Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    в цій же школі гімнастики СКА на КН.Ольги 3
    п.с. підходите до тренера з акробатики з малюком, він дивиться на фізичні дані і записує. Але нові групи у них завжди набираються з осені. Але підійти поцікавитися можна і зараз.
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    У них будуть окремі заняття хореографії (тільки ніяк не можу допитатися коли нарешті :)) Я зі старшим ходила на пробну руханку, для дітей такого віку повна фігня. Зате молодший в захопленні :) пішов подивитися і з радістю займається.
    Я старшого точно туди на хореографію віддам, бо обійшла з ним вже всі гуртки в районі, то йому не підходить то мені :sad: а там хоч умови нормальні (не 30 дітей в групі котрі роздягаються в холодному коридорі)
     
  3. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Знаходиться у приміщенні СШ № 36 (Великого, 55б), з якого віку беруть - не знаю, ми пішли з 4-х. Я там буду в суботу - спитаюся, а хочете самі подзвоніть: 263-29-36.
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    так я там і була разом з малим....сказали після 4. раніше не беруть..... якщо ми говорим про одну й туж школу( я адреси незнаю, навпроти ліга-нова вуличка вверх, там одразу та школа)....
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    дивно. ми самі ще позаминулої осені ходили записуватися- було нам 3,5 і тренер з радістю брав. І серед моїх знайомих є ті, у кого дітки тоді з 3 ходили...Хіба змінилася політика на теперішній день.
     
  6. Gluckoza

    Gluckoza New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Я теж хощу віддати малого на акробатику,а чи є туда контактний телефон?нам в серпні буде 4 рокі.Може хтось знае,де є ще гуртки акробатики в районі Сихова,або Стрийська-наукова?
     
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    ми ходили на гімнастику туди з 2,5 років - якщо спиною до Ліга-Нова - то справа спортзал.
    тоді набирали такі групи малявок, практично безкоштовно. але за рік-півтора чогось то закрили. може, ще будуть такі групи
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    так я заплуталась..... ви ходили на кн. Ольги 3 а???.....то навпроти ліга нова вуличка вверх?....
    коротиче була я там ще раз..... сказали с 4 і не раніше....

    телефон є, але трубку не беруть:) найкраще підїзжайте туди разом з дитиною після 16-17 год. будуть тренера, вас подивляться і скажуть все.
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

     
  10. VampIrka

    VampIrka New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ми теж хочемо записатись із серпня на акробатику ( КН.Ольги 3), а яка ціна на місяць???..
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    60 грн........
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Це скільки разів в тиждень?
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    три рази:)
     
  14. Libra

    Libra New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    може, хтось підкаже, чи є заняття акробатикою в районі Цирку-центру?
     
  15. Rozumnytsia

    Rozumnytsia New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Кому цікаві МАЛЮВАННЯ І ЛІПКА - можу порекомендувати Open World. Це біля Львівводоканалу. Заняття двічі на тиждень у зручний час. Поки діти творять, батьки можуть приєднатися до них, або просто відпочити за чашкою кави чи чаю у дружній атмосфері.
     
  16. VampIrka

    VampIrka New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дуже дякую :girl_claping:
     
  17. flora

    flora New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Підкажіть хтось вчительку - педагога для занять з дітьми дошкільного віку, бажано з досвідом.
     
  18. TATA

    TATA Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчата, можливо хтось водить діток в Інститут фізкультури (вул.Дудаєва) на акробатику чи гімнастику. Чи беруть з 3-4 років? І які ціни?
     
  19. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    дівчата, а чия малеча відвідує "Ерудит", хотіла б почути реальні відгуки. можливо хтось порекомендує інші розвиваючі заклади такого типу.
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    садочок Ерудит, школу та ліцей відвідують діти моєї співробітниці. Всім задоволені: і програмою і виконанням і забезпеченням. Закладів схожого типу у Львові більше нема, принаймні тих, що займаються дітками з раннього віку і до "глибокого сторшокласництва". Якщо вас щось конкретніше цікавить, питайте - можу в неї деталі розпитати і написати вам.