Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Розкажіть, які є танці в районі Наукова-В.Великого-Кульпарківська. але не класичні. Цікавить для віку 4 і 7 років
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2016 ---
    А куди саме ходите?
     
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Розкажіть, чи є якісь спортивні і творчі гуртки типу йога, фітнес, якесь малювання цікаве для 3 років з хвостиком?) цікавить район привокзальна, центр. Можна і приватні, бо всюди щось попадаю лише на 4-5 років.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Хто може поділитись враженнями від гуртків для діток від 6 років на Південному?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    студія танцю Рестарт
    ми самі туди не ходимо, але з нашого класу дівчинка вже третій рік ходить -дуже задоволена
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. EVA myName

    EVA myName New Member

    Мамусі,шукаю гурток танцю(не народні і не бальні!) для донечки 3х років...можливо хтось водить на Погулянку?цікавить район Личаківської і поряд,дякую
     
  6. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    вул. Шолом Алейхема, магазин, здається, "Грація" - все для танців. (якщо від Городоцької до краківського - то по лівій стороні)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    напишіть, будь ласка, де саме?
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2017 ---
    теж шукаю.
    Хочу піти сюди Йога для дітей Львів
    https://vk.com/albums181735419 "Жирафа, студія дитячої йоги" плюс там є малювання. Менцинського,5.
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2017
  8. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Поділюсь своєю інформацією
    Центр
    "Цьомочки" - танці для найменших, від 2х років. вул. Листопадового чину,6, (Львівський будинок вчених). 272-68-53, 067-763-4876, 066-262-4476
    Ми ходили 2р на тиждень, на 16:00. Оплата була 230 грн.

    Львівська державна хореографічна школа. Балет. Дорошенка, 63 - ми ходили на кілька занять до Галини Павлівни. Донечці сподобалось. Тільки трохи жорстко викладач може "стимулювати". Разом з тим є позитив і любов до дітей. Перша частина уроку біг, стрибки, повороти, ходіння на руках (коли партнер тримає за ноги). Після перерви гімнастичні вправи, легка розтяжка. Мені сподобалось (мала можливість подивитись перший урок) Ходити можна у будь-які два дні на тиждень. Раджу обирати день, коли найменше діток. Оплата, здається 270 грн.
    Викладачів і залів є багато. Потрібно цікавитись і обирати, що вам підходить.

    Дитячий Мистецький Центр "FoRa", вул.Коперника 17 Дитячий Мистецький Центр "FoRa" - Головна сторінка 400-500 грн
    уроки з вокалу
    уроки з фортепіано
    театральна студія
    студія образотворчого мистецтва
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2017 ---
    Дівчата, підкажіть хороше навчання англійської для найменших 2 та 5 р
    Наразі Хелен Дорон розглядаю теоретично, якщо не знайду чогось достойного.
    Буду вдячна за відгуки!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    магазин називається "Овація"
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2017 ---
    Дівчата, підкажіть хороше навчання англійської для найменших 2 р . та 5 р. Район центру.
    Наразі, Хелен Дорон розглядаю теоретично, якщо не знайду чогось хорошого.
    Буду вдячна за відгуки!
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мої обоє ходять в Розумничку від Руни, вони є на Туган-Барановського. Для 2-х річки не знаю, а 5-річки цікаву програму мають. Якщо вам треба на результат, то в них індивідуальні заняття є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    @KOCHAM, є ще Кузя на Саксаганського.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    цікавлять групові заняття, донечці цікавіше з дітками :girl_smile:
    Дівчата, дякую вам за відповіді)
     
  13. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Ми ходили сьогодні на йогу для діток. Мені дууже сподобалось, хочу брати абонемент на місяць.
    Наразі заняття в суботу на 12:30, триває 1 год., коштує 60 грн. Карімати є. Одяг має бути зручний. Змінне взуття. Бо ми сьогодні ходили босі)))
    Якщо буде компанія - пишіть, може разом підемо.
    (якщо назбирається група, то заняття можуть бути і в будні)
     
  14. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Дівчатка цікавить хореографія, танці або гімнастика для 3років район Арсену (чорновола). Може хтось ходить або чув?)
     
  15. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Добрий день. Підскажіть будь ласка, моїй донечці майже 7років. Хочу водити на якийсь гурток спортивний, тільки крім танців. Район Привокзально базару.
     
  16. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    +++ Дуже хороший та результативний заклад. Мої діти колись із великим задоволенням туди ходили ))
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2017 ---
    О, і туди ми ходили. Куди ми тільки не ходили ))) Там дуже класний викладач п.Руслана. Малому дуже подобалось. І сама атмосфера в закладі якась... така домашня...затишна чи що ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Хтось водить дітей в Колібрі на Пасічній, 64?
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

     
  20. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Знаю, що вул.Замкненій була студія різьби по дереву ,називалась якось "Бородатий дід" ( може назву набрехала). Але чи є вона там зараз - не в курсі