Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Ми ходимо вже рік, память точно покращує, якщо є можливість - сходіть, походіть місяць-два і визначитесь чи воно вам підходить. Моій дитині подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Порадьте гімнастику для дівчинки 5 років, район Південний, Аквапарк, чи прилеглі вулиці
     
  3. sanches

    sanches Well-Known Member

    Так на самому Південному ж є гімнастика.

    Отправлено с моего Mi A2 Lite через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    На самому Південному є художня гімнастика (клуб не пригадую, може і не один), на Кн. Ольги біля Карпатбуду є спортивна гімнастика та акробатика (є багато тренерів різних)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Чи хтось водив дітей в центр творчості Веселка на Антоновича?
    Дзвонила нині, там є кілька колективів танцювальних і співочих. Є танцювально-співальна "Писанка", яка мені теоретично підходить бо і спів і танці.
    Але то типу з тих старих державних дитячих закладів, як вони там працюють - на совість чи для галочки? Бо заняття офіційно безкоштовні, шось там вони збирають з батьків типу на потреби ансамблю.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Marsian

    Marsian New Member

    де вони знаходяться?
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2019 ---
    куди можна відвести хлопчика 6р на танці, недалеко від центру?
    шо можете сказати проЄвроспорт на Петрушевича, хочу щоб син ходив на плавання?.який там басейн чи може порекоменлуйте інший басейн
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2019
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Писанка - хороший ансамбль, знайома водить дитину, задоволена, іздять на різні виступи. А басейн на Петрушевича по якості води вважається найкращим у Львові
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Якщо пасує Чорновола то є колектив Адажіо, тут є сучасні і бальні танці


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Там все Ок. Але черги на пів року вперед
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені здається, що на роки). Колись намагалась записати хлопців своїх і збилась. Знайома роками є постійним клієнтом, то малого змогла впхати лише через рік черг.
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    В нас таке саме. Кинулися того ровера. Надію втрачено
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, а розкажіть мені як відбуваються заняття з плавання для 4-річок. Мені треба так, щоб чоловік був з малим в басейні поруч і він разом з ним займався. Чи там треба просто дитину залишити і чекати поруч? І ще таке...Постійно чую про якийсь басейн на Пасічній. То якийсь комплекс чи що? Там для малечі є щось? Ціна?
     
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Спортивно-оздоровчий клуб ОМіЯ
    гімнастика - рекламка.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Видзвонила я керівника тої Писанки.
    Заняття там насичено - двічі на тиждень по 2 год - година співу і година танців. В суботу втретє 2 год плюс вивчають польську мову після тих репетицій.
    Моїй малій майже 4.5р і ні на які секції-гуртки ми ще не ходили. Чи то не занадто би був напряжний графік для неї?
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нормально. Якщо їй буде подобатися, то це ок. Якщо ні, то і пів години занадто.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Так, вимоги там серйозні, та вкладення фінансові теж) знайома водила своїх дівчат туди, дітям подобалося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А на що саме фінансові вкладення? Костюми? Шо там ше буває?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Так костюми, ну і вони здавали кожного місяця(оплата), але то було 5-6 років тому, можливо, щось і змінилося.
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ага, мені нині сказали 300 грн/міс
    А діти вашої знайомої довго там ходили/витримали? Я шось переживаю , що то дуже зав'язує всю сім'ю на графік занять і виступів, чи то я собі надумала?



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Звичайно зав'язує, вони дійсно дуже багато виступають, майже кожна субота-неділя. Діти знайомої досить довго ходять, молодша точно, старша вже вроді ні, давно не спілкувалася з ними. Тут мусите добре подумати, бо мені наприклад така прив'язка зовсім не подобається/не підходить, але он інші, якось справляються)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1