Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Pomadka

    Pomadka New Member

    Дякую Тетянка і nalia за відповідь) В них просто пише набір з 4 років от я і подумала чи це не зарано ще, бо нам якраз 4.
    --- дописи об"єднано, 4 Вересень 2017 ---
    Скажіть, може ви в курсі, як шукаємо зал там десь пише середня група, молодша, початкова, то на наш вік нам треба зал в якому початкова? Чи кожен зал має всі вікові групи і можна дивитись той що нам ближче?
     
  2. tuti

    tuti Well-Known Member

    подзвоніть в аквапарк, в них там здається є групи вашого віку.
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Pomadka , у нас один зал, просто для різних груп - різний час занять. Найшвидше (від 16.00) займаються наймолодші, ну й в крок 1,5 - 2 години - наступні групи
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Хто водить діток в Спортлайф? Поділіться будь ласка враженнями. Хочу віддати туди в басейн (Сихів), дитяча карта включає і інші види занять, зокрема групові. Чи ходять ваші діти? Задоволені?
    У нас план гуртків на цей рік включає обов'язкове плавання і карате , далі на що буде натхнення.
    От думаю щоб не записувати в десять різних місць може краще відвідувати одне?
    І плавання змушує мене йти в Спортлайф.Чула дуже багато схвальних відгуків про дитячий басейн в Дельфіні, але там нам запропонували записатись аж на липень 2018:girl_impossible:
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а є десь у Личаківському районі, а ще краще у Винниках, шахи, англійська, щось розвиваюче для хлопців школярів?
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Знайомий каратист(серйозний такий дядько, чемпіон Європи і т.д.) не радив віддавати малого на бойові мистецтва до 9 років. Типу психіка дітей до того часу не сформована, а бойові мистецтва - та ще філософія. Я трохи повзнавала за то діло і наразі вирішили віддати Тео на плавання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Підкажіть будь ласка чи є десь в районі Сихова, бажано Санта-барбари, художня школа або малювання для дітей? (окрім 5ї художньої,яка біля верхнього Шувару).
     
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Школа народних мистецтв, Антоненка- Давидовича, 6, здається
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Можливо, не дуже по темі, але може хтось шукає для хлопчика гурток танців.
    Шукаю для своєї Соломії партнера -хлопчика 7-8 років (не низенького) який має бажання займатись спортивними бальними танцями. Займаємось в танцювальному клубі Естет на Кульпарківській.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чиї діти ходять/ходили в Викрутасики на Погулянці - поділіться враженнями? :girl_flag_of_truce: Бо ми, кажись зібралися до них всерйоз.
    Вже були на 2 заняттях - Владу дуже сподобалося. Мені (з уривків, що чула з-за дверей :girl_crazy:) теж. Чудово підходить нам наразі те, що там танці (1 год) + "хоровий спів" (30 хв), викладачі молоді і доброзичливі. Заняття три дні в тиждень (вт, чт) і субота (але не завжди)
    Я раніше більше схилялася до бойового гопака, але тут, наче колектив серйозний, навчають-тренують вимогливо, діти досить багато виступають і головний плюс - можна ходити аж до кінця школи якщо "піде", ну і наразі нам територіально підходить . Для старших хлопців обіцяють багато силових навантажень (що логічно, бо народні танці для хлопців то практично той же брейк-данс і акробатика лише під іншу музику :) ).
    Розкажіть ще про власні враження від цього ансамблю: + і - ?
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата поділіться відгуками про Центр дитячої та юнацької творчості МЖК-1 на Хуторівці 28, зокрема цікавить малювання, англійська та танці. Чи ходить хтось туди, який там рівень викладання і які ціни? Буду дуже вдячна за будь яку інформацію.
     
  12. Sveta konfetA

    Sveta konfetA New Member

    Дівчата, напишіть, будь ласка, контакти танцювального клубу Естет на Кульпарківській, так як номер телефону, який вказаний на їхньому сайті не працює(((
     
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Знайома водила малого на шахи десь у Винниках. При нагоді спитаю, куди саме, якщо ще актуально
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Актуально! Буду дуже вдячна!
     
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    243-18-18 у вас цей?
    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2017 ---
    050 540 6033 Лідія Григорівна
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sveta konfetA

    Sveta konfetA New Member

    Дякую за контакти, вчора стаціонарний номер не працював, а сьогодні я вже додзвонилась)))
     
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    шаховий гурток був у бібліотеці
    в Матволі - Englishland, Helen Doron
    ще є карате на Кільцевій
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    В молодшій школі №67 є вакансія вчителя на гурток шахів. Можливо серед ваших знайомих є люди які закохані в шахи і зможуть навчити дітей. Вміння і бажання працювати з дітьми це важливо.
    Як я зрозуміла потрібна педосвіта, хоча можливо в районному відділі освіти є інші критерії відбору. вул. Виговського, 34, тел.‎(032 )262-37-93
     
  19. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Племінниця ходить, 11 років, задоволена. В них там, як я зрозуміла, все серйозно і відповідально, вимогливі тренери, вони регулярно виступають, їздять закордон, коштом батьків. Навіть контракт підписували, вона в основному складі. Але думаю, це вже для старших дітей.
    Хороший гурток.
     
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    Якраз зайшла в тему питати хто ходить на бальні танці в "Естет" на Кульпарківській. мене взагалі цікавлять відгуки за "Естет" зокрема на Кульпарківській. Ми тільки пробуєм. Але щось мені не зрозуміло з тренерами. Розмовляла з якимось молодим хлопцем, який як я зрозуміла ще сам вчиться, також їх трохи тренувала молода дівчина. То всі тренери? Чи ще є якісь? Я щось собі уявляла, що будуть тренувати старші люди, якось буде все організованіше, а то я навіть толком в того хлопця нічого розпитати не змогла. Якщо вирішимо далі ходити, то також проблема з партнером....
    Хто ще може порадити інші гуртки бальних танців в районі Аквапарку? Чи "Естет" в тому районі найкращий? Хтось ходить на бальні танці в школу №2 або №36, також цікавлять відгуки. Буду вдячна за будь-яку інформацію.