Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Rambutan

    Rambutan New Member

    Дякую! Так, сьогодні вже були в естеті, підемо у серпні пробувати.
     
  2. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ми також ходимо в Естет)))
     
  3. Rambutan

    Rambutan New Member

    О, ви у спорт.группі? Бо нам розказали про виїзди за кордон щомісяця, то щомісяця мабуть не потягнемо. Якщо знаєте по уінам виїздів, зорієнтуйте бкдь-ласка. Про заняття ціни знаю
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    там обов"язкові поїздки за кордон хоча б 2 рази в рік. А виступи у Львові та по Україні по декілька разів на місяць А вас зразу взяли в спорт. групу?
     
  5. Arika

    Arika Well-Known Member

    А там є звичайна група і спортивна??? Я навіть не знала... в чому різниця? По рівню?
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2018 ---
    Ми напевно у звичайній, бо за спортивну зовсім не орієнтуюся, за кордон не їздили
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так, спортивна група це основний склад

    а ви ходите в групу для початківців. В спортивну групу щоб взяли ще треба заслужити:girl_smile:
    так
     
  7. Arika

    Arika Well-Known Member

    Вони тренуються окремо від нас? А яка орієнтовно сума виїзду на змагання за кордон? Повністю за рахунок батьків?
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так, вони тренуються тричі на тиждень +двічі на тиждень індивідуальні.
    +-150є з дитини, якщо їдете ще ви, тоді ще +стільки ж приблизно.
    так
     
  9. Arika

    Arika Well-Known Member

    Це понад 1000 грн щомісяця... не кожен потяне таке, а ще плюс вартість змагань!!!!! Стільки вкладень, але чи вартує цього...
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так, це дороге задоволення.
    Ще додайте семінари приблизно раз в місяць (від 600грн. до 30є) + сукні такі як в звичайній групі не підходять, і ще багато чого
     
  11. Arika

    Arika Well-Known Member

    Та це діти олігархів мають лише займатися з такими витратами!!!!! Дуже мені подобаються бальні танці, але бачу, що без значних капіталовкладень (які далеким ближчим часом ніяк не повернуться) діла не буде, тим більше з таким темпом як зараз є...
    а ще, в Естеті якось розділяють групи по рівню крім тої спортивної? Получається, що ми прийшли та займалися в групі з вашою донькою, яка до того вже ходила рік, а зараз наберуть новачків, які теж з нами будуть? Це ж получається, постійно товктися на місці, оскільки не можливо в одній групі вчити і новачків і тих, хто займається 1-2-3 роки?
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    є такі, що і 5-6 займались(
    якщо тренери побачать якийсь прогрес, то переведуть в спорт. групу
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2018 ---
    ні
    в спортивній теж щось схоже -новачки з поч. групи знають 3-4 танці, а решта всі 10. І новачки сидять більшу половину заняття(((
     
  13. Rambutan

    Rambutan New Member

    Так, спортивна аідрізняється, як я зрозуміла, кількістю змагань та поїздками за кордон, тобто фінансові можливості. А ви як часто буваєте на турнірах?
     
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    Моя донька ходить з середини жовтня, крім Львова нікуди більше не їздили, були лише вроді на 3 змагааннях на Південному та на клубних. Нам ще тренуватися і тренуватися, щоб наздогнати певного рівня нашого віку
     
  15. Rambutan

    Rambutan New Member

    Ні, але я одразу сказала, що ми хочемо туди ві тільки якщо є партнер, бо соло нам вже не то. 1000 грн, ми ще потягнемо, виїзди двічі на рік теж. Але щоб стділи півзаняття, то не діло. Подивимось, бо ще в один клуб дізнавалися. Підемо у два, де буде партнер, там залишимось.
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2018 ---
    Ми теж з жовтня, але наш трене вже з березня нас кожні 2 тижні відправляла на турніри, Київ, Кирилівка, наше місто. Нижче срібла не боали
     
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    І Вам пообіцяли партнера та Вас взяти в ту групу? Чи дивилися на рівень дитини?
     
  17. Rambutan

    Rambutan New Member

    Ні не обіцяли, сказали прийти у серпні, подивляться у групі. А про спортгрупу сказали залежить від нас
     
    Останнє редагування: 18 Липень 2018
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    туди беруть тільки якщо є певні здібності і є для вас партнер. В цій групі соло немає.
     
  19. Rambutan

    Rambutan New Member

    Тоді чекаємо серпня.
     
  20. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, чи є у Львові баскетбольні секції для дітей?