Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас в садку приходив тренер, малий ходив з 4х.
    Тут є адреси, але, думаю, краще уточнити по телефону.
    Школа Бойового Гопака
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хто ходив в Клуб Лева (Сихів цікавить). Чи задоволені ви і діти? Чи були якісь ньюанси чи непорозуміння?
    В них там з оплатою так, що лише за рік, точніше 9 місяців, треба зразу заплатити. Сума немала, відповідно як заплатити, то вже мус ходити (хоча малому там дуууже подобається). Ну але то треба 9 місяців нон-стоп ходити туди, а як хвороби чи ще щось, то пропускаєш.
    Я не прихильник оплачувати так наперед (максимум місяць), а чоловік вперся, що навіть возити малого буде (нам ще їхати хв 10).
    Шукаю тепер відгуки про той Клуб Лева як позитивні так і не дуже (якщо будуть).
    --- дописи об"єднано, 28 Липень 2019 ---
    Які ньюанси були у Вас?
     
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я написала про нюанс. Це оплата і відпрацювання. Щодо оплати треба говорити індивідуально, щодо відпрацювань то ми відпрацювали по моіх розрахунках десь половину, там про кожен пропуск треба попереджати завчасно. Мені теж не подобалась та оплата наперед, то ми потім ходили пробуватись у футбол кідс, там з оплатою все простіше і можна помісячно.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @aknytsU, а Ви де живете? Мій малий ходить на футбол у Винниках. То школа Маркевича «Рух». Мені дуже подобається. Є різні вікові групи. Бачила їх рекламу біля церкви Покрови. Ніби і там вони десь тренуються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    на майданчику біля церкви тренуються(навпроти кінцевої трамваю 2). 500 грн в місяць. Двічі на тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ваш син ходить? Бо я хотіла свого туди дати, нам близько і зручно, але він наразі не виявляє ентузіазму. Можливо з осені ще раз спробую. Але от цікаво, де вони будуть тренуватися в холодний період?

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    мій не ходить. Він в мене поки що не дуже піддається тренуванню) А от син друзів ходить, і багато з наших "вулично-майданчиково-садочкових" ходять, бо ми теж недалеко живемо. Щойно мені відписала знайома, що взимку будуть тренуватись в залі, в цьому ж районі, ще шукають зал, я так зрозуміла. Там ще аеробіку хочуть ввести.
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То мій щось схоже. Хотіла на футбол і на танці (сам досить класно пробує типу брейку, хіп хопу танцювати), але сказав, що його не треба вчити, він буде танцювати так, як вміє. Він хоче бути тренером, а не в тренера вчитися:)
    Дякую за інформацію!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Взагалі-то у них політика така, що тренуватись треба на вулиці у будь-яку погоду. Тільки найменші тренуються у залах. Мій ходить майже рік. Взимку пробували зал - не пішло нам. Ходило мало дітей, багато батьків було проти, бо в залі пил, грибки, задуха. А так руханка на свіжому повітрі. Ми, правда, таки трохи пропускали, але дуже намагались ходити. Бачу по старших хлопцях, що це таки добре загартовує. Але повторюсь - то для трохи старших.
    І ми платимо 300 грн і займаємось тричі на тиждень.
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми в районі Пасічної живемо, зараз тимчасово на літо в батьків гостюємо у Винниках. Але їздити сюди на футбол возити не варіант з осені(( Про футбольний клуб Маркевича знаю, брат ходив. Дякую!
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я за останній рік переконалась, що деколи об’єкт, що знаходиться ближче, не є в кращій досяжності). Але то я не переконую).
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Якраз через те перехрестя і не хоче чоловік возити, бо корки після обіду такі, що стояти вічність часто треба. А іншої дороги нема (ще об‘їзна, але довше набагато їхати).
    Хоч мені з Пасічної в Винники ідеально, якщо після роботи возити, заодно і повечеряти в батьків можна :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Дівчата, ті які проживають в районі Чупринки, Бандери, і прилеглих вулиць, які хороші гуртки є в цьому районі. Шукаємо для дівчинки 10 років. Надаємо перевагу творчості та спортивним танцям.
     
  15. Fish

    Fish Well-Known Member

    Вже колись задавала те саме питання, спробую ще раз: порадьте, будь ласка, сучасні танці для дівчинки 10-11 років у центрі і навколо. Гугл не допомагає. Знайшла тільки Ритми часу - хтось про них щось знає? Дуже радили мені I Like Dance, але вони для нас задалеко :sad:
     
  16. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Багато всяких танців є в будинку офіцерів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    на Городоцькій є танцювальний клуб Blow up, мала туди ходить з 3х років, дуже задоволена:)
     
  18. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Fish мала ходила в Art-Fam dance в Магнусі були, але нажаль переїхали в Інтерсіті на Чорновола, нам теж задалеко
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хто водить своїх хлопців у Винахідник на Чорновола? Цікавить гурток для 4-5 років. Яка вартість і що саме роблять на заняттях? Бо я їм пишу у Фейсбуці, лишила свій номер, а вони не передзвонюють.
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Рома ходив пару раз у Винахідник на Сихові. Це складати лего. ДЛя 4-5 років- дрібніше лего вже, не дупло. Ціну вже не помню
     
    • Подобається Подобається x 1