Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

 1. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Віддали доню на карате. Місяць відходила з задоволенням. А останні два рази навіть в зал йти не хоче. Плаче. Перший раз був незнайомих тренер. Другий знайомий, але плач ще більший. Я не хочу йти і все.
  Ми хочемо водити її, я сама мріяла кудись ходити, але мене ніхто не водив. Ніхто не наполягав. Заходить гарно займається, щаслива.
  Чи заставляє її ходити, чи відпустити і хай не ходить? А то серце болить від тих планів.
   
 2. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  Ключове.
  Так може на щось інше віддайте? Пробували питати дитину, що саме їй не подобається (заняття, тренер, інші діти...)?
  Я б не заставляла, як не хоче. Зараз вибір великий, завжди можна знайти те, що буде подобатись і ходитиме з задоволенням
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Basyanya, спробуйте розговорити дитину. Можливо, не прямими запитаннями, а такими, що підводять.

  Я мала дещо схожу ситуацію, на футболі у сина. Хлопчики його добряче обізвали, через невірно відданий "пас". Це було його перше заняття у новій групі, дітки трішки старші, розгубився, помилився. Хлопці відповіли дуже жорстко, з криками, наїздами. Малий дуже то взяв близько до серця. Також не відразу признався, чому навідріз не хоче йти туди більше. Мені було дуже прикро, бо тренер хороший, вимогливий. Але я не заставляла. Знайшли інше місце. Проговорили, як реагувати на такі ситуації. І все одно, бачу, що для малого був тепер блок плавно влитися у новий колектив, але поборов, наче.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Підкажіть і мені щось, бо геть розгубилася. Дитина ходить на черлідинг з вересня. Завжди все робила і ходила в задоволення. Після того як пропустила 1,5 тижні через хворобу, плаче. Заходить в зал (запізнилися всі ці рази, які плакала) і одразу виходить з плачем. Це через запізнення? В мене варіанти вже закінчилися... Вона не пояснює нічого. Розпитувала всяке різне: чи тренер не свариться, чи дітки не ображають. Ні, каже все добре і подобається і ходити хоче, а результат такий...
  Малій 4 роки
   
 5. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Якщо дитина нічого не пояснює, то поговоріть з тренером. Причин може бути дуже багато...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  То ще тренерка в мене питає, що з нею сталося... А я ж звідки знаю. Батьки в коридорі сидять... Поки спробую щоб ми не запізнювалися, бо думаю, що може через те, що вона заходить, а діти вже займаються і тому вона так реагує. Я вже навіть в рольові ігри грала з нею, то виглядає, що заняття проходять гарно і тренерка не сварить, не кричить.
   
 7. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  А на якій локації займаєтесь? Питаю, бо ми давніше вже займаємось і трохи знаю тренерів. Хто у вас?
   
 8. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Вікторія Михайлівна (Еколенд на Сихові). Моя однокласниця до неї теж водить старшу дівчинку, то казала, що вона хороша...
   
 9. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Так, тренер у Вас хороша. Важко щось порадити, справді, спробуйте не запізнюватись. Моя, наприклад, страшенно розсроюється, коли ми запізнюємось (хоча це буває ну дуже рідко), тому я стараюсь привезти її завчасно, навіть на пів години, їй так комфортно.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Lyudvig будемо пробувати. Дякую, що відгукнулися!
   
  • мімімі мімімі x 1