Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Подивіться спортивний клуб «Канку», в них локації по всьому місту.
     
  2. HelleElenka

    HelleElenka New Member

    Дякую
     
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Може комусь цікаво, у Винниках відкривається гурток з Лего конструювання.
    Знаю, що у Львові є Винахідник в Інтерсіті, хотіла вже туди малого возити, а тут якраз почали набирати групу на гурток, який буде проходити в нашому садочку
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А де саме? Яка вартість? Десь можна з розкладом ознайомитися?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В садочку Зернятко на Винній Горі.
    Вартість і розклад напишу Вам в ПП трохи пізніше, ще уточняється, групу тільки почали набирати
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. HelleElenka

    HelleElenka New Member

     
  7. ludmila

    ludmila Member

    А ще у цьому клубі можна навчитись театральному мистецтву і англійській мові
     
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Набирають у Пласт дівчаток віком кінець 2007-початок 2008 року народження.Solomiya Golub
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А хлопчиків ніхто не бере? 2010 року?
     
  10. Ная

    Ная Well-Known Member

    то дівчачий гурток :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, а рукопашний бій для майже 4річки то щось цікаве, варте? Можливо в когось дітки ходять?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, може чиїсь діти ходять в школу Соробан? цікавить як їй там навчають? в чому фішка тої ментальної арифметики?
     
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Моя середня ходить, ходимо з жовтня. Суть Соробану така - підняти відсоток роботи мозку, тобто у нас при роботі задіяно 5 відсотків мозку, а за методикою Соробану намагаються цей відсоток трішки підняти. Це японська технологія, пише, що в Японіі Соробан включений в шкільну програму, як в нас письмо чи читання. На Соробані намагаються врівноважити роботу лівоі та правоі півкуль, бо в нас всіх ділять на математиків та гуманітаріів, одні мають розвинуту ліву півкулю, другі праву. Методика Соробану дозволяє для гуманітаріів розвинути роботу протилежноі частини півкулі і навпаки. Займаються вони на математичних прикладах, вчаться додавати числа на такій рахівничці. Але оте швидкісне додавання - то побічний ефект, просто вчать на прикладах, але основний результат, врівноважити діяльність лівоі та правоі півкуль голови і як наслідок підвищити продуктивність роботи голови. Курс Соробану розрахований на 2 роки. Беруть дітей від 6 до 11 років, після 11 не беруть, бо кажуть, що такі старші не мають стимулу отим всім займатись, хоча думаю і для дорослих то корисно. Єдиний недолік -дорого, коштує 900 грн в місяць. Займаються раз в тиждень по 1 год 15 хв, то виходить два уроки по 35 хв плюс перерва між ними. До дому дають завдання, ви мусите кожен день приділяти цьому хвилин 15-20, це як заняття музикою, обовязково кожен день тренування швидкісному додаванню, інакше результату не буде. Не бійтесь піти попробувати, необовязково відходити 2 роки, але перші 1-2 місяці буде тяжко, бо не завжди буде вдаватися. Ага, моій зараз 6,5 років, ій це сподобалось, на заняття йде з радістю, займаємось на Південному. Можна йти на пробне безкоштовне заняття, перед цим заняттям збирають батьків і детально про все розказуть. Групи маленькі, максимум 7 чоловік
     
    • Інформативно Інформативно x 7
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З якою метою? Це буде умовно заняття з фізичної активності.

    В мене чоловік рукопашник. Наших дітей він вчить правильно бити. Ну от Варвара розуміє, а Михайлу поки як солов‘ю.

    А де то таке є рукопашний бій для чотирирічних дітей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не рукопашний, але...ми пару місяців тому намагались ходити на капоейру. Відбули 8 занять, поставили на разі на паузу. До осені. Хоч заняття були цікаві. Дітки проходили естафету, різні перешкоди, робили звичайні вправи, вчились працювати в команді.Нічого бойового, ну але це і не бій в чистому вигляді. А забрали, бо малий ще не готовий до команди. Не слухав, порушував дисципліну...А ви точно мали на увазі рукопашний? Чи єдиноборство якесь може? Бо рукопашний мені видається дуже таким, хм, спеціалізованим, чи що. Там йдуть прийоми, щоб "вирубити" людину.
    В мене тут Погулянка під боком. Хтось може водить своїх 4-річок туди. Поділіться гуртками)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мета - просто урізноманітнити дозвілля сина в будні дні, не задіючи чоловіка. От підкинули в пошту листівку, через дорогу від нас заняття. Було б супер зручно, якби синові сподобалося. Більше біля нас нічого іншого немає.
    Фізичну активність він дуже любить, хочу його якось на акробатику/танці завезти. Бо турніки, трюки, лазанки дуже любить. Але не знаю яким боком до того рукопашний бій)

    На Пасічній в приміщенні автошколи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Так пише у листівці - рукопашний бій:) Наймолодша група з 4х років.
    Я теж хочу з весни на Погулянку водити. Нам через парк спуститися, тому треба, щоб сухо було) але нічого цікавого не трапляється мені там. Як почуєте щось, діліться)
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    на Погулянці має дуже класний зал турклуб Манівці. Я заглядала, дійсно класний. Знаю, що в них точно є якийсь гурток для малюків до 5 років. Але чим вони там займаються - не уявляю. Ще точно в них колись була акробатика. Але чи для дітей?
    Мультиспортивний зал
    Ото сама щойно про них згадала))))
    Моєму треба, щоб його просто запустили в якийсь безпечний зал, де купа м'ячів, боксерських груш, сіток, матів і т.д. І щоб він там ковбасився під періодичним керівництвом тренера. Де таке знайти?))))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В Манівці ми ходили. Я б сказала, що ті заняття для дітей до 4 років.
    Загальна руханка, потім всілякі стрибки-кувирки. Дітям цікаво маленьким.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Давайте компануватися :) Я теж би хотіла спробувати піти з синочком на Погулянку, а може би і двох взяли :) (меншому - 2, старшому - 4). Там є різні гуртки, є щось, де і вказано, що то для несадочкових дітей. Але треба дізнаватись точніше і пробувати. Хоч мені до Погулянки трохи треба йти, десь 30-40 хв.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk