з якого віку беруть на бойовий гопак? у нас також є бойовий гопак, так на сайті садочка160 пише, але ще не питалась чи є реально
     
  18. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    У нас казали що беруть молодшу групу. Яслі не беруть.
     
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ми ходимо на танці (бальні) увечері - 17.30-18.00 двічі на тиждень, тренер класний, малому дуже подобається. Якраз цього тижня матимемо перший виступ.
    Ще в тій же споруді (може, чули "Розумник" називається) є англійська мова - теж деякий час ходили.
    Якщо цікавить конкретніше, пишіть у ПП)
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас з 4х років брали.