Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата. порадьте якусь гімнастику-чи руханку для хлопчика 3 років. сихів чи біля сихова.
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Спортивна гімнастика та акробатика на Керченській, район Зеленої, біля Сервісу Рено. Колишній Будівельник. Беруть з 3-3,5 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я прийшла за тим же питатись.
    Окрім гімнастики ще можуть бути танці. Підходить район Зеленої, центру, Сихова.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  4. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А меєте звідти якісь свіжі відгуки?Бо щось шукаю і нічого толком не можу про ту секцію прочитати, окрім кілька статей у Фейсбуці.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я підписалась на групу в фб. по позитивних відгуках. ми туди ще не ходили.. там танці. My Style : professional dance studio
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я кожного дня спостерігаю, як там діти займаються. Взагальному непогано, але є різні відгуки. Спочатку дітей бере один тренер, старших готує інший і т.д. Краще приїхати і спробувати одне заняття, тоді і ви, і дитина побачите чи вам сподобається. Шукайте тренера Максима або Костю. Щодня з 6 години. Маю навіть тел. Кості. Пишу у відгук.
     
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, може знаєте які гуртки танцювальні для малих діток, до 3 рочків. Район про. Чорновола -Арсен, Варшавська, може СКА?
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА @Fiancee в Білій Пантері є бейбі-денс, від трьох років. Вони мають дві філії на Сихові, навпроти верхнього Шувару і там де Санта- Нова.
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Чи є якась театральна студія чи гурток на Сихові?
    Щось цікаве з креативними вчителями?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчатка, а чиїсь діти в Едельвейс на танці ходять? Як вам?
     
  11. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто водить своїх дітей на індивідуальні заняття з бальних танців? Яка ціна одного такого заняття? (можна в ПП)
     
  12. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    А хтось водить діток на народні танці при церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові? Чи хороші вчителі? Скільки разів на тиждень заняття?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я не знаю скільки коштує окремо приватне. Просто у нас ті, хто ходять у сексцію (то в школі) платять 230 гривень в місяць (два рази в тиждень). І якщо окремі заняття, то 80 гривень із пари (теж минулорічна ціна, цього року не знаю чи підняли). Якщо пари нема, тіпа соло -- то 80 з одного
     
  14. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    А чи є тут хтось хто водить дітей у модельну школу? Яку порадите? І зорієнтуйте по цінах
     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, куди можна віддати дитину на теніс у Залізничному районі (центр, район цирку).
     
  16. Fast

    Fast Well-Known Member

    Крім спартак і південний нічого в голову не приходить
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Теніс великий чи настільний? Великий - ПІВДЕННИЙ і в залі за колишнім Спартаком, а настільного тенісу є більше. Великий теніс дуже затратний, там оренда кортів ціла киев коштує, плюс тренер плюс інвертар
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    настільний
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Вам напевно задалеко, але настільний теніс є на Південному і на героїв Упа (на території колишнього Кінескопу)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    В нас індивідуальне -200 з пари, ну і соло теж 200