Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Shapokliak знайшли щось?
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Розглядали Хелен Дорон на Н.Львові, але здалося задорого, та й комплект книжка-зошит обов'язково в оплату вересня хотіли... А як не підійде? З одного пробного уроку толку мало.
    Тому пішли в Інтернешнл Хаус на Петрушевича, там, де старший 2 роки ходив, і ще інші діти різного віку наших родичів і знайомих, і всі загалом задоволені, та й і мені підходило, єдиний мінус - добиратись (коли віддавали старшого, працювали поряд, тому було зручно забирати після роботи). Там і ціна за місяць гуманна, і вартість підручника/зошита.
    І найголовніше, що заняття в класах, а не "на килимку", як пропонували в ХД, мені здається, то більше для дошкільнят підходить, аж надто "ігрова" форма. Дитина в 9 років вже здатна (і мусить) вчитись трохи усвідомлено, я так вважаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Хтось ходив в Клуб Лева на Південному? Шось мудре там роблять з дітьми? Про оплату мені нічого чітко не сказали.

    Може хтось ще знає шось толкове спортивне для хл 3 р. в районі Кульпарківської?

    Надіслано від мого SM-G973F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Порадьте волейбол в Залізничному районі. В ідеалі район Південного
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Шукаю для малого(7 років) гурток сучасних танців. Щось типу брейк-дансу і всякого отакого сучасного. Бачу, що є багато для дівчаток здебільшого гламурне таке. А я шукаю власне щось таке альтернативне - брейк, хіп-хоп. Знайшла "Білу пантеру", але може ще щось порадите.
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я колись пробувала водити малу в ту пантеру і була дуууже розчарована…рівень- нижче найнижчого. Можливо, зараз щось помінялось…
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Гляньте muzcool
     
    • Інформативно Інформативно x 1