Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

Партнер розділу - Клуб Сороканіжок
 1. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  @ГаЛоЧкА а щось крім лего роблять? Якась інша активність? Малому було цікаво? Батьки стоять під дверима чи як?
   
 2. marianast

  marianast Well-Known Member

  Мій син ходив якраз в такому віці. Крім Лего нічого не роблять. Якщо дитина любить складати - буде цікаво. Складають тематичні композиції- ферма, підводний світ, квіти для мами і т.д. З кожним роком завдання ускладнюються. Батьки можуть робити що завгодно, але здати і забрати дитину по графіку.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  Вступна пізнавальна частина про тему заняття і потім складають. Мій з 3.5 ходить на Сихові в групу 4-5 - дуже задоволений. З вересня підемо в групу 5-6.
  Батьки можуть сидіти, можуть гуляти. Ми, зазвичай, на іншому поверсі в кав'ярні сидимо. Декілька раз сиділи в студії, то якраз хотів в туалет, водили (на поверсі загальний). Але то не мала б бути проблема, бо завжди є адміністратор, яка піде з дитиною при потребі (якщо дитина з нею піде, звичайно).
  На Сихові 4 заняття (раз в тиждень) 520, здається, було. За 8 занять вартість не пригадую.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Borsychok

  Borsychok мамуська-пампуська

  дівчата, чи знає хтось де є плавання в районі Південного (крім Південного)?
   
 5. Online

  Online Well-Known Member

  Мій ходить вже третій рік. Йому дуже подобається. Є різні програми на основі лего. "Юні інженери" - складати різні механізми, "Робототехніка", "Архітектура" і т.д. Заняття раз на тиждень, ціна залежно від програми, 400-700 грн. Подзвоніть на Чорновола напряму, там дівчата докладно все розкажуть.
   
 6. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  На вік 4-5 лише одна програма стандартна, робототехніка і т.п. для старших вже. Принаймні на Сихові так.  Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
   
 7. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  малому було цікаво. але він непосидючий. то пішов два рази а на третій побіг в дитячий центр на гірки.що є на тому ж поверсі. йому більше зайшло складати з лего-дупло. Є пробне заняття- сходіть, авось буде цікавим
   
 8. Online

  Online Well-Known Member

  Так, робототехніка з 1 класу. То я загалом, для прикладу.