Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Про «ретро» Писанку можу написати. Моя тітка і її сестри ходили туди багато років в свій час (25-30 років тому). Вони із теплом згадують її, дуже задоволені, виступали з Писанкою в багатьох країнах (Європа, Канада з того що пригадую).
    Є біля нас Водан (в фб сторінка є точно, може ще і сайт є). Розклад зазвичай теж в неті виставляють. Є заняття для різних вікових груп, є індивідуальні. Вода для всіх одна, тобто окремого дитячого басейну нема, тренери просто на час заняття забирають собі одну доріжку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В Євроспорті ніби батьки окремо. На скільки пам’ятаю з минулих років.
    На Пасічній є Водан. Нічого особливого. Коли малий займався в групі, я плавала на сусідній доріжці. Щоб даремно час не губити). Ціни там адекватні ніби. Здається 70 грн заняття, може щось змінилось.
     
  3. vjv

    vjv Well-Known Member

  4. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Ми були в Аквакідс (є у фб). В них є різні локації, ми були в школі на Симоненка, то там батьки у воді з дітьми, підтримують на плаву. Басейн шкільний невеликий і завжди теплий

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    раз вже я тут нині пишу цілий день, то допишу до кінця.
    Ми таки сходили сьогодні на заняття тої Писанки. Нормально пройшли ті дві години. Каже мала, що будемо ходити (тобто наразі їздити, і то маршруткою з малим в ерго). Співи веде сама керівник того колективу,така старша вже, але досить добра, для мене то є образ такої трохи квочки, для якої всі діти файні, по своєму строга, але не хамовита (то перше враження, бо мене з малим дуже культурно виставили і за двері і навіть "спустили" вниз у хол, бо він занадто голосно кричав у коридорі. Це я без сарказму кажу).
    А танці ведуть молоді хлопаки - один грає на акордеоні, а інший типу хореограф. Правда батьки того ніц не бачать і в залі не сидять, але моя мала задоволена.
    Найбільше мене напрягає ходити туди по суботах на три години, але я вже так втіхаря виношую думку, що може за якийсь часто вийде просто малу там залишати на всі три години і йти собі кудись на той час.

    Тепер в мене ше одна "тєма" - знайти для малого плавання!
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. taipen

    taipen Member

    на динамо, біля сбу мали б бути місця і нормальний басейн. мініфутбол ніби теж є якщо що
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а є щось таке типу садочка, щоб з дітьми не тільки займалися, а і давали їм можливість побавитися і поспілкуватися? Щось до обіду.
     
  8. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Мамдарин, дуже рекомендую

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Задаю на пошук то мені бебіклаб видає то воно?
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member


    пс.Ми ходили на огляд в Бум-Бурум- це садок на вулиці. біля парку Залізні води. Потрібно багато одягу для дощової і снігової погоди. але то таке. Єдине що не сподобалось- це не огороджена територія- Рома такий,що як набридне- піде собі гуляти. а там багато небезпечного на території
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. rysja

    rysja Well-Known Member

    Доброго дня, чи може хтось поділитись інформацією про басейн в 36 школі, буду вдячна)
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я тут недавно про Винахідник питала. Сама собі відповім. Може комусь цікаво буде. Пробне заняття - 150грн. Потім треба купувати абонемент на 4 заняття - 640 грн, або на 18. Одноразово ходити і платити за кожне заняття не можна. Тільки пробне один раз. Якщо заняття пропущене, то відпрацювати можна лише у випадку продовження навчання. Тобто треба купувати новий абонемент до якого додадуть пропущене заняття. Якось дивно трохи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Нам для відпрацювання завжди пропонували на вибір дні, коли займаються інші групи. Може після ребрендінгу Винахідника в Inventor все змінилось.
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ми хочемо ходити туди зі страшим. Є заняття для нашого віку у понеділок та четвер на 8-му годину. Потрібно мати довідку від лікаря. Також взуття для басейну, плавки, шапочка та окуляри для плавання. Вартість - 500 грн в місяць.

    А у мене запитання, дотичне до гуртків. Цікавить досвід мам, які організовували супровід для своїх діток на гуртки. Скільки коштує такий бебісітер, який суто відведе і/або забере із заняття (в межах району, пройтись 800 метрів). Ситуація така: малий вчиться не біля дому, відповідно відвідує групу. Хоче ходити на малювання, я знайшла гурток недалечко (вул. Антоновича), але розумію, що в 7 років він сам не піде і це не є безпечно. Тож почала шукати людину, щоб супроводила. Була пропозиція від однієї студентки, яка проживає у цьому районі, але вона одразу сказала, що платити потрібно не тільки за супровід, але й за час, який дитина перебуває на гуртку (2 години), хоча я спеціально шукала людину в тому районі, аби їй не довелося там чекати. Порадьте, як це має бути, як хто організовував?
     
  16. vjv

    vjv Well-Known Member

    Можливо хтось знає-порадить гурток футболу в районі Лісотехнічного університету. Знайшла в 76 школі, але дні і час співпадають з іншим гуртком.
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми ще після літа не відновлювали заняття, але якраз збираємося. Раніше не так було. Відробляли не раз без відновлення абонаменту, а вже після відробки поновлювали, бо виходило водити лише раз в тиждень в конкретний день. І, до речі, щодо вартості пробного. Колись можна було записатися на нього через сайт і тоді надавалася знижка 50%. Не знаю, правда, чи тепер актуально. І ціну, бачу, підняли на 100 чи 120.
    До речі, є схожа студія на Новому Львові, то в них менші ціни.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Mushka M

    Mushka M Member

    Дівчата, порадьте , де шукати гурток/індивідуальні заняття з гри на гітарі.
    Щоб не спеціалізована музична школа, а типу гуртка...
    Район Личаківська-Зелена-Центр.
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, може я просто не так зрозуміла про відпрацювання. Ще раз уточню потім, бо розвела тут паніку))) @Miss Sixty а як виглядає саме заняття? Маю на увазі чи вони тільки конструктор складають чи є ще щось, типу - паралельно ще якась діяльність(малювати, вирізати, на килимку якісь ігри)? Бо я щось завтикала то спитати.
     
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Малювати, вирізати, бавитися точно ні. Принаймні в групі 4-5 не було. Спочатку пізнавальна частина на тематику заняття (про певний материк, тварину і т.п.), а потім складають.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1